jel vi...

zasto svi ovi agresivni postovi odma'?
mislim, ljudi, tolerancija... sloboda govora.... mir... razumevanje... prava roma i egipcana... i te stvari... stvarno... ja isto shvatam sve ovo skroz ozbiljno...
 
Izuzetno ozbiljno...za razliku od mnogih ovde...prsti chat na sve strane...zato sam poslao Adminu spisak sa cetiri nicka za ban....za pocetak na nedelju dana...a kasnije...ko zna?
 
ja sam ga prvih ne znam kolko shvatala ozbiljno , a posle kad sam videla kakvih sranja ima -e onda sam pocela da lupetam ....ali uglavnom ... jeste razocarao forum ....sad trazim one odgovore koji mi trebaju tamo gde se oni mogu naci itd....
 
A ja nalazim ovde zabavu i mogu da biram a kim cu da pricham, to mi se mnogo svidja shto mogu da biram a pri tom ne moze dechko da mi prigovori da flertujem na sve strane i da moram da gledam samo u njega, neozbiljno naravno, ja sam i u stvarnosti neozbiljna skroz.Jedno pricham, drugo mislim, trece radim.Sve je neozbiljno samo je seks koji se zasniva na ljubavi ozbiljan na ovom svetu.
 
Ja sam mu pristupila vrlo ozbiljno-prvo na TURIZAM I PUTOVANJA, tako izabrala ovogodišnju destinaciju za odmor( ako sam se z..bala, nadrljaću ja a onda i oni sa Turizma...)
A onda me radoznalost ponela, prosto nisam mogla da zaustavim prstiće u sumanutom ritmu da ne odgovore na razna postavljena pametna,glupa, ozbiljna,nedozrela etc...etc... pitanja i ...Eto me, gubim vreme ovde svaki dan...
A, porasla sam odavno....
 

Back
Top