sukob interesa

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Da li ste nekad vidivsi neki par rekli nesto u fazonu: pa ona je lepsa od njega, ona zasluzuje boljeg, ili obratno, on izgleda bolje itd iako npr oni odlicno funkcionisu vama je tu nesto nelogicno.
Koliko vam je bitno da budete lepse od momaka sa kojima ulazite u vezu?
I ako ste u vezi sa nekim koga smatrate lepsim od sebe, kako to vas narcizam podnosi?
 
Neces verovati ali par koji mi je najvise paznje u svakom smislu privlacio je jedan prelep par: ona nestvarno lepa, sofisticirana plavusa, jako obrazovana, a on takodje nestvarno lep, crnomanjast, uspesan i duhovit. E, oni su mi najfascinantniji od svih parova koje sam upoznala.
Svaki put kada ih sretnem dodje mi da sednem, i samo ih gledam, gledam... Prelepi su!
 
random_cloud_form:
Da li ste nekad vidivsi neki par rekli nesto u fazonu: pa ona je lepsa od njega, ona zasluzuje boljeg, ili obratno, on izgleda bolje itd iako npr oni odlicno funkcionisu vama je tu nesto nelogicno.
Koliko vam je bitno da budete lepse od momaka sa kojima ulazite u vezu?
I ako ste u vezi sa nekim koga smatrate lepsim od sebe, kako to vas narcizam podnosi?

nisam taj tip osobe koja bi to rekla............;)
ali jesam pomislila da bi ga ja rado imala jer sve na njemu je ono sto ja bas zelim a nemam
i da sama sebe pitam kako je to ona postigla da je on sa njom

nije mi bitno da je on lep
ali mi je jako bitno da je on dobar i posten
 
pih...ne
nekad se pitam kako vestice imaju pristojne momcice i u tom stilu...ali lepota je taaako prolazna...
e jedino kad je neko i ruzan i zao/glup/nekvalitetna osoba onda se pitam jbt sta je nasla u njemu em je ruzan em je glup
 
random_cloud_form:
Da li ste nekad vidivsi neki par rekli nesto u fazonu: pa ona je lepsa od njega, ona zasluzuje boljeg, ili obratno, on izgleda bolje itd iako npr oni odlicno funkcionisu vama je tu nesto nelogicno.
Koliko vam je bitno da budete lepse od momaka sa kojima ulazite u vezu?

Znam parove različite fizičke lepote.
Ne čudim se tome, mislim da nije slučajno što je neko sa nekim,
a spoljašnjost nikada nije (dovoljan) razlog.
Pa uvek sam lepša od tipova sa kojim ulazim u vezu. :-D Naopako da je drugačije...
 
Parovi koji vizualno jako odudaraju jedni od drugih su mi neverovatno zanimljivi!
To bas volim da vidim, jer nije ona klasika : On prosecan - ona prosecna, On lep - ona lepa. To mi je zesce dosadno.
A ovako znam da neka manje privlacna osoba poseduje sarm i lepotu u sebi, koju je druga strana prepoznala na pravi nacin.

Ali sam se zato zabezeknula kada sam upoznala jedan par, gde je decko extremno bistar i nacitan (Onaj tip ljudi sa kojima mozes pricati bas o svemu - bez da pocne da lupeta gluposti), a devojka ne ume dve prosto prosirene recenice da sastavi...To mi je bilo onako malo cudno, ali Boze moj, ima nas svakakvih...
 
Joj, non-stop to cujem. Pa vidi kako je ruzna, koliko ima dupe, sva se uvrnula...sta radi on sa njom nemam pojma... :roll: :shock:

Najezim se sva kad cujem slicna lupetanja. Cak su i meni rekli za mog decka...vidi kako si ti lepa...a on...ma nije on za tebe..naces ti nekog boljeg... :evil: :evil: :roll:

A decko mi super simpatican i duhovit i...ma ima ono sto ja volim...briga me sta neko misli. :wink:

Zaista je smarajuce to..taj pritisak okoline... :roll: :D :D
 
random_cloud_form:
Da li ste nekad vidivsi neki par rekli nesto u fazonu: pa ona je lepsa od njega, ona zasluzuje boljeg, ili obratno, on izgleda bolje itd iako npr oni odlicno funkcionisu vama je tu nesto nelogicno.
Koliko vam je bitno da budete lepse od momaka sa kojima ulazite u vezu?
I ako ste u vezi sa nekim koga smatrate lepsim od sebe, kako to vas narcizam podnosi?


Ja generalno volim da vidim par koji se slaže jedan uz drugo .... volim lepe parove .... i smatram da je to najbolja kombinacija.
Obožavam kada pored sebe imam lepog momka .... kada uživam dok ga gledam ....
 
meni apsolutno ne smeta da momak izgleda bolje nego ja, ni da je pametniji, spretniji,...
ja svog momka jako volim i radujem se svakom njegovom uspehu, pa tako i kad je u pitanju nešto po čemu on ispadne bolji od mene. mislim da oboje treba da se trudimo da budemo što bolji, i pretpostavljam da meni ništa ne smeta od toga iz tog razloga što mislim jako lepo i o sebi, i ne doživljavam njegove uspehe kao moje poraze, već sam ponosna zbog njih :D
 
Meni je to zanimljivo za posmatranje... kad poznajes jednu osobu i onda upoznas partnera, to mu dodje kao neka dodatna informacija o toj osobi koju (mislis da) znas. Kad recimo imam drugara koji je nevidjeni blejac i onda upoznam njegovu devojku koja je prekrasna, ozbiljna i ambiciozna :) Ne donosim nikakve zakljucke (a i sta bih mogla da zakljucim?) ali volim da se iznenadim :) A ta pitanja zasto je neko sa nekim su mi jako smesna....
 
ovo nije odgovor na temu ali nisam kompetentna niti sposobna da vrcam duhom. ali nesto sam htela da kazem samo ne znam sta
cesto mislim da sam lepa pa onda se nekad vidim da sam bash ruzna
i da sam debela
ne znam kad sam takva onda kao ni ne mogu nekog "da imam" mada uvek se sve nadje
 
Свиђа ми се када пар делује складно, не мора да буде лепота у питању....

Мада, волим да шетам поред себе лепог мушкарца, не смета ми ни ако је лепши од мене, импонује ми!
 
Ne bi imala nista protiv da deko bude lepsi, atraktivniji od mene:smile:. A te price okoline: "sta vidi u njmu/njoj, mogla je da ima boljeg..." - smatram za izraz ljubomore, "sto njima da bude bolje nego meni, ajde da im nadjemo neku falinku, pa ako nema nista vidljivo, onda da kazemo da nisu jedno za drugo" :roll:
 
Primetio sam da su vecina dugogodisnjih ili bracnih parova fizicki na istom nivou. Kako to objasnjavate?
Da li se osecaju ravnopravno u prisustvu nekoga ko izgleda slicno ( u smislu slicno lepo, zgodno ) kao i partner ili sta?
 
Hellen:
Свиђа ми се када пар делује складно, не мора да буде лепота у питању....

Мада, волим да шетам поред себе лепог мушкарца, не смета ми ни ако је лепши од мене, импонује ми!

o meni da
ja se bojim
da cu ga lako izgubiti
i onda ne dam svom srcu da ga voli.......................jbg
 

Back
Top