USPEŠAN BRAK?!?

Razumevanje i poverenje....dopunjavanje!Ono sto nema jedna osoba,ima druga.Mislim da nekad mnogo ljubavi moze da upropasti brak.Znas ono...posesivnost,ljubomora.Znam milion takvih slucajeva gde su se ljudi voleli do besvesti,ali su postojale druge razlike pa to nije uspelo.Ko zna...bitno je da nadjes samo svoju drugu polovinu,da popunis onu prazninu kod sebe koja te ne cini celim(ala sam se sad prokakila!! :-D )
 
Uspesan brak,uspesno prijateljstvo,us..roditeljstvo......za sve je potrebno jedno te isto zdravo ljudsko bice...ako zelimo svesno ili nesvesno biti sretni u svakodnevnom zivotu moramo raditi na sebi a sve ostalo je posle odraz nas samih...Znate onu staru ne videti,ne cuti,ne govoriti zajedno sa....daj mi boze snage da promenim ono sto mogu ,da prihvatim ono sto promeniti nemogu i razum da razlikujem to dvoje :!: :?:
 
Po mom misljenju da bi jedan brak mogao uspjesno da funkcionise pored ljubavi neophodno je i medjusobno uvazavanje partnera (potreba, zelja, stremljenja), podrska, povjerenje. Graditi odnos kao takav ali i ostaviti prostora za licni rast i razvoj u braku.
 
Cmokic za dobro jutro,jedan kuva kafu drugi se tusira,pa zatim svako na svoje radne zadatke,oko 12 ko prvi pozove onog drgog,sta ima sta ce mo veceras ja ovo a ti ono ili zajedno to ili to, povratak kucici ili u setanciju a zatim odradimo jos po nesto zajedno ili dve razlecite radnje uporedno pa onda foteljica ,ljulja ili bilo sta udobno pa ko knjigu ko tv ko slusa muziku svako po sopstvenom izboru.....uz casu crnog vina ili.... pa u zivot - setnja izlazak u drustvo ili setja sa kucnim ljubimcom uz obavezan bla bla bla ili mp3......tusiranjac,mljac mljac, spavanjac ili ....
 
Lena ,sve sto si rekla je ok ali nista ne dolazi samo od sebe znaci mora se na tome raditi uciti oslukivati ponesto prihvatiti ponesto odbiti a na kraju krajeva pa i ako ne ide cemu siliti , zivot je previse kratak da bi ga potrosili u beskonacnom trudu u potrazi za idealnim ,dobro osmotri sta j zapravo vredno tebe .....
 
Zilot cacanski:
Ljuba,naravno....žrtva.....ljubav.......pa onda ljubav.....pa zatim....ljubav..... i da nezaboravimo veoma bitno...ljubav...


Uf, kad bi se moglo ziveti samo od ljubavi.... :-? Prvo ljubav naravno, onda iskrenost, poverenje, komunikacija, i da znas ponekad, da se ugrizes u jezik ( cutis ).

I naravno SEKS! :lol: :lol: :lol: :wink:


Da i truditit se svaki dan, da brak bude bolji. :razz:
 
Nisam rekla da moje izgleda veće. Imam bračno iskustvo, i još uvek sam u braku, i volimo se, i lepo nem je, ali nas ljubav nije hranila i plaćala nam kiriju. Pricam o drugim stvarima, od ljubavi se ne živi. Shvati kako hoćeš, znam o čemu pričam.
 
pa to je po uzoru na visoke ljude.... znash uzvishena ljubav.... kad im je dosta shto se volu. i ne treba im hrana, ne treba im voda, i ne qpaju se, i ne treba im sex, i ne peru zube, jer se svejedno vole.... :roll: :-D
 

Back
Top