IMALI VANZEMALJSKOG ZIVOTA I DOKAZA O NJEMU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BILA JE PONOĆ I SATOVI SU STALI, NA VRATA MI POKUCAŠE MALDER I SKALI/ KAŽU - TRAŽIMO SVEMIRCA, VELKA MU JE GLAVA. REKO - IMAM TAKVOG U GAĆAMA AL TRENUTNO SPAVA... ŠALA MALA/ DA TE PITAM, DAL IMAJU DUGE KOSE, DAL TRAPERICE NOSE, DAL VJERUJU U BOGA, DAL UZIMAJU DROGA/ DA LI IMA SMOGA I KOD NJIH NA PLANETU, DIVE LI SE NAMA IL NAM ŽELE MOŽDA NANIJET ŠTETU/ ODAKLE DOLAZE U OVE NAŠE MLIJEČNE STAZE, JEL DOLAZE U MIRU ILI ŽELE DA NAS ZGAZE/ (...) DA LI IMAJU POLICIJU, DAL I NJIH MALTRETIRA, DAL VOLE OPOZICIJU I KAKO VLAST SE KOD NJIH BIRA/ ZNAJU'L ŠTA JE PIVA, DAL ROKA KOD NJIH IMA/ DAL IMA KOD NJIH BOLI, DAL IH ŽENA VOLI, DUVAJU LI NA FLAŠU IL KORISTE ROLI/ JE LI LIJEPO TIJELO KOD NJIHOVIH ŽENA, DA LI SE I ONI TUKU ZBOG BOJE SVOGA TENA/ KAD DOĐU IZBORI, JEL SE I KOD NJIH LAŽE, DAL IM ŽENE VOLE PETING, VOLE'L TETOVAŽE/ KOJA JE VALUTA I DA LI DEVALVIRA, DA LI KOD NJIH NA RATU GORE NEKO PROFITIRA/ KOJIM DANOM PO GEBIRU IDU, I ZAŠTO NIKAD, BAŠ NIKAD NE ZOVU NAS NA GIDU/ JE LI IMAJU U VIDU DAVAT VIZE ZA STRANCE, HOĆE LI PRIMAT KO IZBJEGLICE NAS BOSANCE/ NEK ME PRIME PRVOG! OVDJE NEMAM PLANA, KUĆE, STANA, ŽIVOTNOG ELANA NI VOLANA DA VOZIM/ OVDJE MI JE NEUGODNO, AL KOD VAS ĆU DA PROSIM/ (REFREN) NEK NAM VRATE ELVISA, HASETA, BRUS LIJA, A EVO IM SILIKONI, ATOMSKA I CIA! EVO IM SVE...
 
Odkad je coveka valjda se i ova tema na razne nacine provlaci manje vise kroz sve nas.Jos niko ZVANICNO nije reko da postoji,ali ni da NE POSTOJI!
Postoji covek,Erih fon Deniken,nije naucnik,pustolov koji jednostavno zaprepascuje i naucnike "svoji"dokazima o postojanju vanzemaljske civilizacije koja je,kako on to skromno zakljucuje,ostavila neizbrisive tragove za sobom.Pa covek navodi :Piramide,visoravan Naska u Peruu,geografske karte(sa dokazom istih da postoje!) stare 11.000 god. Stounhendz,neverovatan lavirint pod zemljom star preko 1000 god.od cementa?! i niz drugih stvari,za koje je malo prostora ovde pisati.Covek je to napisao u pet knjiga sa odgovorima Naucnika.
Ne kazem ni da postoji,ni da ne postoji.Polazim od matematicke predpostavke,ako hocete i cinjenice da je planeta ZEMLJA samo ubod vrha ciode na fudbalskom igralistu,znaci taj neki odnos drage nam planete u Kosmosu,onda svakako da postoji i velika verovatnoca da i negde daleko od nasih umova postoji vanzemaljski oblik zivota.U kakvom i kom stadijumu razvitka,to ne znam.Verovatnoca je ipak velika.....
 
Bas tako STOORBAK.I nije samo Nevada(dugo vreme najstrozije cuvana tajna od strane C.I.A.-e),koja se DOGODILA 1951 god.Malo ranije,1908 godine,SIBIR!
Dal je to bila kometa?Ako je bila,otkud onda ama bas u svemu isti simptomi pustosenja kao oni koji su nastali posle Hirosime i Nagasakija?!Bila je nuklerana eksplozija i ja u to nikako ne sumnjam.Samo,cija...?
 
Nema tu bas neke logike , ne cini Amerika cijeli svijet , pa da CIA i FBI uvijek moze zataskati , njihovi posjeti su veoma rijetki i vide ih cudne osobe ciji je alibi redovno " klimav " . I ako su prije 100 godina posjedovali tehnologiju tako softiciranu da su nas mogli posjetiti i preci toliku udaljenost sada bi trebali ici na ljetovanje na zemlju ;)
 
DON:
Bas tako STOORBAK.I nije samo Nevada(dugo vreme najstrozije cuvana tajna od strane C.I.A.-e),koja se DOGODILA 1951 god.Malo ranije,1908 godine,SIBIR!
Dal je to bila kometa?Ako je bila,otkud onda ama bas u svemu isti simptomi pustosenja kao oni koji su nastali posle Hirosime i Nagasakija?!Bila je nuklerana eksplozija i ja u to nikako ne sumnjam.Samo,cija...?
E pa ja nisam do sada znao za Sibir do sada, ali kada se to vec desilo u Nevadi, a shto se ne bi desilo u u Sibiru, pa cak i oni crtezi na pshenickim poljima shirom Velike Britanije. Ljudi moram vam reci da tu neshto smrdi :PP
 
Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije ovaj
jutarnje, zaljevao sam pesticidima polje iznad bukovice
kad se iznenada, na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio
neki eee objekat eee nepoznat koji je bio bljestav
ustvari mjenjo je boju
ustvari bio je zut, zelenkaste boje
povremeno
onda sam iznenada, zacudio sam se jer sam primjetio
da avion jednostavno stoji na mjestu i da se elisa pri tom ne okrece
a ja sam znao da se avion morao kretat
jer sam ga upalio i sve
medjutim motor je mirovao sve je stajalo
taj objekat je proletio par puta pored mene
pogledo sam dole, pesticidi su oo nisu padali po njivi
nego su na moje ooo opsto iznenadjenje stajali u zraku
onda sam s ovaj nisam gubio pribranost ni jednog momenta
pokusao sam da pokrenem avion nije mi polazilo za rukom
kad kad mi se taj objekat izgubio
nepoznati bljesteci ee zeleni ustvari crveni je bio
taj zelenkasti objekat kad kad kad se izgubio iz vidokruga
avion je sam kreno naprijed i ja sam imao apsolutnu kontrolu
nemojte me vise stvarno...
 
mislim da su ljudi koji veruju da vanzemaljci postoje, uvek u prednosti nad onima koji ne veruju u male zelene... Zasto??? Zato sto ako postoje, to ce jednom biti i dokazano, a ako ne postoje, imajuci u vidu prostranstvo kosmosa, uvek ce ostati neistrazen deo i mogucnost da se vanzemaljci nalaze bas u tom delu....
E sad, da li su oni bas mali zeleni... to ne verujem
 
Icarus,ja samo ko Deniken postavljam pitanja i iznosim neke od nerazjasnjenih tajni proslosti nam.
Za danas recimo:
1)Naucnici su izracunali da bi danas sa svom modernom tehnologijom za gradnju jedne piramide bilo potrebno 20 god.Kako su onda piramide gradjene u ono vreme za zivota faraona,ako se uzme u obzir da je tada ljudski vek bio daleko manji.Tehnologiju da i ne pominjemo.
2)Visoravan Naska,na 4500 metara,Peru,
Na toj visoravni su nacrtani takvi i toliki likovi na zemlji da ih je nemoguce videti sa zemlje!Vide se tek sa 500m visine.Likovi zivotinja,coveka pa cak i jedna pista,su toliko savrseni da kad su '89 godine Americki i Japanski naucnici pokusali da ih pomocu najsavremenijih geometriskih instrumenta nacrtaju,bili ne malo iznenadjeni totalnim neuspehom.kako su onda nastali i za cije potrebe?
3)U Boliviji je otkrivena 1941 godine pecina na kojem su stari crtezi coveka.Nista novo,da ti ljudi na crtezima ne nose astronautske SKAFANDERE?! Otkud to...
 
To jednostavno nije tacno.Govorim o znacima iz proslosti,o nerazjasnjenim gradjevinama,crteza,skulptura,koje jos niko ne objasni.Slazem se jedino da je mnogo namestaljki,ko snimio ih neki amater te ovo te ono.Toga ima.I to mnogo.Ali,ono sto je na zemlji,ono sto se vidi,a to su misterije iz proslosti,jos niko ne objasni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top