IMALI VANZEMALJSKOG ZIVOTA I DOKAZA O NJEMU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Anonymous:
Nisam imao nameru da diskutujem samo sam dao par ispravki, pa da ih ponovim: piramide su gradili Maje ima ih po celom Meksiku i za razliku od egipatskih to su bili hramovi a ne grobnice vladara. Machu Picchu je bio grad Inka dakle ni jedno ni drugo nemaju veze sa Actekima koje ti stalno pominjes.
Ja nemam nameru uopste da diskutujem,tek....
Govorimo isto a opet razlicito.Ocigledno se ne razumemo.Ja govorim o HRAMU ACTEKA u GRADU Machu Pichu! E sad,on nije piramidalnog oblika.Nije.Al na prvi pogled!To su matematicari lepo izracunali,fali samo severozapadna strana da bi HRAM u Machu Picchu bio piramidalan.Inace,nacin gradnje tog hrama i PIRAMIDA je identican.
Aj,ja i zelim da poslusam i cujem sve.Mozda ti imas objasnjenje za karte stare 11.000. godina.Voleo bih da ga cujem....
 
DON:
Anonymous:
Nisam imao nameru da diskutujem samo sam dao par ispravki, pa da ih ponovim: piramide su gradili Maje ima ih po celom Meksiku i za razliku od egipatskih to su bili hramovi a ne grobnice vladara. Machu Picchu je bio grad Inka dakle ni jedno ni drugo nemaju veze sa Actekima koje ti stalno pominjes.
Ja nemam nameru uopste da diskutujem,tek....
Govorimo isto a opet razlicito.Ocigledno se ne razumemo.Ja govorim o HRAMU ACTEKA u GRADU Machu Pichu! E sad,on nije piramidalnog oblika.Nije.Al na prvi pogled!To su matematicari lepo izracunali,fali samo severozapadna strana da bi HRAM u Machu Picchu bio piramidalan.Inace,nacin gradnje tog hrama i PIRAMIDA je identican.
Aj,ja i zelim da poslusam i cujem sve.Mozda ti imas objasnjenje za karte stare 11.000. godina.Voleo bih da ga cujem....
Uglavnom, poenta je da ima dokaza da postoje ili da su barem postojali posetioci iz svemira.
Pozdrav :D
 
grof_Monte_Kristo:
ja mislim da ne postoje vanzemaljci. to je samo umisljeno

Naravno da postoje! Ko bi mogao nesto tako da "umisli". Očigledno je da vanzemaljci postoje, ali policija i nadležni to zataškavaju izgovorima da su sve fotografije fotomontaže. Neke stvarno i jesumontaže, ali neke treba malo bolje pogledati.
Ja sam na primer pre godinu dana doživeo veoma neprijatno iskustvo. Bilo je oko 11 sati uveče, ja sam ležao u dnevnom boravku i gledao Tv. Odjenom nešto je obasjalo moju sve napolju! Nisam se usuđivao da izađem napolju, pa sam posmatrao "predstavu" iz kuće. To su bilo nešto veoma neobično. pet svetala su se polako okretala lebdela i menjala boju. Bila su veoma jaka, prvo bela, pa onda plava, zelena... To je trajalo nekih dva-tri munuta i onda su svetla velikom brzinom napustila mojinače miran Avalski kraj. Odmah sam ispričao ćaletu i kevi koji mi nisu verovali. Ali sutradan ujutru neko kuca na vrata. To su bile moje komšije, pitali su mog ćaleta da li je posmatrao "predstavu" , onda on upita koju predstavu! A oni mu sve ispričaju. Znači nisam jedini koji je te noći video ta svetla, bilo je još negde oko 500 očevidaca.
 
DON:
Anonymous:
Nisam imao nameru da diskutujem samo sam dao par ispravki, pa da ih ponovim: piramide su gradili Maje ima ih po celom Meksiku i za razliku od egipatskih to su bili hramovi a ne grobnice vladara. Machu Picchu je bio grad Inka dakle ni jedno ni drugo nemaju veze sa Actekima koje ti stalno pominjes.
Ja nemam nameru uopste da diskutujem,tek....
Govorimo isto a opet razlicito.Ocigledno se ne razumemo.Ja govorim o HRAMU ACTEKA u GRADU Machu Pichu! E sad,on nije piramidalnog oblika.Nije.Al na prvi pogled!To su matematicari lepo izracunali,fali samo severozapadna strana da bi HRAM u Machu Picchu bio piramidalan.Inace,nacin gradnje tog hrama i PIRAMIDA je identican.
Aj,ja i zelim da poslusam i cujem sve.Mozda ti imas objasnjenje za karte stare 11.000. godina.Voleo bih da ga cujem....

Sorry, sto ti nisam ranije odgovorio (eto razloga sto nisam registrovan da dan ima 100 sati mozda bi stigao svuda :wink: )
1. Machu Picchu je grad INKA Acteki su bili malo dalje.
2. Sto se tice nacina gradnje pa Tor Hejerdal je imao interesnatnih ideja o tome :wink:
 
Tek sad vidim temu, pročitala sam sve od početka, pa se izvinjavam što ne mogu da popamtim ko je šta napisao.
Dakle, moram reći da sam prilično skeptična sa svim tim "dokazima" o posetama vanzemaljaca. Ako ima stvari koje se još ne mogu, a možda se nikada i neće razjasniti, to ne znači da su vanzemaljci odgovor na sve. Teorije fon Denikena su blago rečeno diskutabilne. S druge strane, ako nema čvrstih dokaza o njihovom dolasku na Zemlju to još nikako ne znači da oni ne postoje. Ja sam uverena da postoje, samo ne znam zašto bismo ih mi zanimali.

Mislim da je Psiho pomenuo Klarka i njegova istraživanja; dakle, čovek se bavio "bliskim susretima" 50 godina i nije došao ni do kakvog definitivnog zaključka (Psiho, pogledaj na SF portalu, na temi o Klarku imaš i citat koji se na ovo odnosi; naravno, ako si ti onaj Psiho koji je tamo član :wink: ).

Feanore, ljudi jesu priznali da su pravili krugove u polju, ali kako je to bilo dosta davno, ne sećam se više pojedinosti. Uostalom, ti si u Engleskoj…u svakom slučaju, rekonstruisali su stvar i napravili iste takve krugove po uputstvima krivaca. Što naravno ne objašnjava ogromne slike u Južnoj Americi. (Kad smo kod Južne Amerike, da, Maču Pikču je grad Inka a ne Asteka, koji su se nalazili u Srednjoj Americi, dakle par hiljada kilometara dalje).
A naravno ne pretendujem da imam objašnjenje za sve što ste pomenuli, a dosta je i toga što niste.... Stvar je u tome što bih jako volela da poverujem da su bili ili da su još među nama, pa sam skeptična; na kraju krajeva, prihvatićemo mnogo sumnjivih stvari ako nam se sviđa da tako mislimo, a to nema veze sa objektivnom stvarnošću.
A oko Rudnik planine stvarno ima čudnih zračenja… :twisted:
I da, Feanore, fenomenalna ti je primedba da oni sigurno izgledaju još bolje od nas!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A po čemu smo to mi takvi lepotani??? Zamisli kako bismo mi njima izgledali! :lol: :twisted:
 
...Nije tesko priznati previd.Prvo da se izvinim gostu sto se tek sad oglasavam,tek,nisam bio tu.
Drugo i mnogo vaznije:Veoma mi je zao sto sam u plamu diskusije uso u takvu jednu nebulozu oko Acteka i MacuPikcu(zaista NESPOJIVO!),da mi nista drugo ne preostaje no da se IZVINIM i Gostu i drugim koji su ovo citali.Naravno da je rec o Inkama i tom gradu.a sta o njemu mislim,vec sam napisao.
Dalje,neko rece:DA SU TO SAMO VAN DENIKENOVE TEORIJE?! Ne,NAPOMINJEM OPET:"Doticni Gospodin je samo POSTAVIO pitanja! Pitanja bez odgovora.Price kako NJEGOVE "TEORIJE" nemaju osnova bacite u vodu.ON NEMA TEORIJE,tek pitanja.....
Goste,vidim da se razumes u ove stvari,DAJ MI TI OBJASNJENJE ZA KARTE! Bicu ti zahvalan.....
 
alcesta:
Tek sad vidim temu, pročitala sam sve od početka, pa se izvinjavam što ne mogu da popamtim ko je šta napisao.
Dakle, moram reći da sam prilično skeptična sa svim tim "dokazima" o posetama vanzemaljaca. Ako ima stvari koje se još ne mogu, a možda se nikada i neće razjasniti, to ne znači da su vanzemaljci odgovor na sve. Teorije fon Denikena su blago rečeno diskutabilne. S druge strane, ako nema čvrstih dokaza o njihovom dolasku na Zemlju to još nikako ne znači da oni ne postoje. Ja sam uverena da postoje, samo ne znam zašto bismo ih mi zanimali.

Mislim da je Psiho pomenuo Klarka i njegova istraživanja; dakle, čovek se bavio "bliskim susretima" 50 godina i nije došao ni do kakvog definitivnog zaključka (Psiho, pogledaj na SF portalu, na temi o Klarku imaš i citat koji se na ovo odnosi; naravno, ako si ti onaj Psiho koji je tamo član :wink: ).

Feanore, ljudi jesu priznali da su pravili krugove u polju, ali kako je to bilo dosta davno, ne sećam se više pojedinosti. Uostalom, ti si u Engleskoj…u svakom slučaju, rekonstruisali su stvar i napravili iste takve krugove po uputstvima krivaca. Što naravno ne objašnjava ogromne slike u Južnoj Americi. (Kad smo kod Južne Amerike, da, Maču Pikču je grad Inka a ne Asteka, koji su se nalazili u Srednjoj Americi, dakle par hiljada kilometara dalje).
A naravno ne pretendujem da imam objašnjenje za sve što ste pomenuli, a dosta je i toga što niste.... Stvar je u tome što bih jako volela da poverujem da su bili ili da su još među nama, pa sam skeptična; na kraju krajeva, prihvatićemo mnogo sumnjivih stvari ako nam se sviđa da tako mislimo, a to nema veze sa objektivnom stvarnošću.
A oko Rudnik planine stvarno ima čudnih zračenja… :twisted:
I da, Feanore, fenomenalna ti je primedba da oni sigurno izgledaju još bolje od nas!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A po čemu smo to mi takvi lepotani??? Zamisli kako bismo mi njima izgledali! :lol: :twisted:

I opet moja greska,zato valjda i nisam modelator ovog pod_foruma :D
dakle,tebi izvinjenje.Ali i odgovor.
naime,daj mi jedan dokaz da von Deniken nije u pravu sa svojim pitanjima.
Te vrste odgovora:NE MOZE SE RECI....na to necu odgovarati,jednostavno,DEMANTUJTE von Denikena CINJENICAMA! A on je cinjenicama istupio.....Izvolite....
 
alcesta:
Niko ne spori njegove činjenice, nego zaključke. :wink:

Denikena nikako ne treba smatrati naucnikom.Pre pustolovom,avanturistom zeljnim saznanja misticne nam proslosti.On sam za pojedine slucajeve(piramide,Stonhendz,visoravan NASKA...) prvo iznese cinjenicno stanje(obilato koristeci fotografije) zatim PITANJE a ponekad ,kako ON to sam kaze,bude slobodan i da "da svoje objasnjenje".Znaci ,njegovo...E sad,on nije naucnik,pa ga normalno i treba shvatati sa rezervom.No,zasto naucnici nemaju odgovore na neka(a mnogo ih je) njegova pitanja?
 
Anonymous:
kako ste glupi kao vanzemaljci su ovde a nece da se pokazu... a sa druge strane postoje snimci i svedocenja o vanzemaljcima na zemlji - ma gluposti - nema ih ovde(jos). sto bi se krili. da su ovde automatski znaci da su napredniji u tom slucaju nemaju cega da se plase.

Pa ok je.To je tvoje misljenje.Sve ovo sto si rekao/la je ok,samo je moglo i bez tog "glupi"?Cemu to?Ako obratis paznju,primetices da si u velikoj manjini s tvojim zakljuckom.
 
DON:
Anonymous:
kako ste glupi kao vanzemaljci su ovde a nece da se pokazu... a sa druge strane postoje snimci i svedocenja o vanzemaljcima na zemlji - ma gluposti - nema ih ovde(jos). sto bi se krili. da su ovde automatski znaci da su napredniji u tom slucaju nemaju cega da se plase.

Pa ok je.To je tvoje misljenje.Sve ovo sto si rekao/la je ok,samo je moglo i bez tog "glupi"?Cemu to?Ako obratis paznju,primetices da si u velikoj manjini s tvojim zakljuckom.

ok sori za "glupi" nesto sam se svadjao pa mi ostala uzrecica :) evo proslo me sad. samo mi nije logicno da se vanzemaljci kriju i ako se i ne kriju onda kao neko zataskava dokaze o njihovom postojanju...nebulozno zvuci... i nisam u manjini ko onaj sto reko da zna 100ljudi pa puta 100 itd proculo bi se...
 
Ma ok je :lol: Svi smo mi ponekad u takvoj situaciji.Ebiga sad,takvo vreme.Nego,Ja ne znam da li se kriju i ako se kriju zasto se kriju.Neverovatno je nesto drugo.Postoji les vanzemaljca,postoje ostaci broda njegovog.To je famozni slucaj New Mexico.CIA i Pentagon su dugo krili tu tajnu,da bi prvo upravo Deniken objavio fotografije a kasnije i sama CIA-e priznala "da je bilo necega".E sad,sto se to dalje nije u do u detalja razjasnilo od strane pomenutih organizacija,to vec...ko to zna.Licno ipak ne verujem da su tu medju nama,nesto poput Ljudi u crnom,ali,kazem,mnogo je tu pitanja,pitanja...a malo pravih odgovora.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top