U cije ime govoris Borise Tadicu???

Licno JA

Početnik
Poruka
20
ZA OČUVANJE BIH I SRBIJE U MEĐUNARODNO PRIZNATIM GRANICAMA
29.6.2006 15:41 SARAJEVO (Tanjug) - Predsedavajući Predsedništva BiH Sulejman Tihić i predsednik Srbije Boris Tadić potvrdili su danas u Sarajevu potrebu očuvanja teritorijalnog integriteta i suvereniteta i Bosne i Hercegovine i Srbije u međunarodno priznatim granicama.
''Celovitost BiH je interes Srbije'', rekao je Tadić posle razgovora u Predsedništvu BiH i dodao da zvanični Beograd ne dovodi u pitanje granice između BiH i Srbije.

''Srbija ne želi ni na koji način političku i ekonomsku destrukciju BiH, vitalno je zainteresovana za najbolje moguće odnose sa BiH i za najbolje moguće odnose tri naroda u BiH'', poručio je srpski predsednik.

U CIJE IME GOVORIS IZDAJNICE TADICU??? SRBI IZ REPUBLIKE SRPSKE TI NECE OPROSTITI OVU IZJAVU!!!!
 
Licno JA:
ZA OČUVANJE BIH I SRBIJE U MEĐUNARODNO PRIZNATIM GRANICAMA
29.6.2006 15:41 SARAJEVO (Tanjug) - Predsedavajući Predsedništva BiH Sulejman Tihić i predsednik Srbije Boris Tadić potvrdili su danas u Sarajevu potrebu očuvanja teritorijalnog integriteta i suvereniteta i Bosne i Hercegovine i Srbije u međunarodno priznatim granicama.
''Celovitost BiH je interes Srbije'', rekao je Tadić posle razgovora u Predsedništvu BiH i dodao da zvanični Beograd ne dovodi u pitanje granice između BiH i Srbije.

''Srbija ne želi ni na koji način političku i ekonomsku destrukciju BiH, vitalno je zainteresovana za najbolje moguće odnose sa BiH i za najbolje moguće odnose tri naroda u BiH'', poručio je srpski predsednik.

U CIJE IME GOVORIS IZDAJNICE TADICU??? SRBI IZ REPUBLIKE SRPSKE TI NECE OPROSTITI OVU IZJAVU!!!!
govori u ime republike srbije,na stavovima na osnovu kojih je i izabran od gradjana srbije za predsednika..znachi,s druge strane je bio radikalni toma,i nije proshao ni on ni njegovi stavovi i opcija.
republika srpska je u delikatnom polozaju,i najmanje sto joj treba je da joj srpska strana odmaze nekih nepotrebnim izjavama i stavovima bez pokrica i moci...to sto se vi radikalni,igrate politike,i sto se sadisti kojima nikad nije dosta...je vash problem,rekao bih menatlni...
uostalom,predsenik i premijer rs sasvim dobro saradjuju sa demokratskom opcijom u srbiji...gde li su radikali u republici srpskoj?
 
hrvcro:
pa to razumijem,vi ste programirani da mrzite.i normalno da zelite rat jer ste glupi bosanci
bosanci katolici bosanci pravoslavci bosanci muslimani

ajde nemoj mnogo da lupetaš, molim te.

meni se posebno sviđa ova tadićeva izjava:

"Na tom principu ću insistirati, na tom principu sam i insistirao do sada. Zbog toga sam i bio u Srebrenici i zbog toga mogu da kažem da sam ponosan na svoju državu i na njene pravosudne institucije, kada oni koji su izvršili ratni zločin u Zvorniku jesu u Beogradu osuđeni zbog tog ratnog zločina prema Bošnjacima. Isti princip očekujem kada je u pitanju i BiH, kada su u pitanju sve institucije u BiH. Isti princip očekujem kada je u pitanju i Hrvatska", rekao je srpski predsednik.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=06&dd=29&nav_id=202978
 
Licno JA:
Na moju zalost bio mi je profesor u gimnaziji i odlicno se poznajemo. Iskreno, bas sam razocaran i nisam ocekivao da je toliki diletant i izdajnik, bez obzira sto je predsednik DS! Mislio sam da u sebi ipak ima nesto Srpsko, ali sam se prevario!

То је зао што никада ниси упознао Лабуса, или оног несрећника Стевана Лилића. Ти су мени предавала на правима, иначе су бар Лилић, велики бескичмењаци, Титов кадар.
 
Е моја Србијо шта си дочекала? Да те представља тамо неки Председник ДС. Лепо су радикали говорили још ономад да он није председник Србије, него председник своје странке и тако заступа идеологију своје странке. Како назвати странку која заступа овако нешто?
 

Back
Top