The Best Game Ever

The Best Game Ever


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ć

Ćale

Gost
Predlozi su vasi,pa glasajte.
Ovo sto je uslo u anketlu je najvise puta predlozeno.
Glasanje je javno,vremenski ograniceno na nedelju dana i moze se glasati za vise igrica.
 
Ne mogu da verujem da na anketi nije bilo mesta za tetris. Ubedljivo najjacu igru ikada napravljenu. Sve ove igre koje su na listi mozda je svega samo par ljudi probalo. A tetris mogu da se kladim da nema osobe koja ga nije igrala barem neki vremenski period. (zaboravljass cuveni tetris za poneti . Ceo grad ga je bre igrao)
NA anketi se nalazi oblivion star par meseci i warcraft 3 (ajde da si stavio warcraft 2 koji je legendarniji) a recimo jedne od najigranijih strategija svih vremena starcrafta nema.
Mislim da je ponuda puna supljina.
Ostale predloge necu da domentarisem ali recimo kotor 1 bagovit do maksimuma i svi se slazu da je kotor 2 bolji. fallout 2 je kopija fallout 1 (onda bolje da si uzeo fallout tactic ako nisi vec hteo fallout 1) Diablo jedan. Svi znamo sta je ta igra bila kad se pojavila a na listi umesto diabla 1 nalazi se nastavak diablo 2.
Nista licno father ali uopste mi se ne svidja ponuda. Da ne spominjem da nema ni jedne sportske igre ili voznje ali zato brdo RPG-ova ili recimo nema heroes 3 jedna od igrica koja ima jako puno pristalica i igraca ili cuvenih duke nukema ili doom 2 FPS-a.. Smesno i veoma pristrasno. Da ne spominjem da takodje nema strategije koja je napravila zaokret u taktickim strategijama "commandos"
Zao mi je ali izbor nije uopste pravi i ne zasluzuje topic naziv koji ima.
 
@Tab
Anketa je sastavljena na osnovu vasih predloga.Kakva bre pristrasnost?
Da je tetris predlozio jos neko osim tebe mozda bi i usao u anketu,ovako jok.
Isto vazi i za sve ostalo sto si naveo i prilicno se slazem sa tobom,ali ovo su navise puta predlozeni naslovi i to nam je sto nam je.
Kakav je takav je,ipak je izbor vecine...prema tom dabom...:D
 
Onda bi naziv trebao da bude. Najbolja igra po misljenju posetilaca foruma igre.
Pristrasnost sam mislio u tome sto recimo imamo 5 RPG-ova a ni jedne sportske igre. Recimo gde je tu system shock 2. Igra koja je prva unela elemente rpg-a u prvo lice. Startegije kraj brdo sjajnih zastupa po mom misljenju neprikladan warcraft 3 (kao sto sam rekao starcraft ili warcraft 2 daleko bi bili prikladniji a da ne spominjem druge (kao recimo SHOGUN TOTAL WAR koji je stvorio total war legendu) (strategije su mi uza specijalnost i o njima mogu da pisem u nedogled) :lol:
Da ne duzim. Nista licno upereno tebi cale. Samo mali osvrt da smatram da anketa nije bas pravilno odradjena. Kapiram ja princip po kome si birao ali onda best game ever ne mogu da predlazu klinci koji igraju igre zadnje 2 godine ili manje. Pogledaj. Skoro da nemas naslov stariji od 4 ili 5 godina. (half life, SH1 i fallout su jedine koliko toliko starije igre koje su prosle test vremena. ZA oblivion sam siguran da za godinu dana niko ga nece igrati (isti kao sto su se ljudi kleli u far cry ili slicne igrice koje jad su se pojavile su napravile pravi hit zbog kvaliteta grafike i kao zvezde padalice se ugasile za mesec do dva dana)
 
Jasno je meni sta hoces da kazes.Imam ideju.Kada se zavrsi ova anketa,napravicu novu u kojoj cu suprotstaviti prvih pet iz ove protiv tvojih(starogardskih) pet.Tako cemo testirati koliko su se stare igre zadrzale u srcima igraca.Naravno ne mogu spreciti nove gamerske narastaje da glasaju,ali cemo definitivno imati malo jasniju sliku o ovoj tematici.Jeste malo uopsteno,ali ipak jasnije.
Ti smisli tvojih pet pa cemo o tome za nedelju dana,ok?
 
ne mora mojih pet.
Neka svi stariji igraci predloze svoje legende pa cemo napraviti listu.

I nije da volim u sitna crevca nego obozavam :lol:
Salu na stranu ali preciznost je moja vrlina :lol: :lol: :lol:
 
ili mana? :lol:
nego,shto ne bi neko ko ima sat vremena slobodno(imam) i malo znanja u javascriptu (nemam :( ) napravio jedan sajtic na koji ce postaviti anketu sa svim igrama koje zasluzuju da udju na listu.
znachi ovde svako predlozi 10 igara,i kasnije se u anketu ubace SVE igre (cak i one koje su imale samo jedan glas) i tamo se dozvoli da svako glasa za 5 igara.
i ta anketa neka vecno traje! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top