POMAGAJTE!!! samo za devojke

kaca#12:
E gledaj ovako ako te decko na kog se lozis vec duze, duze vreme pita da se smuvate a pre toga te je vredjao, zezao itd.A ti ga jos uvek volis!!!!! Da li bi pristala????? :confused:

Pazi,ovde ti cak naprotiv,mnogo vise treba pogled iz ''muske perspektive''.
Ovo sto si ti gore rekla samo dovodi do zakljucka da je on nekako saznao da ti se svidja pa je normalno po psiholoskim zakonima promenio misljenje o tebi za 180 stepeni...
 
Sentimentalna budala:
Ja ni u kom slucaju ne bih pristao na tako nesto,ovako ces samo ispasti ocajna...
Veruj mi,muskarci instinktivno preziru ocajnice...

e vidis i ja sam isto tako mislila i onda sam rekla ``ma sve cu lepo da mu kazem`` kada meni kaze njegov najbolji drug ``rekao mi je da te voli`` i meni sad zao a znam da me njegov drug ne bi lagao.... joooj sta da radim.. a uzgred ja njega jos volim!!!!!
 
kaca#12:
E gledaj ovako ako te decko na kog se lozis vec duze, duze vreme pita da se smuvate a pre toga te je vredjao, zezao itd.A ti ga jos uvek volis!!!!! Da li bi pristala????? :confused:
svakako ne pristaj odmah...
pitanje je:sta je to njemu odjednom kvrcnulo u glavi?
znam da ti je s jedne strane drago ali te s druge kopka da li treba da prihvatis...Onako kako ti mislis da treba,tako je jedino ispravno. ;)
 
kako je poceo ne znam bas da li ce se tako brzo ohladiti u poslednjih pola sata poslao mi je 5 poruka (odgovorila sam na dve) Znate one iz casopisa te, mi je slao i napisao je da li mozemo da se vidimo ja sam rekla da sam se vec dogovorila sa drugaricama i on je rekao da nema veze i da me voli..
 

Back
Top