SNORKIJEVCI, STRUMFOFI, EVOKSI ! ! ! !

Emitovali su se nedeljom ujutru (evoksi) ili uvece u 18:45h (snorkijevci, hi-men, nindza kornjace...), a strumfovi kol`ko se secam radnim danima od 08:00 i to mnogo ranije nego pomenuti crtaci, valjta `84-`86. Neka me neko ispravi ako gresim. Dodajte jos neki dobar crtac.
Kako bese onaj sa rakunima i mnogim zivotinjama u sumi, pa onaj lik iz veeelike kuce sto hoce da pravi put kroz tu sumu...?
 
Ma svi su se emitovali nedeljom oko 19h.U to vreme svaki dan si imao crtani film od 5min. u 19.15 ,jedino nedeljom je bio crtani od 20-ak min.
E i Tarzan je bio extra.On se davao jos pre Strumpfova.
A sa Hi-men-om i kornjacama je pocela era crtaca za debile.To se kasnije nastavilo sa pokemonima itd.
 
torrente_bg:
Ma svi su se emitovali nedeljom oko 19h.U to vreme svaki dan si imao crtani film od 5min. u 19.15 ,jedino nedeljom je bio crtani od 20-ak min.
E i Tarzan je bio extra.On se davao jos pre Strumpfova.
A sa Hi-men-om i kornjacama je pocela era crtaca za debile.To se kasnije nastavilo sa pokemonima itd.

Siguran sam da su se Evoksi davali vikendom ujutru `90. i `91.
Kako mozes da lupas za hi-mena i kornjace (stare)? Ne mogu da se porede sa pokemonima, teletalibanisima i ostalim.
 
Ti stari crtaci se ne mogu porediti sa ovim danas karakondzulama i avetima.
Pokusavam da se setim barem jednog termina ali kao da imam rupu u vremenu, mada bilo je odavno. Gde se setiste rakuna, i oni su super mada ne kao evoksi i ostali.
Cuo sam da je 95% crtaca izgorelo za vreme bombardovanja, kad su pogodili RTS.
I ne dirajte mi Masterse i nindza kornjace, imao sam celu kolekciju igracaka, od originala do onih sa pijace.

WITH THE POWER OF GREYSKULL, I HAVE THE POWER (valjda tako ide)
 
Oppressor:
Nikad cuo, odakle ga izvuce, kad se prikazivao, 1912??? :D

Pa ti onda ne znas sta si propustio.Pa davala se kad i strumpfovi ,80-tih.Bio sam bas klinac :)
 

Prilozi

  • 5sport.jpg
    5sport.jpg
    38,3 KB · Pregleda: 21
  • SportBilly02.jpg
    SportBilly02.jpg
    6 KB · Pregleda: 195
  • SportBilly07.jpg
    SportBilly07.jpg
    5,4 KB · Pregleda: 185
Oppressor:
Nego ljudi, dajte neka imena od ovih blentavih sa naslova teme, ja stvarno ne mogu da se setim nikoga, praznina u mozgu, totalna.
Strumfovi:
Gargamel i macak Azrael
Strumfove sam zaboravio, i Strumfetu, jel imala ime?

Hi-Men

Macak Strasko, Skeletor, Evil Lin (Zla Lin), Hordak, Rama, Orko, Crobnica (kako se zvase njen sin)

Evokse i Snorkijevce sam zaboravio, kao i Rakune

Nindza Kornjace:
Leonardo, Donatelo, Mikelandjelo, Rafaelo, Iver Splinter (Hamato Joshi), Sreder Sekac (Oroku Saki), Ejpril O`Nil, Vernon, Bibop, Rokstedi, Krang, Bakster Stokman (Muva), Zak...Dimenzija X

A secate se prof. Baltazara.

Dodajte i vi neka imena.
 

Back
Top