imam problem sa DVD-RW pioneer 109,cita samo povremeno po neki disk,star 10meseci
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: imam problem sa DVD-RW pioneer 109,cita samo povremeno po neki disk,star 10meseci

Početnik
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano imam problem sa DVD-RW pioneer 109,cita samo povremeno po neki disk,star 10meseci

POMOZITE!!!!Ako imate neku ideju odgovorite na nesa@yubc.net
    Poslednji put ažurirao/la plavi smeker : 29.06.2006. u 16:29

Zainteresovan član Optima Net (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: imam problem sa DVD-RW pioneer 109,cita samo povremeno po neki disk,star 10meseci

Firmware za Pioneer, kao i za sve ostale DVD-e skidaj ISKLJUČIVO SA OFICIJELNOG SAJTA.

Da bih ti bio od neke koristi evo ti direktan link sa Pioneer-ovog download mirror-a: http://www.pioneer-eur.com/eur/download.jsp?dir=/files/support/dvrup&filename=R109_FW158EU.EXE

Jednostavno pokreneš fajl i sačekaš par sekundi ili minut dok se flashovanje "uradi" samo. Ukoliko se greška koju si naveo ponovo javi proveri da li ti je Pioneer postavljen da bude Master na sekundarnoj grani i da imaš 80-pinski IDE kabal.

Primećen član 1972 (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: imam problem sa DVD-RW pioneer 109,cita samo povremeno po neki disk,star 10meseci

Hvala optima pošto imam 109,i ja sam preuzeo novi Firmware za Pioneer
    valjda će radi

Nov član
    Učlanjen
    01.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja imam jedan problem mali htjeo sam ubacit jacu graficku i sad kad sam vidio da je graficka ostecena to jest da mi nevalja slika na monitoru ja sam je izvadi i stavio svoju DOBRU STARU GRAFICKU i poslje tog sam ubalio racunar i DVD mi samo zmiga a nema ga u My Computer-u pa sta je snjim neznam pa ako znate recite mi ?

Zainteresovan član kempi (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

nesto mi je tu malo cudno...pioneer 109 star 10 meseci? da je 5 godina pa i nekako al 10 meseci? Jel to neka ratna rezerva il'ga doneo pijani deda mraz
    Zena moze biti sa sela,al' auto mora biti iz Japana !

Ističe se PKT (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Mirnas_Tajic Pogledaj poruku
    Ja imam jedan problem mali htjeo sam ubacit jacu graficku i sad kad sam vidio da je graficka ostecena to jest da mi nevalja slika na monitoru ja sam je izvadi i stavio svoju DOBRU STARU GRAFICKU i poslje tog sam ubalio racunar i DVD mi samo zmiga a nema ga u My Computer-u pa sta je snjim neznam pa ako znate recite mi ?
    Počupaj kablove iz njega pa ih ponovo vrati, ali ih dobro učvrsti.
    http://www.beta.rs/ftp/slikeS/gadafi%20fejsbuk%20srbija.jpg

Slične teme

1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.01.2008., 16:56
  2. DVD Pioneer 112 d. Ne cita CD
    Autor amethyst u forumu Hardver
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.10.2007., 23:16
  3. imam samo Spyware Doctor dali je dobar ili mi treba i neki drugi
    Autor delijasasevera u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13.03.2007., 22:48
  4. cd plejer ne cita snimljeni disk (audio)
    Autor teodoradic u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.01.2004., 20:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •