Java i Symbian igre

Zool

Ističe se
Poruka
2.223
ajde ovde dajte neke zanimljive predloge za java i symbian igre za mobilne telefone.
ja sam na nokiji 6630 presao Da Vinci's Code 3D , Collin McRae Rally 05 i Nightclub Empire,sve tri igrice su super,ako nekom trebaju linkovi za njihovo skidanje nek se jave na pvt.:wink:
Evo i opisa :) :
Da Vinci Code 3D - Ovo je zanimljiva avantura uradjena u 3D okruzenju koja ce vas provesti kroz pricu istoimene knjige.U igri cete naici na solidan broj zagonetki,inace ja sam igru zavrsio za oko 1,5 sat.
Collin McRae Rally 05 -cilj vam je jelte,da pobedite u Rally Championatu.kada ga jednom osvojite otkljucavate expert tezinu,postoje i modovi kao sto su Quick Race,Stage Race,2 Players.
Nightclub Empire - Igrica nalik simsima,cilj vam je da vodite nocni klub i polako prelazite na veci.ukupno imaju tri kluba.zanimljiva zvucna pozadina,ali posle duzeg vremena zna da dosadi.
 
e da kazem odakle ja skidam igre i programe:
www.iphone-forum.org
forum[dot]burek[dot]co[dot]yu
zato preporucujte samo igre za koje mislite da su extra,a ne bilo koje naidjete,jer se na gorepomenutim sajtovima mogu naci skoro sve.
osim jedne...trazim doom rpg za nokiu 6630,nasao sam ali verziju za 6230i u kojoj je mala rezolucija (posto je njen ekran daleko manji od moje 6630)
@markoca
koji fon imash?
 
Meni su mnogo dobre sve Prince of Persia igre za mob.
Kamasutris je interesantna, kao tetris samo ne slazesh kockice...
LoTR Trivia takodje dobra< kao milioner/milijunash samo odgovarash na pitanja iz Gospodara Prstenova...
 

Back
Top