Najbolje i najgore letovanje

ja nažalost nisam letovao nigde sem u CG tako da i ne mogu govoriti o nekim egzotičnim destinacijama, ali dobro...ako ovog leta zaradim neke pare otići ću valjda da malo vidim sveta. Inače ne zanima me da sad odem u grčku da se kupam na tamo nekoj plaži i da pričam kako mi je bio ql hotel i šta ti ja znam. Od onoga što sam bio

najgore - IGALO! betonske plaže i prljava voda, hvataš vodu u lavor u otku noći(pre 10ak godina, al to se ne da zaboraviti)

najbolje - Rafailovići! Blizu budve, ali dovoljno daleko da ne moraš da budeš u gužvi ako ne želiš. Odlična plaža, dosta finih kafića sa živom muzikom, zaista lepo.
 
Predhodnice, pa ti nigde nisi bio osim u CG a meni prebacujes. Kako te nije sramota ? ali necemo ovde o tome jer Mafi je pitao drugo. Najbolje letovanje pre 15-tak godina u Paraliji-Grcka. Prvi put u tom mestu, radio sam neki biznis sa puno para tako da sam bio kao sheik.Inace Paralia je fenomenalno mesto sa puno Srba na odmoru. Grci su u manjini. Prica se nashki po celom gradu. Kao da si na Terazijama. Najgore letovanje pre 5-6 god u Igalu. Vode nismo imali, plaze kamenite, cela porodica dobila infekciju. Jedva preziveli. Gazda obecao parking dok nije uzeo pare a posle.....neponovilo se !
 
jerotije:
Predhodnice, pa ti nigde nisi bio osim u CG a meni prebacujes. Kako te nije sramota ? ali necemo ovde o tome jer Mafi je pitao drugo. Najbolje letovanje pre 15-tak godina u Paraliji-Grcka. Prvi put u tom mestu, radio sam neki biznis sa puno para tako da sam bio kao sheik.Inace Paralia je fenomenalno mesto sa puno Srba na odmoru. Grci su u manjini. Prica se nashki po celom gradu. Kao da si na Terazijama. Najgore letovanje pre 5-6 god u Igalu. Vode nismo imali, plaze kamenite, cela porodica dobila infekciju. Jedva preziveli. Gazda obecao parking dok nije uzeo pare a posle.....neponovilo se !

ja tebi prebacujem sto stalno smaras svojim ocenama čemu jeste, a čemu nije mesto na forumu i na tome što stalno pljuješ CG. Ok je što ti se ne sviđa, ali ne vidim potrebu da to istakneš u svakoj temi :roll: Dalje, prebacujem ti što gotovo uvek pišeš po nekoliko postova u nizu...i to je to :wink:
 
Najbolje letovanje na Kos-u Grcka...a voleo sam i letovanja kao klinac u Malom Losinju u Hrvatskoj i na Hvaru...mada tada sam bio jako mali tako da bas i nisam mogao da prozivim letovanje...

Najgore mi je bilo u Bugarskoj Nesebar...nekulturno stanovnistvo...pun **** neizivljenih klinaca...koji brljave...more nista posebno...cak sta vise lose...jedina pogodnost sa malo para dobar nocni zivot i jedes sta hoces...znaci bahacenje...
 
Najgore sam se provela u CG pre 6 godina i to u Petrovcu...sve ono sto su pokazali u agenciji(smestaj,kuca...)nije uopste postojalo...sobe uzas,nema prozora vec ima dvoja vrata...muka mi je kad se setim!!! :evil: A najlepse sam se provela na Krfu prosle godine...15 dana uzivanja!!!! :)
 
najbolji provod, organizacija, smeshtaj... pefkohori proshle godine, ali mislim da je bilo vishe zbog drushtva, ali se i inache stvarno ni na shta ne mogu pozaliti...

najgore - sutomore... ljudi moji kako je tamo gadno... u vodi neke kule i gradovi, onako podvodno samo chekash da ti one ajkule iz 'finding nemo' dignu u vazduh sve shto tamo ima... tad sam reshila da su bechitji definitivno neshto najlepshe na cg primorju... josh sad su sredili... ako neko zeli u cg DEFINITIVNO preporuchujem bechitje [pripada budvi, neko je spomenuo rafaelovitje, to je plaza u bechitjima, prelepo zaista a nema onog budvanskog kicheraja]
 
Pa najbolje sam se provela proslog leta u Herceg Novom...iako sam obisla puno inostranih destinacija na kojima je more lepse,mesta lepsa,...ali najlepse letovanje mi je ipak bilo prosle godine u CG,ali to je neki licni dozivljaj...posto ja provod ne gledam po tome kakav mi je smestaj,mesto,agencija...(sto ne kazem da nije bitno),ali mnogo mi je vaznije sa kim sam i kako provodim vreme...
Ne bih mogla da se odlucim za najgore letovanje...ni jedno mi nije ostalo u losem secanju...
 
Najbezveznije u HN, hotel Topla, pre ravno10 godina. Dobila trovanje od hotelske hrane, bilo mi muka 4 dana, jedva cekala da se vratim kuci... :( Imala sam i peh da me je ujeo bumbar na plazi (Zanjice), nema ambulante, svi brodici otisli... A inace, plaza prepuna sitne decice, kao tamo cista voda (sto jes' jes'), a ambulante nigde...

Jos cekam da mi se desi najlepse letovanje - u Tunisu je bilo bas lepo, narocito u Sahari :)
 

Back
Top