Najbolje i najgore letovanje

najgore.....slučajan prolaz kroz sutomore....qq koja je to rupaaaaaaa.
onda za njim rimini koji su bili zaliveni katranom:roll: kažu samo te godine je bilo tako,inače je fenomenalno...
neće me ubediti:mrgreen:
pefkohoti koji je ober selendra sa onolikim komarcima...:p
poslednja na listi je budva, gde nije bilo vode tog leta 7 dana u nizu, a i struja je nestajala po par sati uveče(noću)
od tada ne svraćam.
najbolje?
uvek ono poslednje letovanje...:p
ali ja krf najviše volim.
sledeća je sicilija.
pa onda:krit,kos....pa nekoliko mesta pa ios,mikonos,pa fira(santorini).
pa onda puuuuuunoooo mesta pa halkidiki....
portugalija je divlja i fenomenalna.
a onda španija, bila sam samo u marbelli te ne znam za ostalo...
hm.o evropskim metropolama...ne sad:p
ah da...soči u rusiji....prekrasno,ali zapušteno...
eh ako mi još nešto padne na pamet...
 
jerotije:
Najbolje letovanje pre 15-tak godina u Paraliji-Grcka. Prvi put u tom mestu, radio sam neki biznis sa puno para tako da sam bio kao sheik.Inace Paralia je fenomenalno mesto sa puno Srba na odmoru. Grci su u manjini. Prica se nashki po celom gradu. Kao da si na Terazijama.
čekaj bre.ako si bio kao šeik,šta si keve ti radio u paraliji? pa paralija je najgore moguće mesto u grčkoj koje si mogao da izabereš.pogotovu pre 15 godina kada je to definitivno bila RUPČAGA! znam, prolazila sam tuda tih godina milion puta, živela sam u Solunu.ajde bre jerotije,možeš ti to i bolje, nemoguće je da je paralija vrhunac lepote tvog letovanja?
ajde ove godine da se popraviš.
 
Upravo smo rezervisali od 16 jula u Primorskom-Bugarska ja i moje drustvo-nas 13 ukupno. Idem tamo gde se osecam lepo i gde nema guzve. Od 25 maja do 3 juna sam bio u Neos Marmarasu i bilo je fenomenalno. Juce sam zvao istu agenciju, da je ne imenujem, hteo sam da uplatim u septembru isti taj aranzman ali nazalost sve je prodato-SVE. Neznam zasto mislis da je Paralija rupa ? Jeste da je kao buvljak ali meni se to svidja. Obicno sam ranijih godina isao po 14 dana. Sedam dana u Nei pori a sedam u Paraliji. Nei pori je bas za odmor a Paralija za soping i zivot. Ja licno volim takvu vasarsku atmosferu. Ukusi su razliciti tako da je besmisleno o tome raspravljati. Nisu u pitanju pare. Nemam ih puno. Solidno zaradjujem a volim da ih trosim tamo gde se ja lepo osecam pa makar to bila npr i banja Vrujci a kamoli Paralia ili Bugarska. Nadam se da si me sad razumela. Veliki pozdrav !
 
Najbolje - Tunis (Yasmine Hammamet) (ukljucujuci ekskurziju u Saharu) ove godine, dobro je bilo i u Turskoj 2004. (Kusadasi)

Najgore - mrtva trka izmedju Sutomora i Budve, ali ipak Sutomore posto su mi provalili u sobu i ukrali torbu i patike!
 
:D Najgore-Igalo 1998!Vladala epidemija,deca se razbolela(srecom nismo zavrsili u bolnici kao mnogi drugi),voda puna fekalija,kontejneri po gradu prepuni,praznili ih samo uvece,a vec oko 10h su bili prepuni...totalni fijasko i od tada moj muz nece ni da cuje za Crnu goru,a ja bih se jos i dala prevariti... :roll:
Najbolje-sve ostalo(jer smo od onih koji nose raspolozenje i provod u sebi i samo nas krupne nedace mogu omesti)dakle redom:Makarska ,Split,Kupari,Baske vode i Basko polje(u vreme kad to nije bilo inostranstvo),Petrovac,Ulcinj,Sutomore(prvi put sama sa drustvom-sve lepo),Bjela,Paralia x 3(ucestvovali smo u pretvaranju Paralije iz seoca sa 2 ulice u turisticki gradic),Leptokarija,Nea Modanja,Tasos X2,Sarimsakli(Turska),Suncev breg! :D
 
Bravo Vesna i ujedno pozdrav za tebe!
I ja sam od onih koji nose lepo raspolozenje u sebi. Manje mi je bitno gde idem, jer obozavam da putujem i za mene bi bio idealan zivot u pokretu na proputovanju kroz ceo svet...
Nemam najgore letovanje (osim ako se razbolim tamo pa moram da lezim), svugde mi je lepo, samo nemam uvek kesha ili vremena. Uvek nesto nedostaje da stalno putujem.
 
Najgore- BAR, bez premca.. pogotovo Susanj, obisla sam celo CG primorje al strasnije plaze nisam videla.. uzas.. :roll:

Najbolje- za sada Tasos, odusevljena sam s ostrvom, pescanim plazama, skrivenim uvalicama, arheologijom, gostoprimstvom.. ahh.. mogla bih ovako do sutra.. :lol: :lol: :lol:
 
Sto se mene tice ja mogu da izdvojim odmor od pre cetiri godine a to je letovanje na Mikonosu,tamo je stvarno fenomenalno.Mada i Tasos je ok a sto se tice Krfa tamo sam bila proslog leta i nisam nesto posebno odusevljena sa ostrvom,mislila sam da je mnogo lepse.Za mene je neka zadnja varijanta CG,verovatno zato sto mi je dosadila jer sam tamo bila bas mnogo puta.
 
Gde ste se NAJBOLJE a gde NAJGORE proveli na letovanju. Opisite sazeto u 3 reci destinaciju i agenciju !

Најбоље хм.. Тасос и Крф.Најгоре летовање Сутоморе -Монтенегро.Одвратно место ни највећем непријатељу га не бих препоручио,иако је од тог летовања прошло скоро 15 година још вучемо трауму.Толико је било одвратно да после тога 4 године нисам ишао на море-умало да замрзим морске дестинације за цео живот.
 
Mozda je najlepse dok smo jos deca,bas te briga za sve,nista te ne optereceju,mozda period zivota kad si najslobodnji u glavi.Zato bi rekao mozda Spanija pre 15ak godina blizu Malage(Costa Del Sol) kada sam se igrao sa decom na plazi,isao uvece na setnji sa majkom po gradu,osecao sam se bas slobodan i samo uzivao.Onda mozda Punta cana(Rep.Dom.) pre tacno sad 10g,prvo moje putovanje bas daleko od Evrope,bilo je divno,nesto totalno drugacije od Evrope,tad nije bilo aerodroma blizu Punta Cane (na obali) pa smo bili tad sleteli u Santo Domingo i presli 200 ili 300 kilometara preko zemlje,i nagledao se njihove prirode i brojnih basta secerne trske(jedina mozda crna tacka,kad sam dobiju diareu zbog silnih vocnih koktela na plazi) inace sve ostalo je bilo prelepo,uzivao sam skroz.
Najgore letovanje i iskreno nemam,mislim uvek mi je bilo lepo,osim mozda pre 7 ili 8 godina kad sam bio sa majkom na Azurnoj obali gde sam bili proveli mesec i po dana valjda pa mi bilo dosadno bez drustva( imao sam vec 14-15g) ...

Sve su to putovanja i odmori naravno ali sto se tice odmora najlepsi su mi bili u Srbiji kad sam dolazio u Valjevu kao dete i igrao se sa decom,sigurno najlepsi period mog zivota.
 
Najbolje i najgore letovanje! Covek sam sebi organizuje letovanje, pa prema tome kako se potrudite tako i provedete letovanje. Najcesce sam letovao u CG i nemam posebnih zamerki. U Srba vazi izreka "Koliko para toliko muzike". Ljudi hvale Grcku (fini ljudi), ja sam bio tri puta (Paralija, Stavros i Krf) i nisam odusevljen. Na kraju moja deviza je da "Ne moze niko da mi upropasti odmor jer je to jedinih deset dana u godini kada sam potpuno opusten."
 
Najbolje do sada Marmaris - Turska. Mozda zbog drustva ali i odlicnih izleta koji se tamo organizuju (Dalijan, Efes, Pamukale...).

Najgore do sada Sus - Tunis. Odvratno prljavo. Na njihovoj plazi gomile tunizana koji su najslicniji nasim Romima, a moja zena plava, pa su nas (tj. nju) gledali kao da svakog casa imaju nameru da je kidnapuju.
Da ne bese finog izleta u pustinju i akva parka sve bi bilo odvratno za medalju.

Ove godine po prvi put Tasos, pa cemo videti.
 

Back
Top