Montenegro. DA ili NE ?

Tacno.
Crna Gora je za mnoge jedini izbor i ti ljudi ce tamo ici ukoliko ne mogu da dobiju vizu ili ne zele da se cimaju do Turske ili Bugarske.
Ima svoje prednosti i mane.
I to je to.
Crna Gora je priznata zemlja od strane Srbije i ne treba vise da postoji netrpeljivost tog tipa. Neka idu svojim putem... Srecno...
 
A DA SE OSTAVITE CRNOGORACA I NJIHOVE DIVNE DRZAVE S PREDIVNIM MOREM....A????????????
PA ZA RAZLIKU OD VAS POLOVINA CRNOGORACA IMA STANOVE ILI KUCE NA PRIMORJU, A DRUGA POLOVINA RODJAKE KOD KOJIH MOGU OTICI.

ZATO MOZETE CRCI OD ZAVISTI...JADNI INSEKTI :D :D :D :D :D :D
 
temptation...:
Ne, definitivno... Ima puno boljih destinacija koje kostaju isto ili manje od CG.
100% se slazem.I to ne nema nikakve veze sa njihovim odvajanjem nego zaista sa time sta nude tamo.A ne nude nista.Sem mora koje i nije neko nema sta drugo ni da se vidi.
Nikada nisam razumeo ljude koji su isli u CG na more,izuzev one koji imaju vezu sa CG,znaci crnogorce.
 
zeppy:
A DA SE OSTAVITE CRNOGORACA I NJIHOVE DIVNE DRZAVE S PREDIVNIM MOREM....A????????????

A sto pises "njihove" kad si i sama crnogorka? Valjda trebas da se hvalis time?

Drzava kao drzava, ni lepsa ni ruznija, a more i nije neko, Hrvatska ima najlepse more u Evropi posle Grcke, i to svako mora da prizna (cak i ja sto ih ne volim, samo sam realan).


> PA ZA RAZLIKU OD VAS POLOVINA CRNOGORACA IMA STANOVE ILI KUCE NA PRIMORJU, A DRUGA POLOVINA RODJAKE KOD KOJIH MOGU OTICI.
>

Glupo ti je poredjenje, ti mislis da je CG primorje centar sveta! Kome iz BG treba kuca u CG? Ko je ima, super, ali to nam nije najvaznija stvar na svetu. I nauci da se na forumima pise malim slovima, uz upotrebu znakova interpunkcije.


> ZATO MOZETE CRCI OD ZAVISTI...JADNI INSEKTI :D

Mala, bolje se odjavi sa ove teme jer samo blatis Crnu Goru svojim glupim izjavama. I odrasti malo, ponasas se kao neko deriste, a ipak si student turizma i trebalo bi da si nesto naucila u zivotu do sada.
 
bigsister:
pljunula sam sebi u facu i za 2-3 nedelje pakujem kofere za hn... kakav sam ja chovek pitam se... :(

btw... inache je odgovor: nema te sile koja bi me dole odvukla... :mrgreen:

E cuo sam da je HN sasvim druga prica sada, cuo sam da su crnogorci odande isparili negde i da ih ima jako malo, a beogradjani uglavnom idu tamo, tako da mislim ti i nece biti tako lose kao da si otisla na primer u budvu ili neko drugo selo puno krecara (krecari - ljudi koji obradjuju krec, crnogorci)
 

Back
Top