KAKO D I GDJE OWNLOADOVATI ...

Problem je kad imaš Internet samo na poslu, tako da ne možeš da ideš na P2P mreže, ne možeš ništa da instaliraš i ništa downloaduješ a da ima ekstenziju mp3. Znači mogu samo zip. fajlovi ili drugi sa drugom ekstenzijom, ko što je imao pomenuti ruski sajt. I kad skidaš neke songove od prije 40-50godiina, koje je rijetko naći
 
masterminded:
Problem je kad imaš Internet samo na poslu, tako da ne možeš da ideš na P2P mreže, ne možeš ništa da instaliraš i ništa downloaduješ a da ima ekstenziju mp3. Znači mogu samo zip. fajlovi ili drugi sa drugom ekstenzijom, ko što je imao pomenuti ruski sajt. I kad skidaš neke songove od prije 40-50godiina, koje je rijetko naći


Vidis to uopste nije problem... problem bi bio da vam je omogucen p2p. Ovako, svako radi svoj posao...
Bas danas sam "nekima tamo" zavrnuo slavinu zbog downloadera. Uzjasu link po ceo dan i arce ga na gluposti, a onaj ko treba da odradi nesto ne moze zbog tih "jahaca"... ali sve se to da resiti.
 
Sucur:
Djevojka je zelila da podijeli sa nama link gdje je ona nasla veliku kolicinu mp3 muzike, a sem toga i naziv teme je preneseno "link ka mp3 muzici". Tako da je sadrzaj linka suvisno komentarisati, sve dok on opravdava zahtjeve "naziva teme".


Aha... dakle ako kazes da je Bora "kreten" to je vredjanje devoke. Drugim recima... ne smeta tebi to sto je napisano u tom kontekstu u kom pricas da ti smeta. Smeta ti avatar, ili ljubav prema tome... a to je vec nesto drugo. :shock:
 
nikodim:
Aha... dakle ako kazes da je Bora "kreten" to je vredjanje devoke. Drugim recima... ne smeta tebi to sto je napisano u tom kontekstu u kom pricas da ti smeta. Smeta ti avatar, ili ljubav prema tome... a to je vec nesto drugo. :shock:
Nemam nista protiv toga sto si rekao "Bora je kreten" boli me k*rac za to. Al' mi smeta "Sta je bre ono... Jel ima tu nesto normalno ili samo one budalastine", cemu ovaj komentar ?
Osoba je trazila link ka mp3 muzici, djevojka je postavila i sta tu sad neko ima da komentira sadrzaj linka, i to na nacin "sta je bre ono" ?
A ova zadnja recenica, neznam sta si htjeo da kazes sa njom ...
 
Sucur:
Nemam nista protiv toga sto si rekao "Bora je kreten" boli me k*rac za to. Al' mi smeta "Sta je bre ono... Jel ima tu nesto normalno ili samo one budalastine", cemu ovaj komentar ?
Osoba je trazila link ka mp3 muzici, djevojka je postavila i sta tu sad neko ima da komentira sadrzaj linka, i to na nacin "sta je bre ono" ?
A ova zadnja recenica, neznam sta si htjeo da kazes sa njom ...


nikodim:
Aha... dakle ako kazes da je Bora "kreten" to je vredjanje devoke. Drugim recima... ne smeta tebi to sto je napisano u tom kontekstu u kom pricas da ti smeta. Smeta ti avatar, ili ljubav prema tome... a to je vec nesto drugo.
30.06.2006. 18:00


Momci samo opusteno nemojte se nervirati i raspravljati...jednostavno ovo je forum gde trebamo svi da dodjemo da se opustimo i zabavimo....ajmo ovako sta je bilo bilo je...necemo vise oko toga....ako ce vam ovo pomoci...onda ovako Vasa Mackica vas puno VOLI !!!!!!! :D :D ;) ;) ;)
 
Mackica_83:
Momci samo opusteno nemojte se nervirati i raspravljati...jednostavno ovo je forum gde trebamo svi da dodjemo da se opustimo i zabavimo....ajmo ovako sta je bilo bilo je...necemo vise oko toga....ako ce vam ovo pomoci...onda ovako Vasa Mackica vas puno VOLI !!!!!!! :D :D ;) ;) ;)


Mackice... pa ti si genije... i ja tebe puno volim, nego nisam znao kako da skrenem paznju na sebe i onda sam poceo da pisem dubokoumne postove...
 

Back
Top