GREGORIAN

Sto? pa bas je jaka join me obrada. Nisam verovala da cu ovo reci ali pesma je lepsa kao obrada.
Fency gde si naso cd?:confused: :confused: :confused: sve zive i nezive ortake sam proganjala i nema niko.:cry:
 
maja cmicak:
Slusa li ih neko??? Ja ne znam mnogo pesama jer ih je tesko naci ali ovo sto sam cula je fenomenalno. Pa koje je vase misljenje o njima i posebno misljenje o Sarah???:D :p :D

Ajd prvo da odgovorim na temu:
JESAM, chuo sam Gregorian!!! Imam na kompjuteru 2 albuma: "Masters of Chant 3 i 4". Po mom zapazanju (nisam neki muzichki MEGA teoretichar, profesionalni kritichar, levo-desno), pripadaju ambient muzici, s tim da, barem ove pesme koje ja imam, mahom nisu njihove, vec su prerade. Ne znam ko je ili shta je "Sarah" shto si spominjala, izvini...
Chuo sam preradu oh HIM-a, "Join Me' i nije neshto posebno. Mozda zato shto mi se ni original ne svidja. Inache, mnogo mi se svidja obrada Robina Williams-a "Angels".
Mislim da muzika ove vrste zahteva i neko posebno raspolozenje i atmosfera da bi se tumachila i uzivalo u njoj kako treba. Vishe pasuje romantichnim dushama ;) :) Za opushtanje je, u svakom sluchaju, dushu dala!!!
 
DragonFly:
Ajd prvo da odgovorim na temu:
JESAM, chuo sam Gregorian!!! Imam na kompjuteru 2 albuma: "Masters of Chant 3 i 4". Po mom zapazanju (nisam neki muzichki MEGA teoretichar, profesionalni kritichar, levo-desno), pripadaju ambient muzici, s tim da, barem ove pesme koje ja imam, mahom nisu njihove, vec su prerade. Ne znam ko je ili shta je "Sarah" shto si spominjala, izvini...
Chuo sam preradu oh HIM-a, "Join Me' i nije neshto posebno. Mozda zato shto mi se ni original ne svidja. Inache, mnogo mi se svidja obrada Robina Williams-a "Angels".
Mislim da muzika ove vrste zahteva i neko posebno raspolozenje i atmosfera da bi se tumachila i uzivalo u njoj kako treba. Vishe pasuje romantichnim dushama ;) :) Za opushtanje je, u svakom sluchaju, dushu dala!!!
Hvala sto si odgovorio. A gde si nabavio albume, tell me please.
P.S. Sarah je valjda pevacica
 
2. aprila dolaze u BGD :D

Inspirisani gregorijanskim kanonskim pevanjem, Gregorian izvode obrade pop i rock pesama, a osam vrhunskih pevača i pevačica Amelia Brightman (inače sestra poznatije Sare Brightman) odevenih u odore monaha, sa pratećim bendom, impresivnim scensko-muzičkim nastupom već su osvojili svetsku muzičku scenu.

Imam dosta njihovih obrada ( evanescence, rammstein, voyage voyage ) skidam sa neta
 

Back
Top