usisivac sa vodenim filterom

Odlicni su, prasine je mnogo manje, a tek kad vidis koliko prljavstine izvuce, ja sam se uplasila kad sam prvi put usisala sa takvim usisivacem. Imas da ih uzmes u skoro svim radnjama gde se prodaje tehnika i ja ih preporucujem jer su mnogo vece usisne snage od obicnih usisivaca pa samim tim i ociste bolje
 
Oko 10000, pre nekih osam meseci, ne znam kakvo je sad stanje, ali sam videla da ima dosta ponude od raznoraznih proizvodjaca. Ja ovaj kad sam uzela samo sam isla po kuci i usisavala, odlepise komsije od mene jer se dosta cuje kad ta voda krene da se vrti
 
10000 dinara????
gdje si ga kupila? ima li neku sifru/tip....mozes li mi to pliz napisati?
carolina 212:
Oko 10000, pre nekih osam meseci, ne znam kakvo je sad stanje, ali sam videla da ima dosta ponude od raznoraznih proizvodjaca. Ja ovaj kad sam uzela samo sam isla po kuci i usisavala, odlepise komsije od mene jer se dosta cuje kad ta voda krene da se vrti
 
brizna mama:
Gde u Bg moze da se nabavi usisivac sa vodom kao filterom i po kojoj ceni?Kakva su iskustva u koristenju istih?

A jer to bas neophodo, ja sam cula da i nije bas zdravo kako ga promovisu, a drugo, imali su moji, radio je dok je vazila garancija, a onda je crko, sve vreme je smrdelo na ustajli vazduh dok usisavas s njim, a ekstra sto je tezak pa dok ga dovucem do sobe vec treba da se tusnem. A secam se da je bila neka italijanska marka i da si mogo za te pare da kupis 5 usisivaca.
Mozda je ipak bolja ona varijanta usisivaca sto unistavaju grinje, bar rade zasigurno 10 god!
 
Ovaj moj ima tockice i vise ide u visinu nego u sirinu pa nije problem dokotrljati ga bilo gde. Ne znam koji su usisivac tvoji roditelji imali, ali posle usisavanja vazduh nikako ne smrdi na ustajalo a i imam manje prasine u stanu jer je ne izduvava na drugu stranu za vreme usisavanja kao obicni usisivaci
 

Back
Top