vazduh u vagini

ne znam ozbiljno
cula sam da se to dogadja


mozda je to sto si ti jako vatrena
a mozda ima veze sa velicinom penisa
ili ima veze kako ti je zavaljena materica

nemam pojma sad prvi puta mislim o tome............:D
 
ranije mi se to nije desavalo, u pitanju je isti partner, ali poslednji put je bas "grmelo" :D
Moguce da je zbog strasti, posto smo se bas igrali taj dan.

Ali kako god, meni se bas nije svidelo, pa bih volela da saznam kako da se spreci.
 
maggie812:
ranije mi se to nije desavalo, u pitanju je isti partner, ali poslednji put je bas "grmelo" :D
Moguce da je zbog strasti, posto smo se bas igrali taj dan.

Ali kako god, meni se bas nije svidelo, pa bih volela da saznam kako da se spreci.
ne sekiraj se.desava se to.nama(bar meni)to nije strasno,ali znam da vi umete da se istripujete.ne obracaj mnogo paznju na to.ne desava se to cesto
 
Nista strasno.Desava se kad se penis vadi pa vraca.Naravno samo ukoliko se vagina bas otvori(posle dugog sexa ili ako je penis pogolem :) )Moze se spreciti tako da se ti "stiskas"kad ga on polako vadi(to bas zna da prija).Secam se kako sam se strasno iznenadio kad sam to prvi put cuo a ona jadna samo sto nije zaplakala-decica.Sad kad ribica prd.e znam da sam se fino potrudio ;)
 
Znaci, koliko vas ja razumem, muskarac treba da bude ponosan kada se tako nesto desi, jer je dovoljno opustio i "usrecio" svoju partnerku.

Hvala vam, ali ja cu se ipak potruditi da se tako nesto ne desi ponovo.
 
Spock:
Meni se to prvi put desilo kad sam pravila sveću, znači u toj pozi i još mišići se stegnu pa se usisa vazduh...Kako sprečiti, ma šta te boli uvo...

Sveća... wwwoooww...ma Pokice odmah sam ja video da mi se zbog nečega sviđaš....samo nikako da provalim.....

Megi samo opoošteno...vremenom ćeš naučiti igru trbušnim (i još nekim) mišićima, stiskanjem nogu i sličnim tehnikama da izbegneš da ti dragi izigrava pneumatski klip ... ja sam mislio da sam napumpao bar dve atmosfere ... a ispostavilo se da je ponavljanje istih (skoro) nevoljnih pokreta izazvalo situaciju ... imate vremena ... probajte i eksperimentišite
 
HeBePoBaTaH_:
Sveću, misliš na stoj na rukama?

Ja to nisam čuo, ili sam bio zanet, ali baš me zanima šta će Gazda da kaže, ona je iskusnija : o ))
Nije stoj, nego ono kad se samo glavom i laktovima oslananjas na zemlju, a noge skroz pravo u vis, i mislim nisam se tako sexala, jbt to bi bas bio trip...
 
Ja nikad nisam to cuo,a sada i prvi put cujem za to.Da se to desi mojoj devojci,meni bi to sigurno bilo smesno,a verovatno mi se i ne bi svidelo,hahaha uzas,pizza koja prdi,duva u glavic,haha.
 
HeBePoBaTaH_:
Sveću, misliš na stoj na rukama?

Ja to nisam čuo, ili sam bio zanet, ali baš me zanima šta će Gazda da kaže, ona je iskusnija : o ))
Sta nisi cuo, za svijecu u seksu ili prdljivu ckapi? :lol: :lol:
Elem, nista cudno i nista cega se treba sramiti... Kad pocne da prducka, neka on malog koji put utjera jos jace, da istjera vazduh iz nje... :lol:
 
Aaaa, gazda ima dva muska ljubimceta, izgleda :)... ti si ta koja nosi lenjir sa sobom, a ja nosim santimetar, onaj krojacki, savitljiv, secas se... :)
Evo ga, ovaj PSD, odma' dos'o da pokaze sta je uvrnuto i da praktican, emotivni savet:)
 

Back
Top