"Low memory" prilikom instalacije
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: "Low memory" prilikom instalacije

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Podrazumevano "Low memory" prilikom instalacije

U sredini instalacije pojavi se prozorchic u njemu crveni krug sa belim krsticem za izlazenje iz prozorchica (slichno kao ova putacha bela, krstic, u kvadraticu u gornjem desnom uglu na ekranu) , i pishe: Extracting file failed. It is most likely caused by low memory (low disc space for swapping file or corrupted Cabinet file.Ranije sam takve slichne probleme reshavala tako shto premestim program za instalaciju u drugi drajv, ali sad to nece,nemoguce je da nema mesta za 15 mb.Shta da radim, ima li neko neki predlog?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: "Low memory" prilikom instalacije

prvo proveri koliko imas mesta na disku...ako imas bas malo malo, pobrisi nesto, pa ti se low memory nece pojavljivati...
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Pojavljuje se prozorchic "This installation package could not be opened.Verify that the package exists and that you can access it, or concact the application vendor to verify that this is a valid Windows installation package." Shta mu to znachi? Skinuto je sigurno sa original sajta Microsofta.5,82 GB je prazno u disku C, a velichina tog programa za instalaciju je 6.528 KB. Shta da probam da mu uradim?

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Kad sam ga otpakovala, naishla sam na zuti trougao za uzvichnikom, i pishe "The archive is corrupt", shta to znachi?

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

znaci da je arhiva ostevcena ali to nekad ne mora nista da znaci. Dosta puta sam otpakovao arhive koje su izbacivale takav natpis. Probaj sa winrar-om ili win ace (po mom misljenju najbolji arhiver i najbolji "otpakivac")
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Zainteresovan član marijan44 (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tab503
    znaci da je arhiva ostevcena ali to nekad ne mora nista da znaci. Dosta puta sam otpakovao arhive koje su izbacivale takav natpis. Probaj sa winrar-om ili win ace (po mom misljenju najbolji arhiver i najbolji "otpakivac")
    Ako to ne uspe skini ponovo i probaj opet

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio tab503
    Izvini, nije problem u otpakivanju nego u instalaciji.Na sredini same instalacije, kad se popunjava bojom ona linija "load" na sred popunjavanja zablokira i pojavi se taj LOW proziorchic.Kad otvaram WORD staje na istoj duzini linijice, i trazi, kao neki file SKU011.CAB , ali zatim otvori.Ovde ne trazi taj file.A shta je tu smehno?

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Mozda ne valja software,tj sa nekom greskom si ga skinula.Ako je sve onako kako si napisala,a to je da imas prostora na HD-u,ne ostaje nista 2 nego ovaj navedeni problem.Ili uzmi taj program i probaj kod nekoga 2 da ga instaliras i vidis sta ce se dogadjati.Na kraju krajeva opet ga download-uj i probaj instalirati.

Javi sta se desava!

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

I jos nesto,jel ti prilikom izbacivanja"low memory"trazi disc clenaup?

I koliko imas ram-a?

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Ne, ne trazi mi disc clenaup, tachno mi prikaze to shto sam napisala i nishta vishe.Ne mogu da odnesem kod nekog drugog zato shto nije na disketi nego je downloadovan sa interneta u rachunar.

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio dvr_liberty
    Mozda ne valja software,tj sa nekom greskom si ga skinula.Ako je sve onako kako si napisala,a to je da imas prostora na HD-u,ne ostaje nista 2 nego ovaj navedeni problem.Ili uzmi taj program i probaj kod nekoga 2 da ga instaliras i vidis sta ce se dogadjati.Na kraju krajeva opet ga download-uj i probaj instalirati.

Javi sta se desava!
    Dva puta sam ga i downloadovala, a deshava se da on stoji tamo gde sam ga i ostavila. :-D necu ga hiljadu puta otvarati kad uvek isto izadje na ekranu, niti cu ga downloadovati po treci put.Javi neshto novo shta da pokusham!

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Jednostavno fajl je ostecen i nije u mogucnosti da ga otpakuje. Pokusaj rucno da preneses fajlove pomocu winzipa il' winrar-a.
    nije problem u otpakivanju nego u instalaciji.
    a sta instalacija radi ? ccc

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pomenuti fajl, ocigledno gusi komp, iz nekih razloga i naravno previse uzima RAM memorije te ti se ta poruka i javlja.. Nije problem u malo memorije na HDD-u vec je malo RAM memorije.. Ocigledno da nesto ne stima.. Ako imas negdje Readme file tog programa kojeg zelis da instaliras procitaj sta pise tamo..

Obrati paznju na sistemske zahtjeve koje taj program trazi i bice ti jasnije..

Poz....zzzzz

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Ili daj link do tog programa da ga ja skinem, baš me zanima da li će kod mene praviti probleme...
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

Citat Original postavio topmodelsica
    Izvini, nije problem u otpakivanju nego u instalaciji.Na sredini same instalacije, kad se popunjava bojom ona linija "load" na sred popunjavanja zablokira i pojavi se taj LOW proziorchic.Kad otvaram WORD staje na istoj duzini linijice, i trazi, kao neki file SKU011.CAB , ali zatim otvori.Ovde ne trazi taj file.A shta je tu smehno?
    Tu nema mnogo razmisljanja. LOW prozor se otvara kada nemas dovoljno prostora na disku. I tacka. Nije mi sad jasno kakve veze ima word sa instalacijom programa?
    Pitanje je na kojoj particiji to snimas?
    Vidi ovako. Ako ti imas sistem recimo na C particiji a program instaliras na D particiju na kojoj imas mesta ako je C particija popunjena on nemam mesta gde da baferuje program tokom instalacije i zato se pojavljuje taj prozor.
    Isto tako da li je program otpakovan pa tek onda instaliran ili se direktno iz arhive insalira. Ono da trazi neki CAB fajl mi lici kao da pokreces instalaciju iz arhive i onda instaler ne moze da nadje ono sta mu treba (ali opet to nemam veze sa informacijim LOW)
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio Serijski_Ubica
    Ili daj link do tog programa da ga ja skinem, baš me zanima da li će kod mene praviti probleme...
    To je bar lako.Sa MSN a skini messenger.

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio dvr_liberty

Javi sta se desava!
    Stvar je bila u tome shto sam ja prvo downloadovala program, pa sam videla da nema mesta za instaliranje, pa sam oslobodila prostor tek tad.Nije i dalje moglo da se instalira.Ponovo sam ga downloadovala, zato shto sam se prisetila da je mozda fazon u tome shto sam ga prvo downloadovala pa tek onda oslobodila prostor. Hvala i tebi i svima, sad sam ga konachno instalirala, mogla sam mozda i sama.

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Nisi nešto dobro razumela dvd_libery-ja ali ako si uspela onda je dobro. To je i bio cilj, zar ne?

Slične teme

1. problem prilikom instalacije
    Autor nature u forumu Video igre
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.04.2014., 21:59
  2. ...problem prilikom instalacije YuRecnika1.1..
    Autor Lence u forumu Multimedija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.10.2004., 00:07
  3. problem sa "virtual memory"
    Autor vlada63 u forumu Video igre
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.05.2004., 13:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku