Ajde da osnujemo internet sektu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja bih, ako je ikako moguce, da budem kristalna kugla... i nemoj sad da je neko reko da ne gleda u kuglu... mante kosti, listice od chaja i ostalo... ja cu vam govoriti shta je istina, a shta nije...
a ako ne mogu da budem kugla... hm... moze unutrashnja kontrola... inkvizicija unutar reda... o da... svi ce da me se plashe i da mi persiraju... chak i bekovi, a bogami(moze i vishe njih) i krila...
 
Uradicemo photo sesion,pa cemo da odlucimo ko ce da nam bude zastino lice........Sto se tice uniformi,pojma nemam,mozemo recimo da se oblacimo u plavo-crveno-zuto-zeleno,boje microsoft porozorcica......mada mislim da je crno efektnije,sa nekim interesantnim amblemom........ma treba nam dizajner......neko se prijavljuje???
 
da osnujemo zadrugu?...da svi doprinosimo napravimo komunu a?...ajde bitje super yebemo se kako ko stigne...gajimo povrtje i chuvamo prirodu...nema zavisti nema nesuglasica svi smo velika sretjna porodica...koga bole chije je dete...ljubav je iluzija i samo nam smeta kasnije nestane para i ljubav ode kroz prozor...zashto ne bi zhiveli ko pre...golishavi trchali shumom...umirali mladi...uchili jedni od drugih...ovako samo trunemo i chekamo sledetji cilj...
 
Naj vam je bolje, ako vec ocete komunu, da karindzamo babe bez naslednika, ubijamo ih qurtzem dok nam ne pripadne imovina....

Od toga kesha kupimo salas u ravnici i ogradimo ga bodljikavom zicom.

Istim tim fol naslednicima baba (kao unuke ) nudimo direktnu osvetu, znaci da nas one ubijaju sexom....

Ministar finansija bi naravno bio ja, kao i ministar carine ( da vidim ja ko to od unuka ulazi, pa da se ja zrtvujem ispipavajuci )

Naravno, ulaznice za osvetu unukama i ostalim na nas salas bi ja naplacivao i pare pametno investirao u razna pomagala, gume, sprejeve i pivo.....:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top