Starost

iako je pomalo morbidno da dete od 15 bude sa nekim deset godina starijim, ljubav nema granice.
medjutim, postoji jedna mala zachkoljica. tu se ne radi bash uvek o ljubavi. o tome bi trebalo dobro razmisliti. jer shta bi radio neko ko bi vecj trebao da ima svoju porodicu sa detetom koje je jedva krochilo u svet odraslih? .... kako bi mogli imati iste tezhnje, iste zhelje, a samim tim razumevanje bez kojeg ljubavi prosto nema? ..... mogucje je, ne kazhem. al pre bih rekao da se tu radi o nechem drugom nego o ljubavi.

naravno, vecj kad ljudi predju dvadesetu tu se sve razlike u godinama skoro gube i deset godina ne znachi mnogo osim suvog iskustva ;-)
 
stavila sam :roll: Naravno da je morbidno da dete od 15 bude sa nekim 10 god starijim... mozda sam trebala staviti "ljubav nema granice - nazalost" a htela sam to prvo...al....bla...da...
 
razlika od 5 godina moze biti preterano i ne mora
ako ona ima 14 a on 19 , to je preterano
a ako ona ima 19 a on 24 to je sasvim ok
razlika u godinama ne znaci nista...bitnije je da je osoba zrela ne vezano za to koliko ima godina i da su se te dve osobe poklopile

e sad...ovo bi bilo neko sasvim realno razmisljanje, ne ukljucujuci Kakve su to veze i tako te druge faktore
 
Ja mislim da je u ovim nasim teenagerskim godinama velika razlika 5,6,7 ili vise godina.Mi sazrevamo,i potreban nam je neko ko je tu nasih godina,i s kojim razmisljamo na istom nivou.E sad kad napunis 20 ili vise onda stvarno ljubav nema granica,i tu nije velika razlika 5,6,7 ili vise godina!
 
to nije puno...kad napunis 14 sve ce biti jos bolje...
ako on racionalno razmislja, i sasvim normalno postupa, nema problema...

a da se ne dvoumis ne bi stavila temu
oko cega se dvoumis?
 
Meni je ok da decko bude od mene stariji do 5 godina (bar dok sam ja u ovim godinama),a posle mi to i nije tako bitno...a kakve sam ja srece uvek mi svidjaju neki stariji... :roll:
 
I meni isto.........evo moje teorije zasto je to tako:Decaci sazrevaju sporije od devojaka.....ne znam da li se vama to isto desava ali ja nekad posmatram decake iz mog odeljenja,i uopste moje vrsnjake balavcima.Zato mi trazimo nekog ko je na istom nivou kao mi ,a to su stariji momci.......koji nas vise razumeju nego ovi sto su nase godiste.......mislim ja nikada nisam bila zaljubljena u osobu koja je bila manje od dve godine starija od mene.......
 
bese devojcice su 5 godina zrelije od decaka?? dok oni ne dodju do nekih 20ih??
mislim da je tako...
i mislim da je normalno onda sto se neka od 15 najde sa nekim od 20...dokaz!!! :D :D :D :D :D
 
MadonnaGirl:
I meni isto.........evo moje teorije zasto je to tako:Decaci sazrevaju sporije od devojaka.....ne znam da li se vama to isto desava ali ja nekad posmatram decake iz mog odeljenja,i uopste moje vrsnjake balavcima.Zato mi trazimo nekog ko je na istom nivou kao mi ,a to su stariji momci.......koji nas vise razumeju nego ovi sto su nase godiste.......mislim ja nikada nisam bila zaljubljena u osobu koja je bila manje od dve godine starija od mene.......
Ma jes vi ste na visem novou. Svako ce se zaljubljivati u starije jer oni izgledaju zrelije i nesto.
Posto neka devojcica ce da gleda nekog decaka koji je vec uveliko u pubertetu i koji je drukciji nego njeni vrsnjaci. Decaci gledaju na istu foru. Ali mi pruzamo kompromise jer nam je veci cilj da uopste nadjemo davojku. To za godiste nas briga. Ali verujte mi decaci se vise zaljubljuju u starije. Meni najjaci bio moj drug koji se zaljubio u mladju 2 godine od sebe jer mu mama tako rekla.
 

Back
Top