Homeworld 2

igra je do jaja.
pre jedno mesec dana je bila ideja da igramo online medjutim ja nisam imao disk kod sebe i nismo realizovali ideju. Sad sam ga nabavio i ako ima zainteresovanih za online neka se jave.
 
I teska do dzadze :lol:

Ajde da vidimo ko je jos zainteresovan pa preko hamachija za par dana da pravimo server i da pichimo :lol:

P.S.
Ovih dana ocekujem da mi stigne ova zadnja Star wars strategija. Koliko sam citao ima borbi i u svemiru. Da li lici na HW2 ili je ipak HW2 zakon?
 
tab503:
I teska do dzadze :lol:

Ajde da vidimo ko je jos zainteresovan pa preko hamachija za par dana da pravimo server i da pichimo :lol:

P.S.
Ovih dana ocekujem da mi stigne ova zadnja Star wars strategija. Koliko sam citao ima borbi i u svemiru. Da li lici na HW2 ili je ipak HW2 zakon?

Стварно је тешка, баш сам се намучио док је нисам завршио
 
markoca:
www.google.com :D
Stigao sam do trece misije, ne mogu da je predjem. Uniste mi Recource Collectore i onda nemam kinte.....

Do treće misije u HW2 ?? Samo ? Pa kako onda kažeš da je najbolja strategija, kad je nisi prešao... Ja sam baš skoro igrao, JEDVA sam malo dalje dogurao, iskidao živce i obrisao igricu... Teška je za medalju. Ne pada mi na pamet da je ponovo igram
A prvi deo mi je ostavio daleko lepše uspomene :)
 
Prvi je generalno laksi do pred kraj. Da bi presao homeworld 1 onako lagano, moras cini mi se 15. nivo da odigras tako da maznes sto vise ion fregata, ako uspijesno obavis to kasnije je laganica. Imam negdje kuci saved game brutalne flote od preko 100 ion fregata preko 20 destroyera
5-6 hevycruisera i 15 onih ion corveta sa 4 beama. Bukvalno se kasnije prosetam kroz igru
 
Igra je suer upravo zato sto se misije vezuju jedna na drugu i ostju ti resurs iz rethodne misije. Zato je i teska jer ako i predjes neku misiju sa puno gubitaka nemas sanse u sledecoj misiji.
Bas zato sto je neverovatno teska svidja mi se ideja da igramo mulitplayer jer je to sigurno lakse da se izrokamo nego da igras protiv kompa. A mnogo dobro izgleda. Obozavam da pustim recimo torpednu fregatu i samo da pratim let torpeda do imapct-a. Do ludila je dobor odradjena. Sad jos mogu da je pustim u maksimumu i po rezoluciji i grafici i izgleda bas do jaja.
markoca:
www.google.com :D
Stigao sam do trece misije, ne mogu da je predjem. Uniste mi Recource Collectore i onda nemam kinte.....
Cekaj kako ti uniste resource kolektore? Koliko ih imas i sto ih ne stitis?
Jel treca misija ono bese kad dobijas marine fregatu i treba da osvojis onaj brod za odredjenu minutazu???
Meni je ta misija bila nenormalno teska. Uvek mi zafali pola minuta :lol: Jedva sam je presao i ko zna koliko puta ispocetka pocinjao pa snimao delove gde imam dobar start za finisiranje misije.
 

Back
Top