Provod...

najvise volim da izlazim u park,koji je sada (nazalost) totalno osvetljen pa se sve vidi u gradu,a ranije je bio taaaaaaako mracan........ali ga ne preporucujem jer znam da su mnogi od vas navikli na diskoteke i zurke,pa vam se mozda ovo ne bi svidelo!
 
MadonnaGirl:
najvise volim da izlazim u park,koji je sada (nazalost) totalno osvetljen pa se sve vidi u gradu,a ranije je bio taaaaaaako mracan........ali ga ne preporucujem jer znam da su mnogi od vas navikli na diskoteke i zurke,pa vam se mozda ovo ne bi svidelo!
Ni ja ne volim diskoteke i slichno.Bar je ovde u Ue tako-udjesh,prodjesh kroz gomilu idiota koji ti se smeshkaju,odmeravaju,gase cigaretu na tvojoj jakni,ili ne daj Boze shtipkaju(stavi mesto po zelji),a onda sledi red qrvi,pa opet red idiota i tako...(a muziku da ne spominjem)
Ja lichno najvishe volim da sedim na plazi ili u parku...
 
kod mene sve zavisi, kad sam raspolozena za ludovanje/igranje odem u neku diskoteku, kad mi se bley odem u kafic u kraju, na kalis, kej, ponekad pozovem drustvo kuci... na moru obozavam da idem po klubovima i onda posle na plazu...
inache mi se chini da je bila ovakva tema

edit: obozavam da idem na kubansku muziku, salsu i tako to...
 
milicaanchy:
Ni ja ne volim diskoteke i slichno.Bar je ovde u Ue tako-udjesh,prodjesh kroz gomilu idiota koji ti se smeshkaju,odmeravaju,gase cigaretu na tvojoj jakni,ili ne daj Boze shtipkaju(stavi mesto po zelji),a onda sledi red qrvi,pa opet red idiota i tako...(a muziku da ne spominjem)
Ja lichno najvishe volim da sedim na plazi ili u parku...

pa ti bar imas plazu..........ja volim da odem na jezero.....ali nisam bila skoro........
 
al ajd , zavisi .....

neki miran kafic , obavezno pored setalista ....

uglavnom ,,sole mio,, (BUDVA ; ŠETALIŠTE , trazili ste adresu ), i to da su oni ,,kauči,, i fotelje , odmah pored puta , na 10cm :mrgreen:

kako je tamo super , i to su jos one niske ....

bukvalno legnes ..... ;)

a pored tebe prodje milion ljudi za 1 noc :lol:
 
Hm...Pa prvo se ode negde na kaficu(Urban ili Exit oba kafica su u Kv-u) pa ako sam rasplozen odem u Ibar bastu ili Pharaon ili pod obalom gde ciramo pivo u nenormalnim kolicinama
trink40.gif
.
Peace to all people na ovom forumu
 
ohmygod:
Zanima me koja su mesta gde vi najvishe volite da izlazite, nocu ili danju, gde se nalaze, i da li ih preporucujete...a da, i zasto, naravno...
Eto nove teme... ;)
Izlazim u kafice, klubove ili blejim po kraju... preporucujem stagod samo da je energija pozitivna!
 
kad stvarno hocu da se provedem otputujem negde na neku studentsku exkurziju ili odem na neku jadu(menadzerijada, visijada........) ili na zimovanje ili more, dok kad sam u BG, preferiram adu, bazene, fancy klubove, plesne veceri itd.........
inace strani klubovi su toliko bolji od nasih da ne mogu da se porede :D
ma jedva cekam da dobijem nemacko drzavljanstvo, zavrsim fax i da zapalim negde u EU
 
da , kad sam na zabljak , tamo odem s drugovima (koji su tamo kad i ja) odemo u jedan kafic ,,čudna šuma,, .....

tu se uglavnom vrti nas stari rok , al je opusteno uvek ......

ima 2 djela , jedan je za ,,turiste,, i uvjek je osvetljen , drugi je malo zamracen .....

i u jednom cosku , ima sto i jedan šank .....

tu se svi poredjamo ......i uzivancija .......

znamo kelnera , koji je ekstra lik , tako da nam je tamo ekstra .....
 
Ni ja nisam ljubitelj blejanja po kaficima i slicnim mestima...vise volim da se zabodem kod ortakinje u gajbu ili ona kod mene,pustimo muzku do daske i zezamo se.
Ili kada je lepo vreme,odemo do keja provozamo se..i tako to.
S vremena na vreme,naravno neka zurka...i to je to
 
sve zavisi od raspolozenja....volim da sa drugaricama pre podne svratim u neki kafic,uveche da se zezamo u nekoj diskoteci a ponekad mi samo dodje da "klosharim" ispred zgrade sa celim drushtvom(kao shto cy vecheras uchiniti) ;)
 
Keeper:
hahah. ali u EU mora i da se radi ko mashina. pa tek onda petak veche za orgijanje. ovde mozhesh i da orgijash a da ne radish nishta.
zavisi kako ko, mislim da je u mom slucaju obrnuto :lol:
daj bre, ovde ti treba bruka kesa da se druzis sa bilo kim, da ne pricam koliko ti treba za ribe koje nisu sponzoruse, a para nigde, jedino ako ti cale da......... :lol:
 
eh , kod mene obrnuto ...

ja nesto nevolim da blejim po gradu , ispred zgrada u stanovima ....

brate , skupimo se svi , zasjedamo ( legnemo :lol: ) u neki kafic , i milina .....
 
ohmygod:
Zanima me koja su mesta gde vi najvishe volite da izlazite, nocu ili danju, gde se nalaze, i da li ih preporucujete...a da, i zasto, naravno...
Eto nove teme... ;)
za dobar provod mi nije bitno gde cu da izadjem(nemojte bash bukvalno da shvatite:)) vec raspolozenje i drushtvo. pre sam se sa drushtvom stalno zabadao kod nekog na gajbu, ali ebga, kod svakog smo oterali preko granice. danju obichno igram shah(kao penzioner:razz:) sad poshto je leto redje ali zimi opasno deljem. kad se ima opasna kinta ide se u neki striptiz bar...nemojte misliti da ja sad moram to da platim da bi video, nego jednostavno mi je ovako sladje i lepshe, a i volim da troshim pare na zene:). jedno je sigurno, kad izadjem sa jednim caletovim ortakom u grad ne moze da mi bude loshe nikako, uvek se extra provedem. inache sam sad mnogo opterecen sa jednom klinkom, 91 godishte, ne znam shta da radim....malopre sam je video kad sam se vozio kroz grad...uhhh, cu prebacim. da muka bude josh veca to je rodjena sestra mog druga....ne znam shta da radim:roll:
 

Back
Top