Uvecanje grudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako mislimo na istu stvar, to je neki preparat (tablete i krema) koji aktiviraju tkivo dojki da počne ponovo da raste, kao što je raslo kad smo bile u pubertetu. Naravno, nije rečeno previše detalja, s obzirom da su to ipak nekakve žlezde, koje tkivo raste, i čime, iz tih tableta, ga provociraju da raste???
Meni liči da to može samo na nekoj hormonskoj bazi, a sve što ima veze sa remećenjem hormonskog statusa - sumnjivo je i pitanje kakve posledice može da izazove.
 
Sve je sumnjivo ako od malih grudi pravi velike! I implantati i kreme, i zvake i pilule! Devojko planetom hara rak dojke ako nisi cula, to je problem a ne male grudi!

Izvini za ispad ali morala sam da kazem sta mislim. Pozdrav.
 
onaj koji ima male ;)

e je l to ono tipa "ove pilule su cudo, ispitanici su jeli sta su hteli i za mesec dana su skinuli 10 kila i osecaju se odlicno.." samo su u pitanju sise

ko zna mozda to i radi
 
e da neko ispitivanje je pokazalo da se nije uvecao % raka dojke kod zena sa implantima, ali se povecao rak pluca. zanimljivo doduse to je samo jedna od crtica u npr politici (ono "prema najnovijem istrazivanju strucnjaka iz amerike paradajz povecava koncetraciju...")
 
"Propratni efekti"
05-5-biggest-tits.jpg
 
samo ti to pij pa će nešto drugo da ti poraste, sestroooo......... :shock:
to su budalaštine. :roll:
kolike god da su ti grudi, tvoje su i lepe su.
kome se ne sviđa, nek traži bolje.
nemoj to da piješ!
 
devojke drage,
ne postoji način da se grudi uvećaju prirodnim putem.
ko hoće pod nož, onda može.
sve što možete de uradite za svoje grudi je da radite vežbe za ojačanje i lepšu definiciju mišića koji nosi dojku, pa da one stoje čvrsto, da tušurate naizmenično toplom i hladnom vodom da bi se cirkulacija poboljšala, da ih negujete kremama da koža na njima bude što lepša...itd
e da, jedan super tip
ostanite trudne i onda grudi sigurno porastu, makar za neki period! ;-) 8-)
 
merlinka:
devojke drage,
ne postoji način da se grudi uvećaju prirodnim putem.
ko hoće pod nož, onda može.
sve što možete de uradite za svoje grudi je da radite vežbe za ojačanje i lepšu definiciju mišića koji nosi dojku, pa da one stoje čvrsto, da tušurate naizmenično toplom i hladnom vodom da bi se cirkulacija poboljšala, da ih negujete kremama da koža na njima bude što lepša...itd
e da, jedan super tip
ostanite trudne i onda grudi sigurno porastu, makar za neki period! ;-) 8-)
ali nisi uzela u obzir neke ezotericne metode :lol:
kad bi znala koji su ljudski potencijali, ne bi mogla da verujes, ne mozes ni da zamislis koji su :D
 
To mi sve zvuci kao one japanske zvake za povecanje grudi. Nemam pojma... Meni to sve deluje nemoguce. Osim operacije, naravno. Ali cemu to? Osim ako male grudi ne predstavljaju takvu frustraciju koju je nemoguce prevazici i kompleks koji remeti normalan zivot, mislim da je nepotrebno izlagati se riziku operacije. Estetska hirurgija je postala kao odlazak kod frizera - ne svidja mi se boja, ma sad cu se prefarbati, da malo ovde skratim siske, e, sad bi da nadogradim kosu... Mislim i da estetska hirurgija moze postati opsesija i zavisnost. A ipak su to prave, ozbiljne operacije, pod totalnom anestezijom, a ljudi to sve olako shvataju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top