Ko trazi - nadje (to sto ne trazi, valjda)

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Ko je citao ranije moje postove, pisao sam o prevari i o tome kako me je devojka sa kojom sam ziveo dve godine prevarila sa nekim mladjim tipom i "bacila je sve niz rijeku" itd. Elem, sretnem je poneki put na ulici, vidim je i sa njim (vidjaju je i drugi), okrece glavu od mene kao da me nije videla i tek kad je zovnem ona se okrene i javi se kiselo. Njen komsija mi prica kako taj "neki" samo nocu dolazi kod nje, kako je mulac koji se ne javlja i kako joj pravi nepotrebne scene... E, to kad rece, meni pade na pamet kako sam ja tako slusao nepotrebne scene, danima... Pomislim, pa dobro, mozda ona hoce tako. Valjda je fer prema njoj. A onda cujem od jedne poznanice kako zna tog tipa i kako njegovi poznanici za njega kazu da je velika budala, prevrtljivac i ucenjivac. C,c,c,c... Prosla me je neka jeza, pomislio sam : samo da ne pocne da je bije... Rekao sam i tom njenom komsiji da me obavezno obavesti ako posumnja da je taj drkadzija udara. Stvarno joj zelim puno srece.
Tjah, ako imate neki komentar, samo napred.
A kad se samo setim kako je bila fascinirana njime...
 
Zex,
moj jedini komentar je da je dobila ono što je želela...Mislim da tebe to više ne bi trebalo da interesuje. Pusti je da živi svoj život a ti nastavi sa svojim i ne misli više na to šta se njoj dešava. :|
A naročito zbog toga što okreće glavu od tebe i kiselo se javlja. Da ste ostali u nekim ok odnosima onda bi možda i mogao da je uzimaš u zaštitu, ovako - ne.
I ja joj želim puno sreće. A tebi još više. :wink:
 
zelenooka:
Zex,
moj jedini komentar je da je dobila ono što je želela...Mislim da tebe to više ne bi trebalo da interesuje. Pusti je da živi svoj život a ti nastavi sa svojim i ne misli više na to šta se njoj dešava. :|
A naročito zbog toga što okreće glavu od tebe i kiselo se javlja. Da ste ostali u nekim ok odnosima onda bi možda i mogao da je uzimaš u zaštitu, ovako - ne.
I ja joj želim puno sreće. A tebi još više. :wink:

Ma, verovatno se necu usuditi da se mesam na bilo koji nacin. Ako je sretnem negde nasamo, reci cu joj samo da ne dozvoli da je maltretira, ebiga. U pravu si, ne treba se uplitati, ali znas kako je kad stalno ponekog sretnes i cujes svasta, uznemiri se covek. Ipak smo nas dvoje puno toga delili, ne moramo da budemo neprijatelji..
 
Zex:
"bacila je sve niz rijeku" itd. Elem, sretnem je poneki put na ulici, .......
.
A kad se samo setim kako je bila fascinirana njime...

Tebi je, brate, sve još friško... Jedan savet - ZABORAVI. Jednostavno, nije više tvoje da brineš o njoj. Veruj mi da više sam sklapaš u glavi priče koje ti odgovaraju nego što to stvarno jeste u životu. Hitno nađi drugu zanimaciju za mozak.
 
Zex:
Ko je citao ranije moje postove, pisao sam o prevari i o tome kako me je devojka sa kojom sam ziveo dve godine prevarila sa nekim mladjim tipom i "bacila je sve niz rijeku" itd. Elem, sretnem je poneki put na ulici, vidim je i sa njim (vidjaju je i drugi), okrece glavu od mene kao da me nije videla i tek kad je zovnem ona se okrene i javi se kiselo. Njen komsija mi prica kako taj "neki" samo nocu dolazi kod nje, kako je mulac koji se ne javlja i kako joj pravi nepotrebne scene... E, to kad rece, meni pade na pamet kako sam ja tako slusao nepotrebne scene, danima... Pomislim, pa dobro, mozda ona hoce tako. Valjda je fer prema njoj. A onda cujem od jedne poznanice kako zna tog tipa i kako njegovi poznanici za njega kazu da je velika budala, prevrtljivac i ucenjivac. C,c,c,c... Prosla me je neka jeza, pomislio sam : samo da ne pocne da je bije... Rekao sam i tom njenom komsiji da me obavezno obavesti ako posumnja da je taj drkadzija udara. Stvarno joj zelim puno srece.
Tjah, ako imate neki komentar, samo napred.
A kad se samo setim kako je bila fascinirana njime...
Ti se još uvek ložiš na nju? :shock:
Bar sam takav utisak stekao. Uželeo si se slušanja nepotrebnih scena, pa sad jedva čekaš da je njen mulac odvali od batina kako bi mogao da se vratiš na velika vrata u njen život?
Stvarno bi mogao da se zamisliš nad onim što ti napisaše Kalimero i Gazda...
Ljuti se ako hoćeš, ja mislim da ti one žele dobro, iako na malo grub način.
 
ggolub:
Ti se još uvek ložiš na nju? :shock:
Stvarno bi mogao da se zamisliš nad onim što ti napisaše Kalimero i Gazda...
Ljuti se ako hoćeš, ja mislim da ti one žele dobro, iako na malo grub način.

jeste, covek se jos lozi na nju i zato mu treba reci da je isfrustriran i da je pateticno bice koje gamize ovom planetom. :roll: misliiiiiiiiiiiiiiim, stvarnoooooooo. :roll:

@zex, nemam ta dodati osim onoga sto su ljudi vec rekli, da svaka krpa nadje zakrpu i da moras da pokusas da ne mislis vise na to kako je njoj sad i kako ce joj biti.......znam da je tesko i vas raskid je jos relativno svez, ali dobro se secam tvoje teme o tome kako se ponasala i cak mislim da nije zasluzila ni da joj se na ulici javis.........
 

Back
Top