Najgori moguchi kraj?

Ferdinand11

Obećava
Poruka
65
Nesto sam prichao sa drugarima,i raspravljali smo se koja je najgora varijanta da se skoncha.. od svih situacija,najscary deluje ova brodolom.Znachi,desio se brodolom,noc je,nigde nikoga,prezivelih…nigde nista ne chujesh,a u sred okeana si…mrkli mrak,ti u 'ladnom okeanu,i jedino sto chujesh jesu tvoje odrzavanje u vodi…u principu znash da nema obliznjeg ostrva i da ti ne ostaje nista drugo nego da izaberesh pravac i da plivash,pre nego sto ti neko chudo iz vode otkine nogu i pojede.
To je to…ovo smo izbrali ispred pozara i sahranjivanja zivog u sanduku…:)
....ili kad bi morali da birate-jel bi vishe voleli da vas capi ajkula,ili napadne npr. horda ogromnih krvolocnih pacova?
 
Meni bi bilo najgore da se udavim ili izgorim...fuj.A vec sam se jednom zamalo udavila.Secjam se,nisam mogla da izronim jer je bio krsh ljudi iznad.I tako se ja koprcam dole i ne mogu da verujem da cju tako bedno da umrem.I ne znam shto,pade mi na pamet Tesla,kako se on jednom davio,neshto sa nekim splavom,ali poshto mi njegove tehnike nisu posluzile,nisam imala snage,opustila sam se i u sekundi nashla na povrshini. :lol:
 
Brodolom ispred sahranjivanja živog???.....................ma bolje i deset i da me riba pojede samo ne živa u zemlju..............jao........ma koji mi đavo bio i da pročitam ovo..........mada imam ja još mnogo najgorih mogućih krajeva..............bolje da ne razmišljam.............
 
po meni - najgori kraj je usled nekog kataklizmickog dogadjaja, naprimer meteor da zvekne zemlju ili tako neki rad. licno mi mnogo teze pada saznanje da cu izgubiti drage osobe nego sto strahujem za svoj zivot. u tom celom kontektstu - najstrasnije bi bilo saznanje gubitka bliskih osoba, pre nego sopstveni kraj. sto i nije tako strasno, kad se covek rodi - treba da bude svestan sebe i svega sto ce se desiti pre ili kasnije. jednom je neko rekao - "kada smrt neizostavno dolazi, jedino sto mozes da uradis je da joj se osmehnes"...
 
Mislim da bi sida opet bila nesto najgore zbog psihickog terora.

a od fizickih ili da te napadne 4 miliona mrava pa da te grizckaju polako kao pirane, ili da padnes u ruke nekom bolesnom umu koji bi ti zabijao eksere pod nokte i krcao zube cekicem.
 
nema dileme...najgori kraj je da dozhivish 75 recimo...i da nemash dece il da su nastradala il otishla...i razbolish se lezhish sam u krevetu...jede te neki kancer i svestan si da umiresh svaki dah je bolan ako se pomerish boli ako trepnesh boli...negde nasred sobe zuji mushica ti bespomotjno gledash ali i gledanje boli...uz nevidjeni napor nakashljesh se da bi u ustima osetio krvavi ugrushak...lezhish i razmishljash o pratjkama i kradji treshanja iz cajinog dvorishta...vetj odavno poznajesh vishe mrtvih nego zhivih i umire ti se...al nikako da umresh...
 
AntunTun:
nema dileme...najgori kraj je da dozhivish 75 recimo...i da nemash dece il da su nastradala il otishla...i razbolish se lezhish sam u krevetu...jede te neki kancer i svestan si da umiresh svaki dah je bolan ako se pomerish boli ako trepnesh boli...negde nasred sobe zuji mushica ti bespomotjno gledash ali i gledanje boli...uz nevidjeni napor nakashljesh se da bi u ustima osetio krvavi ugrushak...lezhish i razmishljash o pratjkama i kradji treshanja iz cajinog dvorishta...vetj odavno poznajesh vishe mrtvih nego zhivih i umire ti se...al nikako da umresh...
tebi ozbiljno treba devojka...
ili neki ***** casopis
probaj da izdrkas 2-3 puta.
lepse tjesh se osetjati.
 
Ćale:
Definitivno neka smrt u stilu,ja kopam bunar,obrusi se zemlja na mene i lagano crkavam ko stoka...ili lomaca...fuj gadosti...i to onako da krene od noznih prstiju...
u bunar..jeste zayeban...
ili ono iz '84-e...kavez sa pacovom prichvcen tik uz svoju facu,vidish ga kako je gladan i krvolocan,i da treba samo neko da povuche ruchicu i da ga pusti na tebe.a vezan si...
mada,oduvek mi je nekako favorit bila ajkula-plivash na puchini i samo vidish onaj rep ili sta je vec iznad vode...mislim da bih pokushao da se samo-udavim u tom sluchaju
 
shta znam... ne plashim smrti..... plashim se brodoloma.... imam fobiju od trajekta.... kao ako pochne da tone.... vuche te sa sobom.... neka fizika valjda....
imam neku ideju kako je to sa bubama... neko je gore pomenuo mrave... pa ranije sam pila neke inderale neshto... zaboravila sam kako se zove.... u svakom sluchaju neki lek za srce koji je kao kontraindikaciju imao taj trip da bube mile svud po tebi.... ooodvratno....
ali nije mi najgore.....
antun tun je u pravu, nema gore smrti od one koja te strefi pre fizichke i sve shto imash je nesnosno ishchekivanje.....
nije me briga kako cju umreti, samo zhelim da se to desi pre nego shto ja osetim potrebu.....
 
pre bih voleo da umirem od neke boleshtine mogao bih se ubiti brzo, lepo krenem ima odavde jedno petsto metara pruga znam redosled vozova idem i usput skupljam muda i kad vidim voz glavu na shine i onda cap u sekundi gotovo, jedino je malo za'ebano kad me nadju bicje bacanja pegli al shta da se radi ne mo'sh svima i sebi ugoditi.
al da sam amerikanac i da me se dochepaju neke islamistichke boodale i da me snimaju a ja da molim svoju yebenu vladu da povuche svoje vojnike i da me spasu dok iza kamere neki hasan oshtri svoju nozhekanju.
il da sam shpijun pa da me do'vati tajna sluzhba kojoj sam ubio deset agenata i kojima sam maznuo dokumenta... da ne pominjem stvari tipa prase u teheranu ili bezbozhnik u srednjem veku.
 
bozhe mili kako sam mogao da zaboravim tursko nabijanje na kolac.
neshto najuzhasnije shto sam chuo. prvo ti nozhem malo proshiri chmar onda gura zashiljen kolac uz kichmu yebiga mora da pazi da ti ne povredi neki organ jer bi onda brzo umro a to nije fora. i onda kad dogura do kraja onda visish. ceo dan otprilike. ma i vishe. divota. a bog necje da te uzme i necje i necje.

slichno tome indijanske tehnike. zakopaju te u rupu iscede kaktus od mravinjaka sa crvenim krvozhednim mravima pa sok dovedu do tebe i onda oni zamarshiraju dodju do tebe i grickaju te, mali milionchicj njih. i to ume dugo trajati.
 
Oximoron:
tebi ozbiljno treba devojka...
ili neki ***** casopis
probaj da izdrkas 2-3 puta.
lepse tjesh se osetjati.


skino sam te s ignora jer sam zaboravio shto sam te tamo metio...

i setih se...

tebi treba mozak...

masturbacija=lepo raspolozhenje...to ne mozhe da kazhe neko ko ima mozak right?...pa eto i sam prochitaj stha si napisao...kapiram ti bi da se zayebavash super ovo ono...al smisao za humor ti je paaa...bez okolishanja - ravan nuli...tako da trudi se da ostanesh negde po strani onako iz prikrajka kao ti neshto pishesh...u prevodu - aj zaobidji me evnushe...
 
McMillan:
E znao sam da Antun ima da odradi najgoru varijantu
Crni Antun
Morate priznati da je moj kraj još i najbolji.... :)


i shta otrkivamo?...da je realnost ono shto je najgore...

sasvim je nerealno ochekivati da umresh u brodolomu...ok deshava se al jedan tipa u 100 000...

a opet...sasvim je realno i za ochekivati da tje te/nas deca ostaviti u nekom starachkom domu da umremo u sopstvenom gnoju...dakle mnogo ljudi tako umire...za ochekivati je takav kraj...ovako znash ga - mozhesh ga izbetji...chim osetish da ne mozhesh da ustanesh a znash da imash 78god ili 70 nebitno...ubijesh se lepo ko chovek...dostojanstveno odesh a ne ko poslednji pacov...
 

Back
Top