Јомини,

ти стварно имаш нешто против филмова, увек прекинеш кад скрене у правом смеру прича; ваљда смо требали о СРС, ДС и осталима на сто страна (има филм везе с политиком, немој да те назив подфорума превари). Него, шалу на страну, пошто си ствар затворио, а овај неуморни спамер Врана ме је претходно напљувао, морам да одговорим (Врани д спамеру) макар на ово:

uzaludno je ochekivati da od radikala nekad bude chovek,
a meni su se vetrenjache zgadile pre par godina...
aj zdravo
ne odgovaram na tvoje postove vishe (@ stvor sad zovi turu za klan )
crow nije na vezi Prijavite poruku Odgovorite sa citatom
Ако у твом белопаланачком универзуму постоје само "радикали" и "наши", ОК, признајем - ја сам Тома Николић лично. Ето, много сам навучен на твоје оригиналне падежне конструкције па то ти је...

И доста са тим шабанлуком, као, ти не одговараш на моје постове... Ју броук мај харт, Врано, ју броук мај харт. Него, шта вам пуштају тамо на ТВ Бела паланка кад си се тако обезобразио, Фудбол Фектори? ТИ не одговараш на МОЈЕ постове ВИШЕ. Како те није срамота? Једно СЕДАМНАЕСТ ПУТА до сада сам ти лепо рекао да нећу да причам с тобом, јер си досадан и смараш. И УВЕК си ме игнорисао, милион пута се убацивао у теме на којима расправљам, и троловао својим вулгарним теоријама завере). И ја бих те онда опет "примио у друштво", тј. навикне се човек и на камен у ципели, па може и на Врану. И сад ТИ, као, мене декласираш с том љанерском причом "нећу ја да причам с тобом". Терај се, бре. Убудуће, кад и ако ми се обратиш, отераћу те тамо где треба најдиректније на свету.

Р.Ѕ. Јомини, молим те да не обришеш ово, пошто већ ниси ни Врану тамо - ред је да човеку одговорим на онако љубазан есеј.