Biću vernik na + 200

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
6.117
:lol: Ajde jedna mala zilotska provokacija za ovu srpsko_evropsku omladinu....da li neko može od danas da prihvati činjenicu da skidanje u masi i kupanje sa ženama,golim(jer današnje kostime nećemo ni porediti sa nekadašnjim 8-) ),po crkvenim zakonima,koji su u jedno i temelj morala nije dozvoljeno.....Znači prskanje zezanje,bazen-žurke,i ostale letne atrakcije sa pratećom muzičkom podlogom su direktan sodomsko-gomorski krik ka nebu...Mislite o tome....jer ulazimo u antihristovu eru"Sve je dozvoljeno"....
Nadam se da će ova tema doživeti neki komentar pre "brave" ;-)
 
Zilot je pametan on nije ko mi shto smo se pomamili na ribice u bazenu, zato Zilot cheka da svi pocrkamo.
e onda cjemo mi da se celu vechnost kvrchimo u paklu a Zilot da se brchka sa andjelchicama u rajskim bazenchicjima.
 
yebiga podochnjaci zhutilo al mogu misliti shta je s tobom kad si ovoliko nepismen i greshish u kucanju , mora da na ochi vishe ne vidish. shta je provukao si se vecheras da te matorci ne oteraju u krevet al yebeno je kad si navikao na mlekce u 22h molitva i pajkanje... posle ponocji ti se spava ko volini :lol:

btw. shalu na stranu, tvoju temu sam shvatio kao zayebanciju i ponashao se u skladu sa time.
evo odo' ja sad...
izvini za bogohuljenje.
spomenucju te u molitvi. 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top