Cudni snovi

Pozdrav

Retko se secam svojih snova ali su mi najbolji oni u kojima mogu da uticem na san, ili ako mi se ne svidja da kao na tv-u prebacim kanal pa sanjam nesto drugo, naravno ne uspe to uvek ali ...

To je najbolje ti snovi se zovu lucidni i u njima mozes da radis sta zamislis itd.... sledeci put napravi ogledalo ispred sebe i prodji kroz njega ;)
 
Zoyzoynaki:
Da li ste skoro sanjali neki cudan san?!
Bah, sanjam polurealistične snove... koji se dešavaju u ovom stanu... a na kraju bude neki horor... i probudim se, pa kad ugldam isti dekor kao u snu, lepo se oduzmem... i tako budem prestravljena i budna jedno pola sata.
 
Pozdrav

A da li moze nekako da se postigni lucidni snovi svojom voljom???Mnogo dobro zvuci da sanjam ono sto zelim

Narvno da mogu kad legnes da spavas ponavaljs u sebi zelim da postanem svestan u svojim snovima i tako ponavljaj i zaspi i kada krenes da sanjas probaj u snu da postanes svestan ako razumes sta hocu da kazem.
 
Haha, ja sam 1000 puta skontao da sanjam, i lepo sam pustio "zver-cudoviste-stagod" da me uhvati, i kad me ujede ili sta vec, obavezno se budish..........pouka: uvek pustite da vas uhvati ono sto vas juri, jer vam ne moze nista, znaci samo ga pustite i kada vam se priblizi probudicete se- oprobana taktika..........da vidim tog koji je osetio bol ili ujed onoga sto ga juri----mozete vecno bezati ili ga prosto pustiti da vas stigne i probuditi se:)
 
hmmmm....zanimljivo...kad razmislim, stvarno me niko u snu nije stigao od onih sto su me progonili....
a pre nekih nedelju dana mi glas u snu rece "umreces u 26oj".......a mozda sam to sama izazvala, jer sam tog dana pricala sa drugom o tome da mislim da cu umreti mlada...
 
Prava tehnika je da u snu tj. dok spavate probate da pogledate u svoje ruke i onda krene lucidan san koji je u mom slucaju bio strasan :) , nisam uspeo da ga kontrolisem ali nisam ni pokusao :(
 

Back
Top