COOL MESTO NA NETU

Raubtier

Zainteresovan član
Poruka
126
Surfovao sam ja tako po netu i naletim na neki sajt koji se zove kuliranje.net!!!
I iznenadio sam se odlican je sajt ima brdo stvari na njemu kako korisnih tako zabavnih!!!
Poceo sam da se raspitujem o tom sajtu i saznam da je taj sajt napravila samo jedna OSOBA...... neverovatno DECKO 89 god >>> al ga je napravio svaka mu cast!!!

Idite pogledajte sajt mislim sta reci!!!! >>>> kuliranje.net!!!
 
hahahaha... a sta ako ti pokradem sve sa tvog sajta... dobro sam se nasmijao...

E svasta piskaraju na svim silnim sajtovima.. Da poludis od smijeha...

Postaje ovo bezobrazno sa prijetnjama u slucaju kradje..

Cestitam decko....
 
Da mu se ne ukarde sa sajta, a on pokrao (tj. oni, jer ovo radi ekipa ljudi) sve što je našao od svoje fioke do velikih zabavnih sajtova. Mislim, ljudi su postali toliko bezobrazni da jednostavno sve poskidaju i stave na svoj sajt. Niti koji je izvor odakle je šta uzimano niti bilo šta što nagoveštava to. Čist bezobrazluk. Neka rade kako rade ali neka budu uvereni da će im u dogledno vreme neko poslati koje pisamce upozorenja.
 
Copyright© Dobro me slusaj... ako ukrades nesto sa ovog sajta... ima da te nadjem ima da ti se najebem keve. Ima da polomim i tebe i tvoj kompjuter. Sajt cu da ti srusim i popisacu se na njega... Dobrodosli na moj sajt :) Uzivajte!
tvoja ip adresa je:

Designed by Milenium Studio

------
Uzas koliko ljudi umeju da budu glupi...
 
FLUID, bolidu jedan... to je moj sajt... kao prvo... ne mesaj se u tudja posla. Ukoliko imas ikakvo opste znanje znao bi da Copyright nije preteca poruka vec zastita autorskih prava. A stavio sam taj text cisto zabave radi a ne da bih pretio ljudima. Molim te, sledeci put kada pokusas da spustis nekoga, nemoj i ti zajedno sa njim da padas.

A ti Oximoron , da ljudi umeju da budu veoma glupi, samo koji ljudi? razmisli o tome...
 
Kulovu jedan, ono što ti imaš na sajtu pouzdano znam da su neki delovi sajta postavljeni bez znanja autora. I šta mene boli **** što je tvoj sajt. Šta si ti? Neka veličina ili faca majmunčino jedna nevaspitana. Nisam te vređao u prethodnom postu ali sad te vređam jer jedan takav kreten kao ti to i zaslužuje. U prethodnom postu sa moje strane nije bilo uvreda i što sam napisao ima osnova za to i stojim iza toga, ali je sve ovo odgovor na tvoje majmunisanje ovde. I gde sam ja to, nepismeni čoveče, napisao da je nešto preteća poruka. Ako si nepismen to te ne opravdava da ovde dođeš i napadaš one koji drugačije misle ili nešto znaju o čemu ti blage veze nemaš. Šta je boli istina i kritika? Lepo sam napisao "pisamce upozorenja", a to nije i pretnja. Iz šume iz koje si sišao u grad verovatno se samo zna za, narodski rečeno, toljagu pa hoćeš sve da rešavaš na taj način. Čuj ti njega pretnja? I to čija su posla nemoj da budeš uveren da su tvoja jer si ti klasična internet lopuža koji ne nalazi za shodno da ono što stavi na sajt potpiše odakle je uzeto ili ime autora. Niko ne spori da na sajtu ima zanimljivih stvari, ali ovim što radiš pokazuješ bahatost i bezobrazluk kome su skloni samo ljudi koji nemaju poštovanja ni prema čemu što ne pripada njima.
Prvi post pa još si došao da vređaš. Ajde pali tamo odakle si došao nemoj ovde da prodaješ svoju finoću i nevinost. Čućemo se mi još.
 
Izvini molim te, kada vredjas moj sajt, vredjas i mene. Jer je to moja kreacija. Izvini, ti si za mene rekao da sam "bezobrazan" . A to je po meni uvreda. To kako ja vodim svoj sajt, sta kacim na njega, kakve poruke ostavljam nije tvoj briga... Ako ti se ne svidja sajt zasto onda diskutujes...

Ok, priznajem , nisi seljak. Izaso si iz sela. Ali znas sta... selo nije izaslo iz tebe!

Moj sajt, moja briga... ne zelim nisakim da se svadjam, ali ti jednostavno preterujes... Zato molim te, ukoliko ti se toliko ne svidja sajt, nemoj vise da diskutujes o njemu. Na sajtu lepo pise "Slobodno nas kritikujte koliko vam je volja, naravno da na te kritike necemo obratiti nikakvu paznju..."

P.S. Ja se ne ponasam bahato. I ne mislim da sam neka faca, ja samo branim svoju kreaciju. U ovom slucaju moj sajt. I ako vredjas moj sajt, vredjas i mene! Ne mogu vise da se opterecujem glupostima. Lepo iskuliraj, zivi i pusti druge da zive...
 
Nisam rekao da mi se ne sviđa toliko već rekoh šta rekoh i ponavljam da stojim iza toga. Rekoh da ne sporim da ima zanimljivih stvari. Niti sam napao tvoj sajt niti tebe, već iznosim činjenično stanje. To što ne možeš to da prihvatiš kao istinu tvoj je problem.
 
Fluid, oladi se malo. Jbt, pa 50% sadrzaja sa interneta se ponavlja na raznim stranicama. Na internetu! I...sta je tu cudno?! Tebi je krivo jer se decko snasao. Ja cak mislim da je odlicno uradio sto je prikupio vecinu stvari sa neta i stavio ih na jedno mesto. To su sve pazljivo odabrane "stvari". Uostalom, internet je internet. Slobodan i krajnje demokratski medij. Svako moze da radi na njemu sta hoce, sve dok to ne ostecuje nekoga u materijalnom smislu.

Odlicno Kuleru, samo nastavi da budzis taj tvoj sajt! 8)
 
@Fluid

Majka mu stara, ti bar nisi od juce ovde, i sto dozvolis da te iznerviraju.. Ti bar umijes i znas da budes cool.

@Kuler

Decko, svoje misljenje o tvom sajtu sam dao, tako da nemam namjere da dalje komentarisem o tome, s tim da te upozoravam, a dajem sebi slobodu, da se ne mozes tako ponasati..
To da li si ili nisi koristio neciji materijal bez navoda izvora to je tvoj problem, s tim da ti niko ne daje pravo da se prepires ovde.. Na kraju krajeva tema nije ni na mjestu da se o njoj raspravlja...

Pored toga, smiri strasti, a ako bas ne mozes, imas svoj sajt i raspravljaj se tamo do mile volje..

Nepotrebna svadja i moguca vredjanja mogu da eliminisem na svoj nacin..

S toga... DOSTA.
 
Robertos:
Fluid, oladi se malo. Jbt, pa 50% sadrzaja sa interneta se ponavlja na raznim stranicama. Na internetu! I...sta je tu cudno?! Tebi je krivo jer se decko snasao. Ja cak mislim da je odlicno uradio sto je prikupio vecinu stvari sa neta i stavio ih na jedno mesto. To su sve pazljivo odabrane "stvari". Uostalom, internet je internet. Slobodan i krajnje demokratski medij. Svako moze da radi na njemu sta hoce, sve dok to ne ostecuje nekoga u materijalnom smislu.

Odlicno Kuleru, samo nastavi da budzis taj tvoj sajt! 8)
Robertos, ja sam potpuno bio smiren do trenutka kada svaki čovek po nekoj prirodi mora da reaguje na neopravdanu uvredu. Nisam prvi vređao. Samo sam konstantovao ono što jeste. Pa ljudi se na Zapadu tuže ako ih neko popreko pogleda, a ovo je već nešto opipljivo. Da ti kažem iskreno, uopšte mi nije krivo za njegovo snalaženje, a niti bih želeo da imam takav sajt što ne znači da ih ne podržavam i da ne treba da ih ima, ali ne na ovakav način. Imam svoj sajt, koji je u nekoj ranoj fazi izrade, o pisanoj i likovnoj kulturi sa radovima iz raznih oblasti i raznih autora, i ponosan sam na njega jer je sve uredno potpisano čije je i šta je i odakle je sa saradnicima iz čitavog sveta. Šta je to teško da se stupi sa ljudima u kontakt i da se oformi ekipa saradnika? A svi su za saradnju što se tiče interneta ako si ozbiljan u nameri. Teško je biti originalan ali ipak treba težiti nekoj prepoznatljivosti zbog koje će neko doći baš na tvoj sajt jer neke stvari može naći samo na tvom sajtu. Sad ne mora da bude sve baš tako, razmene se baneri pa materijal itd. itd.
E sad dolazimo do onoga "internet je internet" pa onda "demokratski medij" i na kraju kao šlag na tortu "Svako moze da radi na njemu sta hoce, sve dok to ne ostecuje nekoga u materijalnom smislu.". Pominješ demokratiju koja je u Srbiji shvaćena kao živo stvorenje, kao pribogu Kosovka devojka, ili kao dobra vila koja će svojim štapićem da donese boljitak. Demokratija je sistem. A ti je ustvari vidiš kao anarhiju. Pazi ti tvoju rečenicu: "Svako može da radi...". Sam sebi skačeš u usta. Znači ako je nešto materijalno to je kršenje, a o autorskim pravima ćemo drugom prilikom pod naslovom "Ko yebe autore!". Nije izgleda za Srbiju demokratija, a ni materijalno. U Srbiji treba da se gaji afrički način života od danas do malo sutra.
E, Robertos, Robertos, jadna je Srbija, a i ovaj Balkan sa nama zajedno ili odvojeno. Svejedno je, iako nije sve jedno.
 
GZ:
@Fluid

Majka mu stara, ti bar nisi od juce ovde, i sto dozvolis da te iznerviraju.. Ti bar umijes i znas da budes cool.

E, dragi GZ, ovde čovek ne može da nađe svoj mir ni u sebi samom. Uvek se vodi bespoštedna borba sa nekim "crvom sumnje", aždajama i vetrenjačama (stari dobri utopista Don Kihot :-D ). Ne vredi nekim ljudima pričati, a ni crtati ili što reče jedan aforističar "Ne vredi bacati bisere pred svinje. Napraviće ogrlicu." :lol:
 
Fluid, odmah da ti kazem da se slazem sa svime ovim sto si napisao, ali daj ne napadaj klinca bez veze. Sve sto mi smeta u tvom pretposlednjem postu je to sto si napisao "Svako može da radi...". To ima sasvim drugacije znacenje, nego kao cela recenica.

Inace..d ate pohvalim-imas veoma zdrav pogled na svet ;)
 
Kuler:
nije moja kreacija. Tema je moja kreacija... sav onaj sadrzaj koji sam prikupio je moja kreacija... trud je moja kreacija...

to je druga stvar, tako da je to sto se tice mene ok :)
ovo sam napomenuo iz razloga sto mnogi tvrde da su oni pravili sajt koji je u stvari neki CMS...naravno nemam nista protiv CMS-ova i obilato ih koristim :)
 
Robertos:
Fluid, odmah da ti kazem da se slazem sa svime ovim sto si napisao, ali daj ne napadaj klinca bez veze. Sve sto mi smeta u tvom pretposlednjem postu je to sto si napisao "Svako može da radi...". To ima sasvim drugacije znacenje, nego kao cela recenica.

Inace..d ate pohvalim-imas veoma zdrav pogled na svet ;)
Onda ih imaš i ti. :-D

Važno je da se razumemo.

One tri tačke nagoveštavaju celu rečenicu, tako da sam mislio na rečenicu u celini a ne na samo ovaj deo. Ali nema veze. Kao što rekoh, razumemo se. :p
 

Back
Top