sta mislite...?

jel sme?


  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
d055.gif
 
A i'te bre... to je ceo rad na 1015 strana... di cu vam sad to ovde...
Ali ajde ukratko...
Taj Majmun je visok nekih deset metri valjda, sto je jedno dvaput vise od slona... africkog... muzjaka... E sad taj primerak slona ima nekih 8-9 tona ko dobar dan, sto znachi da ovaj Majmun ima bar duplo vise, ali moramo da uzemo u obzir da je konstitucijom mnogo massivniji, tako da procenjujem tezinu na oko 25 tona.
E sad on skache sa 100 metri, sto... cekajte da popljunem na olovku i stavim na papir... :shkrab: :shkrab: ubrzanje 9m/s*s :shkrab: :shkrab: :shkrab:... dakle udarice o vodu brzinom od ~100 km/h...
Kad se uzme u obzir velika povrsina kojom udara o vodu, znachi bice i velikog otpora, daleko veceg od onog koji trpi covek kad skache na vugla... sto ce prakticno imate efekat ko da je lupio o betton maltene.
Znachi u momentu udara vrat i glava trpe silu od skoro 25 tona puta ~100km/h, sto je jako mnogo... pogotovo kad se uzme u obzir da se cvrstina konstitucije kod tako velikih stvorova gubi...
Tako da... da razbio bi se ko lubenica...
:trep-trep:

:D
 
Ja kad lupim... ma on kad lupi o povrsinu, ma kazem ja videce te...
E sad, ne znam za meku vodu, morao bih da stavim na papir, ali ok, to su sigurno bolji uslovi za skakanje, samo ima tu jedan drugi problem... morao bi da nadje nekog sponzora koji ce da mu obezbedi dovoljnu kolicinu meke vode i da iskopa dovoljno dubog bazen za nju...
A mozda i najbolje da skache u destilovanu vodu :P
 
E... isto sad razmisljam odakle ce on to bre da skache? Sa oblaka?
Ne, ne... neko mora da digne neku platformu nesto ili neki Antonov da ga ponese jbemliga... Ne znam ko bi imao interesa da ulaze u tako nesto, da bi 25 tona messa s kostima... i krznom... skakalo u vodu.
Treba tu mnogo sponzora, medijska podrska, halabuka itd...

:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top