HITNOOOOOOOOOOO
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: HITNOOOOOOOOOOO

Aki82
    Guest

Podrazumevano HITNOOOOOOOOOOO

Sa dečkom čekam Novu godinu na Kopu.Tada će nam verovatno biti i prvi put.Ali mene brine jedna stvar.Naime ne znam šta da radim sa "onim" dlačicama i kako da ih sredim.Molim vas dajte mi savet.

magla
    Guest

Podrazumevano

ja bih ti preporucila da odes na depilaciju prepona i to toplim voskom i slobodno joj trzi da ti skine malo vise,a prethodno ih mozes malo skratiti makazicama.ja ne bih radila nista vise,mislim da se ni momcima ne svidja kada je dole sve "golo" a veruj mi da je za taj prvi put mnogo vaznije da se opustis i da to radis sa osobom do koje ti je stalo nego sta ces uraditi sa dlacicama!a koliko ljudi toliko i ukusa pa ako ti on kasnije stavi do znanja da preferira ovako ili onako to se bar moze lako srediti!prema tome opusti se,uzivaj i srecna nova godina!

Aki82
    Guest

Podrazumevano

Hvala!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

apsolutno se slazem sa maglom.

devojka20g
    Guest

Podrazumevano samo opustencija

i ja moglo bi se reci,imam slican problem.samo ne znam da li sme makazicama.ali magla je dala ok savet.

malena devojce
    Guest

Podrazumevano Re: HITNOOOOOOOOOOO

Citat Original postavio Aki82
    Sa dečkom čekam Novu godinu na Kopu.Tada će nam verovatno biti i prvi put.Ali mene brine jedna stvar.Naime ne znam šta da radim sa "onim" dlačicama i kako da ih sredim.Molim vas dajte mi savet.
    Obrij gornji deo. Mada, muskarce uzbudjuje to.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •