Kanal u Borci

Mani borčanski kanal.Voda je previše zagađena i nimalo nije prijatno pecati u takvom okruženju.
Ako ti se peca na kanalima u okolini Beograda,bolje je da odeš na PKB kanale,Sibnicu ili Mariju Tereziju.
 
jerotije:
Gde se nalaze ti kanali ? Ja sam laik ! :neutral:

Ја ти препоручујем Вагу...
То је канал тик уз зрењанински пут....
Идеш зрењанинским путем,прођеш Падинску Скелу и одмах после затвора који се налази на једној оштрој кривини идеш још једно километар -два.Канал се налази са твоје десне стеране,немогуће је да га промашиш и кад дођњш до воде скрени десно на земљани пут и ту негде потражи место..имаш и врба па мжеш да нађеш хладовину.
Бистро.
 
@L1
Vaga je raskopana,produbljena,prosirena i nepristupacna od gomila zemlje sa obe strane....inace je pre toga bila moj omiljeni kanal...
Tesko da je one bagere nesto prezivelo...
 
@Ćale
Danas proverio Vagu.......od 7-11 h dve lepe krupne babuške jedan barski karaš oko 700gr....
Crvenperka,bodarka i sitna babuška na ružu od hleba i "fin" pribor.....Lepo da razbiješ monotoniji
 
Pazi majku mu...ja kad sam video sta su napravili od kanala otisao na Kovilovo...i upecao nista.
Reci mi gde na Vagi si pecao?Koliko od asfalta.Ja sam imao svoje mesto,nekih 250-300 metara od puta.Sada to mesto ne postoji.Probao sam par puta i gore kod drvenog mostica ali uvek je bila guzva pa brzo batalim.
 

Back
Top