Za one koji idu na Krf
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Za one koji idu na Krf

Zainteresovan član Zoyzoynaki (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2006.
    Reputaciona moć
    44

Smile Za one koji idu na Krf

Par informacijica za one koji ce ici na Krf ove godine...
    1) Ne propustite da vidite foke i da se druzite sa njima.Neverovatan je dozivljaj.Brod se zove Kalypso star...cena je za odrasle oko 15-tak eura,a za decu oko 7-10 eura.Izlet se moze rezervisati u novoj luci,a i u Dassiji.
    2) Za one koji idu u Dasiju...Iznajmljivanje automobila vam je mnogo sigurnije od skutera.Svi voze kao sumanuti pogotovu u sezoni,tako da mislim da je manja verovatnoca da ce se neko povrediti.Motori na 3 tocka su jako nestabilni...bila sam svedok mnogih prevrtanja na vecoj uzbrdici.Da se iznajmi neki manji auto nije skupo.Na 3 dana fiat siacento kosta 75 eura.Trosi kao upaljac a nije glomazan auto tako da moze uvek da se nadje mesto za parkiranje.
    3) Za iznajmljivanje nije potrebna medjunarodna dozvola(meni je nisu trazili).Milicije skoro i da nema...bar je ja nigde nisam videla.Bitno je samo da imate nasu dozvolu.
    4) Ako ste u Dasiji ne prospustite ni tavernu "Pijani patak".Kafana spolja nije ni malo privlacna ali je zabava extra.Bar za one koji vole grcku muziku.Dva neverovatna konobara koji neumorno igraju u pauzama sluzenja ****, i gotivna gazdarica koja ce sa svima sesti i popricati iako vas vidi prvi put.Usput ce vam ispricati da je Holandjanka koja je dosla u Dasiju pre 15 godina,udala se i ostala tu....a posle price ce vas sigurno podici sa stolice da igrate,hteli vi to ili ne!
    5) Ako idete na Vido nemojte placati izlet preko agencije.Mnogo su skupi.Ima brodic koji iz stare luke vozi na Vido za 1 euro(Do Vida i nazad),saobraca na svakih pola sata.Ne propustite ni restoran na Vidu koji obiluje srpskom kuhinjom ako je se slucajno zazelite.
    6) Ne propustite da vidite Sidari.Stvarno je neobicno i lepo mesto...kanal ljubavi u Sidariju obavezno!!!!
    7) Nemojte jesti gyros u restoranu...kupite ga u restoranu za poneti duplo je jeftiniji!
    8) Naucite po neku grcku rec...oduseve se kad cuju,a ako ste iz Srbije jos im je draze.

Eto pomalo nesto da znate...nadam se da je koristilo!

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Za one koji idu na Krf

Hvala na informacijama

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.05.2009., 05:56
  2. Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 18.06.2008., 17:55
  3. Koji je prosek godina ljudi koji dolaze na ovaj forum?
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 01.04.2005., 12:51
  4. Koji je prosek godina ljudi koji dolaze na forum
    Autor Stari Lisac u forumu Arhiva
    Odgovora: 308
    Poslednja poruka: 27.09.2003., 02:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku