Laka zenska ili..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.670
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije? Da li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije? Da li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?

ja bi bila u stanju to da uradim, da mu pridjem i da mu kazem da me on pali
ali znam da nasi muski to osudjuju

ali
sacakacu bas da vidim rezultat
 
Mene je to zainteresovalo zato sam i postavila temu.I ne dovodi se u pitanje da li bi ..naravno da bi..kao sto se ne dovodi u pitanje ni pojam "lak" muskarac koji kao termin prakticno ne postoji i koji se kaci iskljucivo zenama oko vrata..
 
Da prozborim koju ozbiljnu kad sam vec ovde.
Mislim da u tome nema nista lose i po meni nije za osudu.
Normalno je da mi jurimo sex za jednu noc pa sto bi to onda zenama i bilo uskraceno i sto bi zbog toga na stub srama.Glupost.Napred ribe, kresite se i boli vas dupe ko sta prica.
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije?D a li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?

da...
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije? Da li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?
Da, naravno! :-D
Dosta mi je folirantkinja koje tvrde pazar ili ni same ne znaju šta žele.
Da li ću ikad naići na takvu?
 
Ako je neko mangup, pa je kresne odmah prvo vece, ona je njemu laka... a kod iste te, ima nekih koji zvacu po mesec dana, pa posle je na kraju i ozene. Je l' verujes? :)

Kada zensko inicira seks, muskarci prelaze u defanzivu i prilaze joj obazrivo, ne iz straha, vec iz obazrivosti i razmislja:

da nije zakacila s nekim, pa hoce da mi uvali dete (sto se dogadja precesto),

samo ga navlaci i ostavice ga gladnog da bi sebi prikupila neki poen (sto je najcesce),

navlaci ga da bi mu namestila sranje, batine (tj, da bi odglumila postenje i optuzi ga za pokusaj silovanja, napadanje... obicno nayebu neiskusni i mirniji tipovi, dobrodusni, tj nalete na takvu i upecaju se na taj mamac),

ne kosta nista pa mora da juri muskarce, jer je zagorela i svrbi je, niko je nece pa je nasla mene (obicno tu padne ta varijanta, ali kasnije beze sto dalje od nje u suprotnom, ako je dobra, lepo izgleda, pricaju joj se najsladje pricice koje devojke vole da cuju, obecavaju varijante, kako su bliski...kako bi je imali u rezervi)...


Ni jedna varijanta ne ide u prilog zenski. Zasto se devojke ne sluze zenskim oruzjem, davanjem samo povoda, kako bi ovaj, navodno kao lovac, prisao njoj, pa cak iako to bude za jedno vece, nikada nece nista lose pomisliti o njoj.
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije? Da li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?
Rekao bih nema problema ali reci bar kako se zoves i daj mi barem br. fona da se cesce ovako druzimo :D
Salu na stranu...

Da li bih usao u vezu... sto da ne... pocetak poznanstva je pocetak poznanstva bilo na onaj ili ovaj nacin, niko ne zna sta moze kasnije da se desi ;)
 
ja mrzim ribe koje nisu lake:wink:
mrzim sto frajer kada kresne ribu onda je do yaya, a ribe su lake:evil:

jos vise mrzim ribe koje vole da daju prvo vece, ali im frka sta ce ko da pomisli pa zavlace tipa sledecih metar dana:evil::evil::evil:
 
meni se nikad...ali nikad nije dogodilo da mi pridje i kao aj se yebemo...

al kapiram da je izlishno prichati dal bi bio...pa misim ako su ostali parametri na mestu shta sad?...a jel bi bila s nekim ko ti je prishao pijan i kad se pozdravljao reko "eee zdrrrr avo" i bacio ti peglu po cipelama?...pa shta sad?...
nije da mi smeta...nije ni da mi ne smeta...jednostavno ne mogu na osnovu jedne hhhm stvari retji dal bi il ne bi li...
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije? Da li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?
Ajd' napravi anketu!
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?


Utilitaristički račun > najveće zadovoljstvo, najmanja bol svih zainteresovanih.

Jedini problem može da bude cimanje nakon....


kučka:
Da li ih smatrate “lakim” zenama( iako je to vrlo rastegljiv pojam i zavisi od gledista pojedinaca i sredine), ili za savremenu zenu koja zna sta hoce i to ne krije? ?
Ne postoje lake žene.
Žene su, po pravilu, lišene spontanosti i zato što kod njih odsustvuje tako divna osobina, uvek treba biti obazriv, dakle i u situaciji One Night Stand

kučka:
Da li bi se sa takvom devojkom/zenom,svejedno, zabavljali tj.usli u ozbiljnu vezu?

Ako bih je voleo, ali se ja zaljubljujem u sasvim drugačije tipove devojaka.
 
Kazanova:
Kada zensko inicira seks, muskarci prelaze u defanzivu i prilaze joj obazrivo, ne iz straha, vec iz obazrivosti i razmislja:

da nije zakacila s nekim, pa hoce da mi uvali dete (sto se dogadja precesto),

samo ga navlaci i ostavice ga gladnog da bi sebi prikupila neki poen (sto je najcesce),

navlaci ga da bi mu namestila sranje, batine (tj, da bi odglumila postenje i optuzi ga za pokusaj silovanja, napadanje... obicno nayebu neiskusni i mirniji tipovi, dobrodusni, tj nalete na takvu i upecaju se na taj mamac),

ne kosta nista pa mora da juri muskarce, jer je zagorela i svrbi je, niko je nece pa je nasla mene (obicno tu padne ta varijanta, ali kasnije beze sto dalje od nje u suprotnom, ako je dobra, lepo izgleda, pricaju joj se najsladje pricice koje devojke vole da cuju, obecavaju varijante, kako su bliski...kako bi je imali u rezervi)...


Ni jedna varijanta ne ide u prilog zenski. Zasto se devojke ne sluze zenskim oruzjem, davanjem samo povoda, kako bi ovaj, navodno kao lovac, prisao njoj, pa cak iako to bude za jedno vece, nikada nece nista lose pomisliti o njoj.

E svasta! Koji si ti negativac... padaju ti samo grozne stvari napamet i o toj zeni a i o tebi... neko bi pomislio 'al sam baya do yaya' same se lepe na mene... I kraj price :)
 
Pa, ako do seksa dodje odmah, odnosno u samom startu, na prvom vidjenju,kasniji razvoj veze koja bi usledila, gubi onu pocetnu adrenalinsku vrednost kada se dvoje simpatisu, druze, hemija im se budi...
Ako nam je cilj veza (a ne samo seks), cemu zurba, forsiranje, zasto preskociti tu pocetnu malo duzu predigru, koja je po mom uverenju, veca radost zivota od seksa, i preduslov da on ponese onaj kvalitet ljubavi.

Iz svega iznetog ne znaci da sa takvom ne bih usao u vezu, samo bi ostali zal i praznina, jer smo se lisili ove pocetne magije.
I ne, ne bih mislio da je laka, uopste ne vrsim gradaciju zena po tezini davanja svojih genitalija, vec imam jednu opstiju podelu, delim ih na one koje su iskljucivo zaokupljene usko licnim interesovanjima, to je tip zene koja je samo seksualna. Svejedno da li je laka ili teska na davanju, sustina joj je ista. Drugu grupu cine one cije se pobude ne iscrpljuju ovim.
Devojka iz tvoje teme moze pripadati bilo kojoj grupi iz ove podele, morao bih podrobnije da je upoznam kako bih mogao da je adekvatno ocenim shodno svom sistemu vrednosti.
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?

Još do sada nisam čula (možda loše čujem) da je neka devojka prišla tipu i to izgovorila.
Čini mi se da nije potrebno direktno reći, može to i drugačije.
 
Mama ti je rekla ne daj prve noci
A te druge noci mozda necu moci.. :-D :-D :-D
(bora djordjevic)
Ako postoji uzajamna privlacnost prirodno je da se dvoje nadju u sex varijanti.Tako da desilo se to prvo vece ili posle mesec dana sasvim je nevazno. Bitan je uzajamnii odnos. Uostalom i lican.Devojka ce prici muskarcu samo ako joj se zaista svidi i oseti tu privlacnost.Ukoliko bi to bio neciji modus vivendi onda tu vec nesto ne bi bilo u redu.I mene nervira ono muskarac spava sa nebrojeno puno zena i on je kao faca a devojke sa desetak i one su ..lake zenske.Stalno se prica o lakim ribama i taj termin se kaci iskljucivo zenama oko vrata dok termin lak muskarac skoro da nije u upotrebi iako je to pojava koja je vrlo zastupljena.
 
kučka:
Muskarci…sta mislite o zenama koje vam pri prvom sastanku daju do znanja da zele sex..ili negde..pridje vam devojka i kaze: Svidjas mi se,hocu sa tobom da se kresnem i nista vise od toga?
Ako vec postoji 'prvi sastanak' onda se podrazumeva da je bilo muvanja ili nekog duzeg/kraceg poznanstva i kontaktiranja da bi se do$lo do tog prvog datea. Mozda je bila zaljubljena u mene mesecima i eto sirota nije vi$e mogla da cheka da mi saop$ti ono $to zhelim da chujem, a iskrena je .. :) Ne gotivim ribe koje iz raznih (samo njima znanih) razloga predugo tvrde pazar. Ako je dopadanje obostrano normalno je da postoji sexualna energija koja se ne mozhe sakriti, a i za$to bi. Zdravi ljudi razmi$ljaju o sexu i sexaju se.

Sa druge strane nikada mi se nije desilo da naletim na str8 napaljenu ribu koja bi me htela samo za jedno veche. Posle prvog sexa uvek zhele jo$ :D haha. Ima i takvih naravno, ali ko zna zbog chega je dobro $to nisam nabasao na njih do sada :)
 
random_cloud_form:
Pa, ako do seksa dodje odmah, odnosno u samom startu, na prvom vidjenju,kasniji razvoj veze koja bi usledila, gubi onu pocetnu adrenalinsku vrednost kada se dvoje simpatisu, druze, hemija im se budi...
Ako nam je cilj veza (a ne samo seks), cemu zurba, forsiranje, zasto preskociti tu pocetnu malo duzu predigru, koja je po mom uverenju, veca radost zivota od seksa, i preduslov da on ponese onaj kvalitet ljubavi.

Iz svega iznetog ne znaci da sa takvom ne bih usao u vezu, samo bi ostali zal i praznina, jer smo se lisili ove pocetne magije.
I ne, ne bih mislio da je laka, uopste ne vrsim gradaciju zena po tezini davanja svojih genitalija, vec imam jednu opstiju podelu, delim ih na one koje su iskljucivo zaokupljene usko licnim interesovanjima, to je tip zene koja je samo seksualna. Svejedno da li je laka ili teska na davanju, sustina joj je ista. Drugu grupu cine one cije se pobude ne iscrpljuju ovim.
Devojka iz tvoje teme moze pripadati bilo kojoj grupi iz ove podele, morao bih podrobnije da je upoznam kako bih mogao da je adekvatno ocenim shodno svom sistemu vrednosti.

standing_ovation_award.gif
 

Back
Top