Samo jedna me pali

mahamaja

Aktivan član
Poruka
1.302
Ja sam heterosexualka 100 % ! 8-) Ali …:confused:

Pre xy godina bila sam na koncertu Tine Tarner, u prvom redu ispod bine…U jednom trenutku, nasla se iznad mene, pogled :roll: mi pade na njene noge…Osetih neverovatnuo uzbudjenje :oops:

I od tada, samo prema njoj- kao zeni - gajim erotske osecaje… :!: :!:

Palim se na nju … :lol:

Na ostatak zena gledam indiferentno… :|

Zanima me da li je jos neko osetio privlacnost prema samo 1 osobi istog pola… I kako to tumacite …
tinaturner-1.jpg
 
PALIM SE NA BABU ???
Po nekim merilima i ja sam matora, presla 35 davno ...
Al, jos nisam osudjena na apstinenciju .
Volim starije, i muskarce, no to nije tema.
Dakle pitanje je : da li ste se napalili na 1 osobu istog pola ...
Pod uslovom da ste heterosexualac !:!:
 
uh,stvarno imas problem, mislim Tina je tako dalekoooo
ne pale me druge zene, ni druga zena i ne mogu da zamislim sebe da imam bilo kakve dodire ili ne daj Boze nesto drugo sa osobom zenskog pola brrrrrrrrr:shock::confused:
Ipak vise volim "ove nase muskarcine";):D:p
 
E, maham, i mene je napalila jedna zena, al nije slavna,i nisam je nikad ni videla uzivo, tako da...razumem sta ti se desava...;).
A Tina- Tina je cudo, sa toliko godina, imati toliko energije- to je za pricu...stvarno je cudo od zene
 
mahamaja:
Ma i JA volim OVE NASE MUSKARCINE ! ! !
Jedino me ONA pali, zasto ???
Di si Mahamajče! :grin:
I treba da te pali, lepa, pametna uspešna...
Izborila se sa kretenom, odgajila decu, postala baka, crnkinja koja je uspela sama u beloj Americi, a još uvek je strava riba sa ooogromnom energijom!
Žena za svako poštovanje ... i za još ponešto... ;-)
 
Cupavka:
E, maham, i mene je napalila jedna zena, al nije slavna,i nisam je nikad ni videla uzivo, tako da...razumem sta ti se desava...;).
A Tina- Tina je cudo, sa toliko godina, imati toliko energije- to je za pricu...stvarno je cudo od zene
:-D To je ono sTo me paLi kod nje ... EnerGija kojom zraCi 8-) Baba :confused: ;-)
 

Back
Top