KAKO SU SE PRODAVALI RADIKALI

jomini:
Ni ostali nisu cvećke, tako da je bespredmetno se raspravljati ko je VIŠE ukrao, odnosno oštetio državu. Zar ne misliš tako?

Pa to i jeste poenta.

Svi kradu !!!!!!

Ali niko se ne busa toliko kao Radikali postenjem i cistunstvom !!!!

Po onoj narodnoj: " Ko o cemu, K*rva i postenju"

Ne iritira mene kradja politicara u Srbiji. Na to sam , em oguglao , em svuda toga ima,
Iritira me nevidjeno foliranje Radikala, i neverovatna infantilnost njihovih glasaca, koji zaista veruju da su ovi , posteni ko koske :evil:
 
Е сад ћу да ти кажем. Називати радикале јунгферима, називати Александра Вучића Аца *******и и тако даље је увредљиво. А да не причам о кориснику ал бундију
 
no_problem:
Е сад ћу да ти кажем. Називати радикале јунгферима, називати Александра Вучића Аца *******и и тако даље је увредљиво. А да не причам о кориснику ал бундију

nazivati predsednika srbije manekenom i ustašom, a premijera tunjavom neobaveštenom kornjačom je takođe uvredljivo, pa se niko ne buni...
 
Ок. Ја никада нисам назвао премијера тако као што си ти, а ни председника, тако да не знам о чему причаш. Како их други називају, мене то не треба да занима. Када прочитам неки уврељив назив за присталице СРС или чихове лидере, мени је без везе и зато реагујем. Исто тако, реагујте и ви ако видите да неко назива ваше лидере погрдним именима.
 
jungfer nije uvreda, problematicni......jungfer znaci nevin , na nemackom :)

Acu nisam nazvao nikada Aca *******i, ali nije ti losa usporedba. Znao sam da me podseca na nesto, ali , mator konj ko ja zaboravio kako p*ca izgleda:):):)

Rekao sam samo , da je , po mom misljenju, stavio silikone u usne, sto je sada u modi, i tu isto nema nista uvredljivo. Stavio je i Karamela, i Jelena Karleusa, sto ne bi i Aca????
 
Vojislava Šešelja je popularisao i napravio Slobodan Milošević. Vojislav Šešelj je njegov glavni propagator i samo jedan od instrumenata njegove politike.

Svrha postojanja Vojislava Šešelja na političkoj sceni je bilo prikupljanje glasova onih birača koji ni u snu ne bi glasali za komuniste i za one koji su izdali Kraijinu (kako je to šešelj voleo da kaže). Takođe, razlog za postojanje Vojislava Šešelja na političkoj sceni je bilo širenje propagande. Vojislav Šešelj je pričao takve gadosti koje Slobodan Milošević, kao ozbiljan političar, nije smeo da izgovori. Tako se Slobodan Milošević obraćao Srbima preko Šešelja a sa druge strane se predstavljao kao čist političar koji nema veze sa zarđalim kašikama i viljuškama.

Vojislav Šešelj nikada nije bio zaista protiv Miloševića. To dokazuje činjenica da je u svim ključnim momentima (npr na izborima 97, posle bombardovanje 99 itd) Vojislav Šešelj podržao Slobodana Miloševića.

Sve priče oko crvene veštice, kapitulacije u Dejtonu itd su u cilju prikupljanja glasova onih koji, posle Dejtona i Krajine, nisu hteli da glasaju za Slobodana Miloševića.

Praktično je svaki glas koji je 90-tih dat Vojislavu Šešelju ustvari dat Slobodanu Miloševiću. Mislim da ovu zadnju rečenicu niko ko je živeo 90-tih ne može da ospori
 
no_problem:
Ок. Ја никада нисам назвао премијера тако као што си ти, а ни председника, тако да не знам о чему причаш. Како их други називају, мене то не треба да занима. Када прочитам неки уврељив назив за присталице СРС или чихове лидере, мени је без везе и зато реагујем. Исто тако, реагујте и ви ако видите да неко назива ваше лидере погрдним именима.

Ti bi u najskorijoj budućnosti mogao da budeš administrator.
Imaš jasne kriterijume i realan si:-D
Šta misliš, da ti damo vlast u ruke?
 
E kakve gluposti sam sve procitao ovde...Pa ljudi...kada cete se vec jednom osvestiti i videti da nas razni tadici...razne cede...razne kostunice nikada nece izvesti na pravi put...Jedino su srpski radikali sposobni da nas izvedu na pravi put...da nas uvedu u evropu...da jednostavno Srbiji bude bolje...Inace...Aleksandar Vucic je politicar buducnosti...
 
stevasrs:
E kakve gluposti sam sve procitao ovde...Pa ljudi...kada cete se vec jednom osvestiti i videti da nas razni tadici...razne cede...razne kostunice nikada nece izvesti na pravi put...Jedino su srpski radikali sposobni da nas izvedu na pravi put...da nas uvedu u evropu...da jednostavno Srbiji bude bolje...Inace...Aleksandar Vucic je politicar buducnosti...
Pa sad,da li SRS moze da izvede Srbiju na pravi put....to tek treba da se vidi,ali sto se tice ovih ostalih, definitivno je dokazano da ne mogu.
A i ne razumem toliku opsednutost i lozenje ulaskom u EU.Pa i sami gradjani onih normalnijih zemalja te EU...Nemci,Francuzi....sve manje su odusevljeni istom.
 
VIDIS DA SU SE RADIKALI POJAVILI PRE 2-3 GODINE MOZDA BIH JA GLASAO ZA ISTE...OVAKO SESELJ,VUCIC I NIKOLIC SU MASKOTE NASEG PROPADANJA,PAMTIM IH PO 90TIM NAJPRE...RATOVI,IZOLACIJE,NEMASTINA,NOVI SISTEM VREDNOSTI...DA LI SI SVESTAN KOLIKO SMO DEGRDIRALI ZA TU DECENIJU? DOSTA NAM JE TOGA!!!
 
savomilosevic:
TO ZA DEMOKRATE SMO ZNALI,ALI ME ZBUNILO DA SU TI CASNI RADIKALI PRODALI IZBORE ZA 4 MILIONA....

Ja mislim da si ti nesto pogresio. Kao sto znamo, radikali su casni, ne prodaju se, ne drogiraju se i ne cine ni prekrsajna (a kamoli krivicna dela)! A kad u vojsku idu civilno idu da bi belezili sta drugi rade. :D Oni imaju svoj genetski kod :) :) :) :) :) :) sto rece jedna njihova poslanica.
 

Back
Top