DVR DRUGARICE I DRUG?

Mi izgleda od Evrope uzimamo smo ono najgore. Nemam ja nista protiv najgoreg...ali ajde prvo da radimo kao Evropa,pa onda da se yebemo i drogiramo kao Evrope...ne moz' leba preko pogache...:D
Meni su drugari uvek bili drugari...mada volimo da se mazimo ponekad i da tepamo jedan drugom. :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Mi izgleda od Evrope uzimamo smo ono najgore. Nemam ja nista protiv najgoreg...ali ajde prvo da radimo kao Evropa,pa onda da se yebemo i drogiramo kao Evrope...ne moz' leba preko pogache...:D
Meni su drugari uvek bili drugari...mada volimo da se mazimo ponekad i da tepamo jedan drugom. :lol: :lol:

E,ti si moj čo'ek!!! :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
To se ne radi sa drugovima... Oni su za povjeravanje, plakanje na ramenu, savjetovanje...
Ne brkaj babe i zabe, jer tako mozes samo da ostanes suve kitice...
JA ZNAM JEDNU KOJA TO PRAKTIKUJE VEC DUZE VREME,I NJOJ JE SUPER.NEMA DECKA,IMA REDOVAN SEX,A TACNO ZNA SKIM IDE U KREVET.A I ORTAKINJA JOJ JE PRI RUCI(NJU NE POZNAJEM),DA POMOGNE KAD ZATREBA.I SVIMA LEPO.TREBA PROBATI!PA BOLJE SA DRUGOM,NEGO SA NEKIM NEPOZNATIM
 
V21:
JA ZNAM JEDNU KOJA TO PRAKTIKUJE VEC DUZE VREME,I NJOJ JE SUPER.NEMA DECKA,IMA REDOVAN SEX,A TACNO ZNA SKIM IDE U KREVET.A I ORTAKINJA JOJ JE PRI RUCI(NJU NE POZNAJEM),DA POMOGNE KAD ZATREBA.I SVIMA LEPO.TREBA PROBATI!PA BOLJE SA DRUGOM,NEGO SA NEKIM NEPOZNATIM
Jedna? Cujes li ti sebe, radi se o jednoj jedinoj djevojci, a ti se mukica odmah popalio kao nerast... Tugo pretuzna...
 
Gazdarica:
To se ne radi sa drugovima... Oni su za povjeravanje, plakanje na ramenu, savjetovanje...
Ne brkaj babe i zabe, jer tako mozes samo da ostanes suve kitice...

Gazdarice, nisi probala i ne znaš... šta si propustila. Nije sve uvek tako crno/belo!

Ostali smo i posle toga odlični drugari, samo što sam sad znao i neke detalje koje čak ni njene drugarice nisu znale...kako se teško navlaži...šta sve tipovi treba da probaju da bi je približili orgazmu...pa je ona mene savetovala da probam sa kockicama leda... i još neke sitnice...

ali da ne idem of-topic... na nekom drugom mestu...
 

Back
Top