Osobe mog zivota po pravilu uvek ozenjene?!!!

Biljo, ne znam kako da ti saopštim, ali: Sve što nečemu vredi, čvrsto je zauzeto od svoje 27.godine, ili približno sa trećom životnom decenijom..
Ko nema ni kuče, ni mače, ni ljubavnicu ni prijatelje od detinjstva, a ovo drugo od ranih 20., taj je škart.
I ja to stvarno tako mislim, iskustvo sa ljudima me nije demantovalo, a za mesec dana ću proslaviti okruglu treću deceniju života.
 
Ma jok nije Dir direktor :) nego bez veze cisto onako kao Bilja direktno....

Pa vidim i ja to, sta da ja ulovim, jedino neko da razbije brak :twisted: , SALIM SE
Ma stvarni je tako, idem idem svidja mi se i uvek ozenjen, neki put se zanesem i udje u flert, onda srce zaludi, a onda ,,.... mi proradi nesto i onda tesko suocavanje sa istiinom :cry: Biljo matorko jedna :razz: Smejeem se
 
nisu svi dobri frajeri zauzeti bez obzira na godine.
ima razvedenih, onih koji se sticajem okolnosti nisu oženili do recimo 35, a uvek možeš i mlađe.
a ima, vala, i škarta oženjenog koliko hoćeš :evil: .
bitno je da dobro izgledaš, radiš na svom telu, na pozitivnim stavovima prema svetu i desiće se.
i idi na mesta gde možeš sresti slobodne muškarce, probaj na forumu ovde na primer.
ne ulazi u vezu sa oženjenim jer ćeš grozno da se osećaš.
 
biljanaDir:
Ma jok nije Dir direktor :) nego bez veze cisto onako kao Bilja direktno....

Pa vidim i ja to, sta da ja ulovim, jedino neko da razbije brak :twisted: , SALIM SE
Ma stvarni je tako, idem idem svidja mi se i uvek ozenjen, neki put se zanesem i udje u flert, onda srce zaludi, a onda ,,.... mi proradi nesto i onda tesko suocavanje sa istiinom :cry: Biljo matorko jedna :razz: Smejeem se


Pa sto se zaneses..pa sad pati..znala si, da je ozenjen...sta se petljas tamo... :roll: :evil:
 
Jeste,to s godinama ide teže! Imam drugarice koje muči ista stvar...Trebala si,draga,ti ranije nekog da smotaš,kad je bio mlađi... :lol: Ovako,ne preostaje ti ništa drugo nego da promeniš društvo i utabanu trasu izlazaka kojom se krećeš!Naćiće se i za tebe neka zakrpa-neoženjena! ;)
A,kolegu mani.Biće flerta,biće ..exa i na kraju (posle određenog vremena)-nećete moći da se gledate.A radite npr.u istoj kancelariji...
 
Po nekoj logici ako ti nisi udata - ima negde i neki tvoj tip koji se jos nije ozenio... samo ga treba naci. Samo nemoj da tripujes ko neke moje drugarice: ne sme da pije, ne sme da pusi, mora da ima dobar posao, stan, kola, ustedjevinu, mora da bude visok, ne sme da bude dlakav, mora da ima spojene obrve, ne sme ovo mora ono... to je katastrofa
 
muvalo:
Po nekoj logici ako ti nisi udata - ima negde i neki tvoj tip koji se jos nije ozenio... samo ga treba naci. Samo nemoj da tripujes ko neke moje drugarice: ne sme da pije, ne sme da pusi, mora da ima dobar posao, stan, kola, ustedjevinu, mora da bude visok, ne sme da bude dlakav, mora da ima spojene obrve, ne sme ovo mora ono... to je katastrofa
Ja mislim da su to sasvim razumni zahtevi.
Niko ne bi trebalo da bude sa osobom koja nije savrsena. Bolje je biti sam, nego sa nekim kome fali cetvorka gore levo.
 
definitivno imas problem u glavi, jer ti se vise svidja tudje - naravno, jer je sladje
to bi ti bolje objasnio psiholog - mislim na tvoj problem oko ozenjenih
definitivno raskrsti sa takvim mislima u glavi i kreni malo da gledas ove neozenjene,ima ih sestro ko pleve,vidi kolki Forum - pa ako opet budes trazila ozenjene e ........ ...
 
Julian_Duranona:
Ja mislim da su to sasvim razumni zahtevi.
Niko ne bi trebalo da bude sa osobom koja nije savrsena. Bolje je biti sam, nego sa nekim kome fali cetvorka gore levo.

Savrsenstvo ne postoji. Naravno, da je bolje biti sam nego sa nekim ko ti ne odgovara. Treba ipak naci nekog s kim ti je lepo ...itd. i cije mane su za tebe prihvatljive. :D

Ako se bude drzala tvog recepta jurice te ozenjene a na kraju ostati sama. :roll: :D ;)
 

Back
Top