Ajte , pomagajte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avetinja

Veoma poznat
Poruka
13.905
Mozda nije mesto ovde , al neznam de cu je postavim .....

vako :

sam sam kod kuce ( u ogromnom stanu ) , pa mi se nakupilo milion mrava u kuhinju .....

danas sam roknuo jednom 200 najmanje ......

sta da radim ? ......

da maknem sve sto je slatko iz kuhinje , oni opet nadju ....

cak ih ima i po spajzu ....

ocu li da uzmem bocu plina i brener pa da ih spaljujem zive ???? :lol:
 
pa , to za NaCL sam znao , al nisam znao gde treba da se stavi .....

najbolje mi je da uzmem onu mlau bocu sa plinom , brener i da ih spaljujem ....

sad sam im stavio iskusenje .....

ogromu kantu meda , u tepsiju (siru od kante) i napunio je vodom .....

tako , da mogu do meda da dodju jedino preko vode .....

eno , moram da menjam vodu , ima ih milion .... :lol:
 
problem možeš rešiti samo privremeno (iz iskustva) recimo ostaviš parče slanine i vrati se za sat vremena i onda uzmeš onu malu bocu sa plinom brener i u akciju. E ako hoćeš da trajno rešiš problem onda mora da učestvuje barem pola zgrade tj. mora da se pozovu oni što rade dezinfekciju, dezinsekciju i deratizaciju i i da isprskaju celu vertikalu (ali obavezno svi sa vertikale) i još jednu vertikalu obavezno ali da nije dijagonalno od tvog stana i problem će nestati. Ovo kažem iz iskustva jer i moja je zgrada par godina mučila muku sa malim žutim mravima dok se konačno nismo složili da isprskamo svi stanove. Mi smo se čak i bili navikli na njih da smo ih i jeli, ali bez zezanja, toliko su napadali sve da ih je recimo sa hleba nemoguće otresti sve a gde god da sakriješ hleba nadju put, ma užas jedan sećam se moj otac dodje s posla mrtav gladan, sedne da ruča a iz kriške hleba mile žutaći, on ostavlja sve i ne jede jer mu je bilo ušasno muka od njih. Posle smo ih prešli pa smo hleba držali u frižideru a tamo nisu mogli. Srećno
 
pa , imam kantu meda .....

nekih 25 kg .... :lol:

al , njoj nemaju prilaza ....

al , kao sto maša rece da radim dezinfekciju , kosmije su prevelike stipse ....

nebi oni to .....

al , svakako , za 2-3 meseca se selim i novu vilu , valjda ih nece biti tamo :?:?:?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top