Zene CARICE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Koja djevojka moze da dobije epitet CARICA.Carica je ucestao naziv za pripadnice zenskoga pola koje su cool.Ja mislim da se epitet CARICE stice, samo ako je zenska osoba intelektualka, udata ili razvedena i ima negdje izmedju 35 do 45 godina.
Carica se postaje tako da se zenska osoba mora popeti muskarcu na nabrekli penis i tako mijesati svo vrijeme.Poslije tog cina ta zena je postala CARICA a muskarac CAR.Zasto?Zato sto je simbolika ta da se zena popela na PRIJESTO i postala CARICA.
Sta vi mislite o ovome?
 
E vish,vas dvojica da se uortachite pa otvorite jednu komparativnu temu...npr.kako su Bosanske piramide kao izvor Evropske i svetske kulturne bashtine uticale na svrshavanje Bula u Bosni....ja mislim da bi ta tema bila vrh:)....... i to piramidalan!
 
ALO BRE TURCINE NE SERI, ****** TE TVOJA JEDINSTVENA BOSNA I HERCEGOVINA, KAD CEMO MI SRBI DA SE PRIPOJIMO SRBIJI (POSLJE REFERENDUMA NARAVNOI), HRVATI CE SVOJE DJELOVE PRIPOJITI HRVACKOJ, A VI BALIJE CETE OSTATI KO ZADNJI SUPCI U EVROPI.ONDA CE VAS I JEBATI VASI DOJUCERASNJI SAVEZNICI AMERI, JER CE IM SMETATI BALISKA ZEMLJA U EVROPI, DOSTA SMO MI SRBI BILI GRANICARI EVROPI I SVJETU OD RAZNE GAMADI................................

I JEDNO PRIJATELJSKO UPOZORENJE, MOLIM TE NE KORISTI VISE KRSTARICU, A NI NEKE DRUGE SRPSKE SAJTOVE.

POZDRAV SRPSKOJ BRACI U RS.
 
KAKVO BALKANSKO PROKLESTVO, OVO JE SRPSKI KUKAVICLUK, COVJEK TI GOVORI DA CE SVE BITI ZEMLJA TURSKA, A DA MU MI NE ODGOVORIMO, BILI BI KUKAVICE. NEK SE COVJEK NE MJESA DJE MU NIJE MJESTO, STA ON CE DA SERE, A MI CEMO DA CUTIMO, NEMORE TO TAKO, DOSTA SMO CUTALI I JA MISLIM DA BI NAJBOLJE BILO STAVITI POD KLJUC, JER CE OVO POSTATI VRIJEDJANJE NA NACIONALNOJ OSNOVI..............................
****** BRATE MOGLI BI DA ME TUZE DA GA VRIJEDJAM NA VJERSKOJ I NACIONALNOJ OSNOVI :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top