koji je po redu

  • Začetnik teme mala lopuza
  • Datum pokretanja
M

mala lopuza

Gost
devojke,koji vam je po redu poslednji muskarac sa kojim ste spavale,a sta ste njemu rekle koji je po redu?budite iskrene!!!!!!
meni je moj sedmi,a misli da je drugi!
 
prvi i nadam se poslednji ako bog da...... a vi nastavite da pricate o vasim 7+ odnosima i zabljudjujte se da je to super ok. Pa bas i nije 8) .....
trebale bi sve da vode racuna da sto manje idu od jednog do drugog kreveta...... gledajte u buducnost

jeli bi vi voleli da i vase dete sutra ponasa se tako.....zar to nije pogresno? Nemojte da se nadjete uvredjeni.... puno pozdrava

caos
 
malena ne s*** jos si derle pa se zanosis i verujes u ljubavna sranja...kada budes prsla plakaces...sestro slatka...treba uzimati ono sto oni bi nama...ljubav...tricave iluzije...opasulji se...zivi realno...ako ti je jos taj sex nikakav...jao tebi jadnoj...nisam ja za promiskuitet,ali pogledaj oko sebe i batali bajke
 
azdaja:
malena ne s*** jos si derle pa se zanosis i verujes u ljubavna *...kada budes prsla plakaces...sestro slatka...treba uzimati ono sto oni bi nama...ljubav...tricave iluzije...opasulji se...zivi realno...ako ti je jos taj sex nikakav...jao tebi jadnoj...nisam ja za promiskuitet,ali pogledaj oko sebe i batali bajke

azdajice, rekao bih da je malena rekla svoj stav.
srecom pa nisu svi tako "realni" poput tebe i da ima jos sanjara i onih koji zele da sanjaju ..... :wink: prihvati i takve kao realne. jer i jesu
 
Ovaj ciklus komentatora stvaaarno postaje monoton :roll:


I sta kazes!? Sedam plus odnosa?????
Pa kako su zive ostale jadne ne bile... :o

malena usa:
jeli bi vi voleli da i vase dete sutra ponasa se tako.....zar to nije pogresno?
Ne 8) :lol:


A ako je plagijat - pa daj, bar sastavite nesto orginalnije. Valjda ima bolje zabave od provociranja ljakse-ta.
 
azdaja:
malena ne s*** jos si derle pa se zanosis i verujes u ljubavna *...kada budes prsla plakaces...sestro slatka...treba uzimati ono sto oni bi nama...ljubav...tricave iluzije...opasulji se...zivi realno...ako ti je jos taj sex nikakav...jao tebi jadnoj...nisam ja za promiskuitet,ali pogledaj oko sebe i batali bajke
Azdaja toliko si bedna da mi te je zao :!: Samo napred malena,prava si :wink:
 
mala lopuzo, nije ni ruzno ni nenormalno spavati sa vise od dva tipa, ali je ruzno lagati.

mene najiskrenije bas briga sta ce neko da misli o mom sexualnom zivotu a ponajmanje da li ce taj neko da me smatra manje vrednom ako priznam cifru.
uh mozes misliti, svi su nam drugi.
dajteeeeeee.......eeeeeee........uzas.
 
mala lopuza:
devojke,koji vam je po redu poslednji muskarac sa kojim ste spavale,a sta ste njemu rekle koji je po redu?budite iskrene!!!!!!
meni je moj sedmi,a misli da je drugi!
pa malo teže bi ga ubedila da je prvi :mrgreen:

ne vidim razloga zašto žene kriju broj partnera a još manje razumem što je to frajerima toliko bitno... pa zar nije važno da se slažete i da oboje uživate u sexu?!?
 
Mislim da je totalno glupo da mu govorim koji mi je po redu pa tamam bio i drugi.Zar je vazno?Drugi obicno i ne vjeruje da je drugi :(
.Neka je on tebi koji god da je vazno je da ti je dobro sa njim.
 
Muskarcima je puno,mnogo,strasno vazno da budu prvi,valjda iz neke sujete ili predrasude ili...otkud znam cega vec.Ima jedna jako ok misao,ne znam tacno ko ju je rekao,ali je podrzavam u potpunosti:"Muskarac uvek cezne da zeni budu prvi,a zena da muskarcu bude poslednja".
 
Homere ti jesi bio prvi ali ja sam tvojoj devojci bio drugi :twisted:

Salu na stranu a mozda i nije sala pitaj je homere...

Naravno da ima muske sujete u tome da bude prvi sa kojim je ona imala odnos ali nam to sto joj nismo prvi ne smet posle u nekoj vezi, dok recimo ako nam se devojka neka svidi a ona spava sa nekim u medju vremenu od kada nam se svidela do smuvavanja a on je upao u pricu u medju vremenu nije tu od pre pocetka price to ce da nas izludi do maximuma ...
 
pa sta ako imate samo jedan onda gubite mnogo bolji i razliciti sex koji nikada necete doziveti a sta ima veze sa koliko ljudi ste vodili ljubav kad znate da sex pruza isto zadovoljstvo kod muzkarca kao i kod zene sex van prija pa zato vi devojke koji ste imali jedan pa jedan ko nijedan probajte vise bojle za vas
 
mala lopuza:
devojke,koji vam je po redu poslednji muskarac sa kojim ste spavale,a sta ste njemu rekle koji je po redu?budite iskrene!!!!!!
meni je moj sedmi,a misli da je drugi!

uopste mi nije jasno zasto vecinu muskaraca interesuje sa koliko je riba frajera bila pre njega,
mada se i devojke cesto same i nepitane istrcavaju pa govore.
Samo retko se desava da kazu pravi broj.
Jer uglavnom ako nisi prvi onda si drugi, nikako treci ili..... ma koga lazete.
Da ste sve tako "fine" sto uopste nije interesantno, pitam se kako bih ja do sada promenio toliki broj devojaka, i sta bi radila ostaola muska populacija sto se tice sex-A? :evil:
 

Back
Top