koji je po redu

  • Začetnik teme mala lopuza
  • Datum pokretanja
Ne mogu bas sve da ih preprojim ali cini mi se da se radi o broju 22 za vremenski perod od 8 godina. Sad sam u vezi sa 23. tj. to je malo vise od obicne veze, udajem se! Iskreno: on je jedini u zadnje dve godine koliko smo zajedno.
 
E, Homeru.... jadna ti majka sto te rodi takvog. Cini mi se da je pravilo br. jedan na Forumu: Ne Vredjaj! Reci mi iskreno, jel tebi sad nesto lakse i bolje u zivotu, jel se bolje osecas kad uvredis tako? Cini mi se da tebi ni u dzep ni iz dzepa koliko sam ih ja imala, ili gresim?!?!
Ne mogu reci da sam posebno srecna i ponosna na moj predjasnji zivot, ali ima bar jedna pozitivna stvar u svemu tome. Posle svih tih momaka, posle svega sto sam videla da postoji, dozivela i prozivela, na kraju umem da cenim ovo sto sad imam, mog verenika. Neki put visak iskustva u tom smislu ne skodi. Svestan si kakvih ima, a svestan si i sta sad imas.
Nauci da razmisljas pozitivno, sve ima svoju losu i dobru stranu. Nikad ne osudjuj nekog na osnovu neke price, nevezano za moju, kazem ti za ubuduce, nikad se ne zna sta je coveka nateralo na los put, to zna samo onaj ko je ili je bio na losem putu. Ne staj na tudju muku.
 
sta bi se desilo ako bi ja mojoj devojci rekao da mi 170 i neka u zivotu... sta onda, u redu iskreno voleo bih da mije prva i poslednja u zivotu.

eh da za one koji zele da napadaju reci cu da nisam sexualni manijak, da sam belezio zbog posete lekaru (ne koristim zastitu) nijedna nije bila ni glupa ni ruzna, i nisam klinac (27) eto toliko.

***** je rec zenskog roda, ali je i kurvar rec muskog roda. ko voli svoju proslost?
 
Meni se od tih vasih cifri vrti u glavi :D
Po svemu tome ispada da niko nikad nije bio sam,svi su uspjesni ,nema pauze kad raskines s jednom/jednim ,odmah nadjes drugog itd.Pa kako samo uspijete naci tih 170,ja ne mogu ni jednog (da valja):D :D :D
 

Back
Top