devojcice i tuca

  • Začetnik teme unazaanje
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eee..... ja sebe u nekoj tuci ne mogu da zamislim ali ako neko i pretera.... sto da ne!? mada i ako mrzim kada neko pravi vecu razliku sta je zensko a sta musko, tuca je pre i vise lezi decacima... ma kako ko hoce... bite se sestre ako vama lepo.... :wink:
 
neven:
hehe mozda je ovo malo zlobno ali bas je zanimljivo kad se devojcice tuku :twisted:
jeste da je neuobicjeno ali sta je toliko zanimljivo.Isto je kao i kod decaka..nabace se teske reci,padne neki samar(ili nesto vise)..jedino sto devojcice vise vriste :lol:
secam se kada sam se ja pobila sa jednom drugaricom(big problem!),joj kako me je posle bilo blam...devojcice da se tuku. :oops: :oops:
 
Mozda cu izgledati malo prosto ali gde je tuca tu sam i ja uglavnom ili sam ja nekom j.e.b.a.l.a. mamu ili je neko meni ali kada meni neko dira roditelje veruj mi taj nece se izvuci nekaznjeno hahahahaha :twisted: :twisted: :twisted:

Please nemoj te me ogovarati zato sto sam tako malo muskasta...po pitanju tuca...
 
Pa,ovako,tuca sa devojkom mi je odvratna,ali bi se zato UVEK potukla sa nekim idiotom koji me proziva/nervira i ts. Mislim,kao prvo,od vecine decaka iz mog odeljenja sam jaca (eh,pa nisam ja dzabe trenirala umetnicko plivanje... 8) :lol: ),a i u poslednje vreme me izbegavaju i zbog martinki :twisted: ...Poslednji put sam se potukla u 5. osnovne i nadam se da necu skoro opet. I cisto da se zna,decko sa kojim sam se potukla je imao 80ak kila,pa je kad su nas razdvojili poceo da cmizdri :D 8)
 
TO ME JE UVEK NERVIRALO!UVEK SE PRAVILA RAZLIKA IZMEDU MUSKARCA I ZENE!ZASTO?MUSKA ZENSKA TUCA?SADA AKO SAM JA ZENSKO TREBA DA ME GAZE ZASTO?JA SAM ZENSKO!DAJ COVECE KAD NA MENE KRENU STARIJI IZ SKOLE I JA NAGARIM!



ZENE!!!!!!!!!!!!!!!
 
Imam jednu drugaricu koja ume da me iznervira ljudski
i ja nju takodje.Jednom smo se potukle na letovanju kada smo imale 10 i po godina....sutirale smo se,cupale,udarale,ma sta sve nismo radile.Petnaest minuta posle toga smo se ponasale ok,kao da se nista nije desilo...valjda nam je bilo lakse posle tuce,izbacile smo sav bes.
I dan danas se medjusobno nerviramo,ali se sada "bijemo" samo recima....jedino sto je lose je sto sedimo zajedno u klupi,pa se to cesto desava ,ali kao i uvek sve bude ok posle 5,10 minuta
:)
 
Za devojku...deluje mi prostacki. J*biga, moras da iskuliras, u oba slucaja postoji drugi nacin "spustanja na zemlju". Probas da sve saspes u facu toj nekoj osobi, bez batinica, onda dodjes kuci, isprebijas jastuke, ili jos bolje...kupis kao onaj djavo za boksovanje :lol: , kako se zvase(?)...i ispraznis se super. Ako to ne pomogne, dobra samarcina deluje 8)
 
Devilishgirl:
Za devojku...deluje mi prostacki. J*biga, moras da iskuliras, u oba slucaja postoji drugi nacin "spustanja na zemlju". Probas da sve saspes u facu toj nekoj osobi, bez batinica, onda dodjes kuci, isprebijas jastuke, ili jos bolje...kupis kao onaj djavo za boksovanje :lol: , kako se zvase(?)...i ispraznis se super. Ako to ne pomogne, dobra samarcina deluje 8)
Devilshgirl a ako se ne ispraznis dovoljno?Onda moras da prebijas.Mislim moze malo samrcina sto si rekla ali moze i dobro da se opauci 8) :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top