Najbolji auto

brava

Početnik
Poruka
10
Neka ova tema bude o vasim autim,pisite o autima koje vozite i sa kojima ste stvarno zadovoljni .moze i o starijima ali i o ovim novijima iz uvoza,euro3 i tako to,pa da znamo sta vredi kupiti.
 
Jedan jedini ...

fordparkingonly3vd.jpg
 
Najbolji auto je ona buba koju je jednom dovezla jedna zena negde zaleci se da sa autom nesto nije u redu. Auto je bio kuplljen nov i kako su u servisu ustanovili, nije promenjeno ulje nikad. presao je ko zna koliko kilometara a vlasnica se zacudila kada je cula da se ulje menja povremeno. Buba je zavrsila u muzeju.
Drugi najbolji auto je Mercedes jednog lika koji je presao milion i dvesta - trista hiljada uz normalno odrzavanje, bez izmene delova i generalki. I taj je u muzeju.
 
Zadnji koji se jako dobro pokazao pasat iz 98 godine, sa 1,9 tdi motorom od 81kW, prešao je 20.000 za godinu dana, samo mjenjano ulje i remenje, komforan, malo nezgodan za gradske gužve, možda malo tromiji u petoj, ali značajno manje troši od jačeg modela.
 
King 7:
Najbolji auto je ona buba koju je jednom dovezla jedna zena negde zaleci se da sa autom nesto nije u redu. Auto je bio kuplljen nov i kako su u servisu ustanovili, nije promenjeno ulje nikad. presao je ko zna koliko kilometara a vlasnica se zacudila kada je cula da se ulje menja povremeno. Buba je zavrsila u muzeju.
Drugi najbolji auto je Mercedes jednog lika koji je presao milion i dvesta - trista hiljada uz normalno odrzavanje, bez izmene delova i generalki. I taj je u muzeju.
POZDRAV King 7
BUBA JE TO STA RECU DRUGO
sto se tice Mercedesa ja sam video da je Mercedes 240d jednog grckog taksiste presao verovali ili ne 4.500.000 km GRCKI taksista ga je uzeo kao polovnog 77 star oko 3 godine zaista zvuci neverovatno ali ipak Mercedes je to - svidelo se ovo nekom ili ne
POZDRAV SVIMA NA FORUMU
 
@Aleksandar Zdravkovic
Ali je taj Grcki taksista verovatno radio par generalki ;)

Inace sto se tice najboljeg auta.... prema mom vreovanju tj misljenju ne postoji los auto a da je napravljen posle '98god. Naravno u to ne ukljucujem Zastave koje i ne smatram automobilima... Sad je pitanje ko ga je i kako vozio, ali u principu mogu se lako naci izuzetni modeli od '98 na ovamo...
 
Aleksandar Zdravkovic:
POZDRAV King 7
BUBA JE TO STA RECU DRUGO
sto se tice Mercedesa ja sam video da je Mercedes 240d jednog grckog taksiste presao verovali ili ne 4.500.000 km GRCKI taksista ga je uzeo kao polovnog 77 star oko 3 godine zaista zvuci neverovatno ali ipak Mercedes je to - svidelo se ovo nekom ili ne
POZDRAV SVIMA NA FORUMU
Citao sam o tom taksisti. I da je odradio koju generalku 4.500.000 km je izuzetna cifra, posebno ako je taxi u pitanju. Svaba ga napravio... Pozdrav i tebi!
 
dugo sam vozila audi 80 turbo D i moram da priznam da sam ga teške ruke prodala....
ali brzo sam ga prebolela sa seatom bicom 1.9td.....ide ko lud a i lakši je za vožnju!
u svakom slučaju pristalica samo i isključivo nemaca!!!!
 

Back
Top