Most Popular Fans

FLUID:
Eto nam vam vođe navijačica za FK Krstarica.
Kako samo izgleda, igrali bi zahvaljujći njenom navijanju kao nenormalni. :lol:
Fluid, ona ne moze da konkurise za to mesto. ZAUZETO !!! Vodja je onaj iz Pionira.
Ona moze kao maserka u kupatilu ili sauni. Tamo bi bila guzva i svi bi smo se kupali po nekoliko puta u toku utakmice:D
 
Pogledajte samo kako su nam junaci pobegli. Hteli je u ekipu za masiranje pa kad je dosla morala je na meni da polaze prijemni ispit. :wink:
A 2 meseca je proslo od prijemnog ispita a ona me i dalje masira a vas boli **** sto sam vec izmrcvaren.:wink:
A pomoglo mi je Boga mi dosta. Imam kondicije ko niko.! :o
 
Jao cero...sto bih te IZMASIRAO (sto kaze Ilke). :D :D
Hoces samnom na Zvezda-Kork?
:lol:
katarinagrabnerfp1.png
 
shalle87:
v.v.ilicu,ti si stari lisac,cuvas sve za sebe,ovamo samo masaza a ti si je provereno opalio par puta...nemoj da se izvlacis tu,jel znas?:lol::lol::lol:
Ama morao sam! Bio sam zaglavljen u vratima kupatila a vas nigde nije bilo. dosle cure pa masirale, sta cu ja, bejah vezan i nemocan! :o
A drugo, ja sam vama poslao one cehinje na pripremnu utakmicu a Pless ih jos nije vratio. Jos mi na PP pise kako nema vreena da ide na grobarske teme a ja znam da mu to vreme zausimaju one tri sto ne vraca. A da je drug, pozvao bi i tebe iako nisi bio na utakmici. Bar da se pripremis na sledecu! :wink: :o
 

Back
Top