DRUSHTVENA PRAVDA

It's true star
Wicked rule again
There's no love within the hearts
Of these evil men

It's true star
Money rule again
But soon there will be no more cash
Credit cards, new brands

It makes my blood freeze
It makes my stomack turn
Injustice of this world
 
A, manje pravde: pa, uvek se svadjam oko prava zena, homoseksualaca, protiv rasizma i anti-semitizma.... uf, oko takvih stvari bih mogla i da se potucem. U svim situacijama gde neko ugrozava slobodu/jednakost ljudi se prosto UNE-ZVERIM :)
(potresaju me i prava zivotinja al ne toliko)
 
Samo, ja ne bih baš branila - STAV (samo magarac ga nikada ne menja!), nego pre - princip.
I, da, bogami, ja branim i ljude. Kada postoji suštinsko poverenje, ni ne treba mi provera principijelnosti, ZNAM, i branim. I odbranim. Uvek.

btw. čini mi se da ovde ima 1 otrcani čika sazreo za ban...:)
 
jastuk:
da li se nekad zalazete za istu :?: ...stanete iza nekog itd zarad nekih vashih ideja/ieala o tome kakve bi stvari trebalo da budu itd.... :?: ....ili vishe mislite - ma, da gledam ja svoja posla ,bolje :?: ..... mozete shvatiti temu i kao anketu , kol'ko god da ovde nemamo reprezentativan uzorak za bilo shta itd...:-D ...
DA!
Ja sledece nedelje dajem otkaz iz ideala. Iako imam jako dobre uslove...ipak napustam. Necu da budem slina i da radim sa slinama. Krv su mi popili...pickice i prodane duse.
Sto rece Kosta Cavoshki jednom..."neka pravda pobedi,pa makar ceo svet propao"...tad sam bio mlad, pa sam mislio da ne treba da bude bas tako. Sada mislim da treba.
Iako je Cavoshki u medjuvremenu postao prodana dusha.
Borba i zrtvovanje za visi cilj...UVEK !!!
 
nema pravda...nema fer...svi bi samo da imaju svi bi da kotrolishu...nikom nije stalo a ako jeste onda mu je stalo u komercijalne svrhe...ima nas tako mnogo a tako smo svi usamljeni...ljudi postaju produkt...samo deo lanca koji qpuje i troshi...sistema je bilo al kapitalizam tje nas sve pojesti...nema bunta i nema revolucija...nepravda je na svakom koraq gde god pogledash u bilo koju sferu zhivota...lako je retji da preterujem ali ja zaista mislim da ljudi treba da budu svesni onoga shto se deshava...jer jedino tako mozhesh biti "svoj"...mislimo da smo odmakli al nismo se makli...chak smo degradirali...emotivno mentalno...kao znamo vishe - znamo vishe bespotrebnih podataka kojima nas nauche...niko nishta ne saznaje i niko nishta ne otkriva...svi uzimaju sliq zhivota kakvu im daju...
 
Sve sto sad znas
Samo je laz
Suvise dugo
Cujes sebe

Veruj u sve
Sto ti se kaze
Prozor u svet
Stalno te laze

Prestani da mrzis sebe
Prestani da budes rob

Ukljuci mozak
I misli sam
Nemoj da slusas
Probudi se

Seti se nekad
Bio si dete
Udji u sebe
Pronadji grad
 
Betty:
neeeeeeeee.........plesu, URAZUMI SE :D Ovo je Srbija bato, prvo se dogovori za sledeći posao, pa ondaK treskaj vratima :lol:
Pa,mogu da se dogovorim da u Kini radim za oko 200 dolara mesecno. :D
Ma imam plan! Posto letim preko Pariza...znaci da letim samo do Pariza. :lol:
Jos ako Francuzi budu igrali 1/4 finale ili 1/2 finale SP...iskoristicu njihovo veselje i pijanstvo da netragom nestanem sa aerodroma.
Samo imam malo veci prtljag,a zao mi ga da ostavljam...ima tu finih stvari. :D :D
 
a jel bojotujete ljude koji maltretiraju - na neki nacin vashe drugare ...ili se plashite da ne izgubite kod tih ljudi neke shanse za ostvarenje nekih svojih interesa....ja uglavnm primecujem ovo drugo ....
 

Back
Top