Brijanje ili depilacija

  • Začetnik teme izdepilirana
  • Datum pokretanja
I

izdepilirana

Gost
Ej muskarci mnogo me interesuje,mada naravno da i devojke mogu da ostave svoje misljenje...ali da li je stvarno bitno da je devojka obrijana dole..Mislim ja sam prva ZA,jer je stalno CELU depiliram VRUCIM VOSKOM pa mi je onda nekad muka i bolno,pa se nekad zapitam...cemu sve to?
 
uhhh...hmm...izgleda da sam ja imala drugacije misljenje o muskarcima...Pa *ebote ja to radim da bi meni bilo lepse,jer je ipak lepse bez dlaka ne znam o cemu vi to pricati da nije higijenski bez dlaka???meni se bas cini da nije higijenski sa dlakama..jer je ovako lepse...nezno,meko..Ajde devojke,BRANITE ME:))HELP!
 
izdepilirana:
Ej muskarci mnogo me interesuje,mada naravno da i devojke mogu da ostave svoje misljenje...ali da li je stvarno bitno da je devojka obrijana dole..Mislim ja sam prva ZA,jer je stalno CELU depiliram VRUCIM VOSKOM pa mi je onda nekad muka i bolno,pa se nekad zapitam...cemu sve to?
I nisam ti bas neki muskarac ali i mene zanima ista stvar...Ja licno sam skoro uvek izdepilirana cela mada kada mi to dosadi pustim neku frizuricu, napravim neko srculence ili zvezdicu. Cak sam se i farbala par puta. Ali sve to samo u cilju svoje licne satisfakcije ne marim preterano sta drugi misle, tako da ti savetujem ako se to tebi dopada samo napred ali probaj hladnu depilaciju... Cini cuda i nadji nekog decaka koji voli isto sto i ti, pa nek vam bude lepo oboma! :wink:
 
hej "little" hvala bogu da si se javila:)konacno nesto zensko:)dobro bas sa farbanjem nisam probala,ali je ili skroz izdepiliram ili ostavim liniju,trougao..itd..a hladnu depilaciju sam probala pravo da ti kazem i vise me boli,doduse boli u svakom pogledu al ipak...za estetiku-sve:)imam decka sa kojim sam vec god i po dana,naravno da voli kad sam izdepilirana samo u zadnje vreme mi prigovara stalno da ne radim to jer ne voli da se ja mucim:)Cak sam ga i vodila u salon gde to radim,pa kad je cuo moje jauke jadnicak se prepao...al ipak ja idem po svom,sta fali kad je oboma lepse,a sad malo bola-istrpece se:)
 
izdepilirana:
Pa dajte ljudi sta je ovo???Zar niko nema nikakav komentar...mnogo me interesuje dal neko deli moje misljenje ili sam ja freak po tom pitanju?

Kakav bre freak.Nije to nista strasno....Sada sve zene u Srbiji,ali i na celom svetu to rade,a 90% muskaraca to voli.Tj.ja licno ne volim skroz obrijane...Volim da iznad malo ostane,ali da ne budu dugacke ihihi.Zurka neka ne bi skodila tako da se slazem sa onim sto je dao prvi odgovor.
Cemu sve to:muskarca ne bodu dlake dok te lize,ako to radi.......
 

Back
Top