Kupaci kostim u Novom Sadu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavisi za koliko para. Kod kineza je dobar izbor. Ukoliko hoces dobar kvalitet, preporucujem nemacke Felina kupace, u Mileticevoj 5. Ima lepih i u Jevrejskoj (mada sumnjam da su i oni kineski), ne znam kako se zove radnja, izmedju Sinagoge i Vase Pelagica.
 
preporucujem "women's secret", izbor je sarolik, mada meni se najvise svidela mogucnost mix and mach-a, mozes odvojeno da kupis gachice i topic nezavisno od modela, cene su od veoma pristupacnih takozvanih pijacarskih do veoma nepristupacnih (sem ako nemas nameru da ga furas tri sezone), jeste brand, za kvalitet ne znam iz licnog iskustva ali zene iz mog okruzenja mnoHvale :)
 
Da ali ako imas dobro telo.... Sve ostalo je nebitno i nece je odbiti, a ribe (kao ti) ako vide da nije fensi obucen tip, nebitno je kakvo telo ima...

Mislim ja gledam ali... Gledam da je obucena atraktivno i da je polugola, a da li je kupila krpice kod kinez ili ne, to nije bitno!
 
Aleksej_BASO:
Da ali ako imas dobro telo.... Sve ostalo je nebitno i nece je odbiti, a ribe (kao ti) ako vide da nije fensi obucen tip, nebitno je kakvo telo ima...

Mislim ja gledam ali... Gledam da je obucena atraktivno i da je polugola, a da li je kupila krpice kod kinez ili ne, to nije bitno!



Ma daj!Yamisli da na ovakvo telo navucem nesto od Kineya?!Pa kamenovao bi me ceo grad,uz to bih jos izgubila reputaciju,kako u gradu tako ovde...E sad jredino kad bih isla gola..to bi mozda vise prijalo od skupih krpica...mislim prijalom muskom oku,ne meni...ja bez skupih krpica ne mogu!
 
Da da.... :lol:

PA zavisi, ako bi isisala salo, izdepilirala se i sve ostalo, mozda bi ekome i prijalo da setas gola, a ovako...

Osim toga, ne slazem se! JA ti kazem kako muskarci razmisljaju ati mozes da verujes a ne moras. A ako devojka ima ukusa moze se i kod kineza obuci da se svi normalni okrenu za njom.
 
Ih da ga je bar odradila....


Skoro da zalim te klince pune kesha.


Mogu da imaju svaku dobru ribu (klinku) iz grada ali sve im to dzaba kada klineke ne znaju da se tandare... A svaka i malo normalnija zenska koja "zna znanje" ce ih ispaliti odma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top