IMA LI METALERA ILI ROCKERA {samo neka citaju <---------}

Lujka_90:
MA MORE ****** SE SVI!!!!! KRETENCINE!!!!! IDEM SA OVOG FORUMA I JA JESM VAMPIRUSA ,Krvava Llilth I Lujka_90!!!!! JEBEW MI SE STA VI MISLITE VI STE OBICNI KLOSARI ***** VAM MAMICU CIGANSKU RUZNU !!!!! NSS 14/88 !!!! AKO ZNATE STA ZNACI OVO POSTO STE VRLO GLUPI !!!! ***** OVAJ RETARDIRAN FORUM !!!! ****** SE SVI !!!!!! POOZ !!!!!

Uuuu... ponovo ispadoh pametan...
 
Lujka_90:
MA MORE ****** SE SVI!!!!! KRETENCINE!!!!! IDEM SA OVOG FORUMA I JA JESM VAMPIRUSA ,Krvava Llilth I Lujka_90!!!!! JEBEW MI SE STA VI MISLITE VI STE OBICNI KLOSARI ***** VAM MAMICU CIGANSKU RUZNU !!!!! NSS 14/88 !!!! AKO ZNATE STA ZNACI OVO POSTO STE VRLO GLUPI !!!! ***** OVAJ RETARDIRAN FORUM !!!! ****** SE SVI !!!!!! POOZ !!!!!
Za razlomak se ide na ban. . . Ajd ovo sto psujes, to rade i drugi ali razlomak. . .
Il' ces se izvinis il' ces letis do na ne pojavljivanje vise nikad. . .
 
. . .:
E da. . . Aj ljudi budite malo finiji nego obicno. . .Nemojte oma na pocetku da prilepljujete prisvojni prideve koje obicno znate. . . Vidite da je devojka tek dosla na forum, pa nije red da nam odmah na pocetku zbrise. . . Vec je dovoljno ljudi pobeglo sa ovog foruma :)[/QUOT


Vazi,mi cemo da budemo pristojni a njoj ce u svakom postu zboglepo izgovorenih reci da stoje zvezdice (********)
 
depresivna:
Pa sta drugo i da ocekujes osim prostakluka od nedojebane klinke koja se smatra nechim a ne zna ni da pravilno napise to?!?Ajde porasti malo derishte,nije sramota sto ne znas,sramota je sto vredjas one koji ti ukazuju na greshku!

Sto jeste jeste Lujki finoca nije jaca strana ali citajuci tvoje postove na druigim forumima odnosno temama ti si namanje pozvana da joj prebacujes!
 
Lujka_90:
EH LJUDI DA LI IMA OVDE METALERA ILI ROCKRA !!!OVI FENSERI SU TAKO DOSADNI !!!! IMA LI NEKOG IZ BG??? I DA BLEJI NA TRGU ?????????? AKO VAS IMA PISITE!! POOOZ :-P

Joo! Pa ovde samo toga i ima. Metalci, punkeri, rokeri.....
Da ja sam iz BG. Da ponekad "bleyim" na trgu. Ali meni je tamo sranje. Bio sam dva tri puta. A i vako i nako ne vozim skejt pa imam malo razloga da idem.
Ali ne vidim cemu ova tema.
 
depresivna:
Evo opet te teram da mi lepo citiras gde sam napisala da su srbi glupi i koga sam nazvala idiotima!Arkan jeste bio mafijash i to sam napisala,jel te to mozda vredja?
Nije bilo direktno nigde napisano da su SRBI GLUPI ali si indirektno navodila na to ,kao sto si indirektno navodila i na to da su neki ljudi idioti zato sto slusaju CECU! A sto se Arkana tice zaista me ne vreda kakvo misljenje imas o njemu, nije mi bio ni rod ni pomozi bog,tako da me bas briga,iskreno! Ali jedno od pravila krstarice jeste da se ne pominju politicari, zivi ili mrtvi i da se niko ne klasifikuje kao mafijas, ali posto je nasa MORTISICA na "godisnjem odmoru" moracu izgleda licno da te potsetim na pravila!

Doduse mnogi ne postuju pravila,pa sto bi ti!
 
Guliverr:
Nije bilo direktno nigde napisano da su SRBI GLUPI ali si indirektno navodila na to ,kao sto si indirektno navodila i na to da su neki ljudi idioti zato sto slusaju CECU! A sto se Arkana tice zaista me ne vreda kakvo misljenje imas o njemu, nije mi bio ni rod ni pomozi bog,tako da me bas briga,iskreno! Ali jedno od pravila krstarice jeste da se ne pominju politicari, zivi ili mrtvi i da se niko ne klasifikuje kao mafijas, ali posto je nasa MORTISICA na "godisnjem odmoru" moracu izgleda licno da te potsetim na pravila!

Doduse mnogi ne postuju pravila,pa sto bi ti!
Indirektno navodila?!? :roll:
Ajde klinac odleprsaj kad te molim i ne lupaj gluposti,ne treba ti da se toliko blamirash!
A Arkana nisam ja klasifikovala kao mafijasa vec CEO SVET a ako ti to nije jasno pretpostavljam da je na tebi izvrsena lobotomija ili?
 

Back
Top